FEME, s.r.o.


Olšanská 3, Praha 3 130 00
Dovoz, import, prodej maloobchod, velkoobchod.
e-shop.
Společnost působí na českém trhu od roku 2008.
Nabídka zdravé výživy z Jižní Koreje.
Dovoz mořských řas, ženšenových výrobků a produktů na suši.

Mořské řasy jsou nejsnáze využitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a uhlovodanů, mají i léčebné účinky.
Odvádějí z lidského těla radioaktivní a těžké kovy.
Jsou cennou potravinou pro vegetariány.

V našem prodejním sortimentu naleznete ženšenové výrobky - ženšenový extrakt, instantní ženšenový čaj, bonbony s cukrem i bez cukru a čokoládové tyčinky.

Další výrobky - mořské řasy Nori a KIM, řasy na sushi, podložky na výrobu sushi, rýže, nudle, prášky, oleje, marinády, tofu, houby, zázvor, sezamové listy, polévky, koření, pochutiny, nápoje, čaje s cukrem a bez cukru s příchutí.

Další aktivity naší společnosti:
- kuchařské kurzy pro restaurace a hotely
- televizní pořady o Koreji a korejském jídle
-zastupujeme české firmy na výstavě v Koreji.

V Korei jsou také velmi oblíbené malé pekařské stroje jsou na pečení sladkostí, které se pečou na ulicích, doma, v hypermarketech i na benzinových pumpách.

V roce 2009 jsme vydali 1.korejskou kuchařku.

Produkty
  • bioobiloviny, bioluštěniny, bio sušené plody, biovejce, čerstvé biomaso, biosladkosti, zdravé ovoce
  • redukční diety, zdravé stravování, nižší glykemický index, dia výrobky, minerály a stopové prvky
  • sypká koření, tekutá koření, sypká ochucovadla, tekutá ochucovadla, hotové vývary, masové bujóny, zeleninové bujóny, sušené houby, ochucovací omáčky, jednodruhová koření, kořenící směsi

PROMAN s.r.o. – váš dodavatel regálových systémů z Chrudimi.

PROMAN s.r.o. – váš dodavatel regálových systémů z Chrudimi

Testujte své zaměstnance rychle testem LooKSPOD COVID-19 - je nejrychlejší a nejspolehlivější.
Automatizovaný analyzátor veterinární biochemie - snadno proveditelný test pro malá zvířata a exotická zvířata..


Související články
Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Klášterní officína s.r.o.

Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Zdraví z přírody podle starodávných receptur přímo až k Vám domů. Není příjemné vyzkoušet ovocný sirup ze stoprocentně přírodních složek? Už máte dost těch nesmyslně nasycených šťáv, které obsahují samá éčka, konzervanty nebo jiné špatné látky?


CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED s.r.o.

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Klášterní officína s.r.o.

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Firemní články
Jíme zdravě: Ingredience na sushi a další korejské potraviny

Jíme zdravě: Ingredience na sushi a další korejské potraviny

Mořské řasy se pyšní velkým množstvím pozitivních vlastností. Dodávají tělu všechny potřebné minerály a látky, které pro správné fungování organismu potřebujeme. Dokonce jsou na tom o deset až dvacet procent lépe s obsahem minerálních látek, než rostliny suchozemské. Tyto informace nejsou v našich končinách ještě tak známé, ale plně jsou s nimi obeznámeni například v Japonsku, kde tyto mořské řasy pravidelně konzumují. Pokud si říkáte, že tuto exotickou rostlinu u nás jen těžko seženete, pletete se.


Produkty zdravé výživy z Koreje

Produkty zdravé výživy z Koreje

Produkty zdravé výživy z Koreje nabízí internetový prodej spol. Feme s.r.o. Hlavní zaměření firmy je import produktů zdravé výživy z Koreje. Z počátku se jednalo o ženšenové výrobky, potom o mořské řasy a produkty na suši. S příchodem automobilky Hyundai a KIA a Samsung na Slovensko došlo k významnému rozšíření sortimentu o korejské potraviny. V roce 2009 jsme vydali 1.korejskou kuchařku. Produkty dodávame do obchodů zdravé výživy po celé ČR a částečně na Slovensko. Dále dodáváme do řetězce TESCO v ČR a SR .


Korejské potraviny z našeho e-shopu vám dají poznat exotické chutě

Korejské potraviny z našeho e-shopu vám dají poznat exotické chutě

Korejská kuchyně, to jsou rozmanité chutě, vůně i názvy potravin. Poznejte její kouzlo díky korejským potravinám e-shopu FEME. Kvalitní korejské speciality i potřeby k výrobě sushi můžete nově nakupovat také online. Naše firma se zabývá dovozem a prodejem korejských potravin již od roku 2008. I na české stoly tak dodáváme to nejlepší, co korejská kuchyně nabízí. V našem e- shopu získáte například vše potřebné pro přípravu oblíbeného sushi. Najdete zde vhodnou rýži, wasabi pastu, ale také podložku na přípravu této pochoutky. Korejská kuchyně ovšem nenabízí pouze sushi. Žádané jsou například mořské řasy, které jsou jako zdroj lehce stravitelných bílkovin velmi vhodné pro vegetariány. Mořské řasy jsou nejen velmi výživné, ale mají také léčebné účinky. V naší nabídce najdete také originální ženšenové bonbóny a výrobky vhodné pro mlsání a chvíle odpočinku. Kromě podobných specialit samozřejmě nabízíme i potraviny, které tvoří základ korejského jídelníčku. Vybrat si u nás můžete například kvalitní: - Rýži - Nudle - Polévky - Čaje - Oleje - Tofu - Houby Chcete –li poznat kouzlo korejské kuchyně, nemusíte utrácet velké peníze za návštěvu restaurace. E – shop s korejskými potravinami a sushi produkty FEME vám umožní uvařit si poctivé korejské jídlo v domácích podmínkách.


Eshop korejské potraviny Praha

Eshop korejské potraviny Praha

Zdravá výživa dovážená z Jižní Koreje je pestrým oživením jídelníčků. FEME, s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních korejských potravin již od roku 2008. Korejské potraviny, které je možné nakoupit v našem eshopu: - Výrobky z ženšenu – ženšenový extrakt, instantní nápoj, bonbony s cukrem i bez - Tofu – měkké, tvrdé i extra tvrdé - Kimči - Sezamové lístky, žlutá ředkev, nakládaný zázvor a další zelenina - Mořské řasy Nori a KIM - Nudle, rýže - Marinády - Koření, pochutiny, polévky Korejské potraviny jsou díky svému složení vhodné i pro vegetariány. Jsou součástí zdravé, pestré a vyvážené stravy. Objednejte v našem internetovém obchodu za více než 2000 Kč, získáte poštovné a balné zcela zdarma.


Prodej ženšenových výrobků, mořských řas a produktů na suši Praha

Prodej ženšenových výrobků, mořských řas a produktů na suši Praha

Chtěli byste do svého jídelníčku zahrnout nějaké korejské specialitky? Firma FEME, s.r.o. zajišťuje prodej ženšenových výrobků, produktů na přípravu suši a mořských řas. V eshopu můžete zakoupit tyto produkty: - Ženšenové výrobky – extrakty, instantní nápoje - Mořské řasy – KIM, NORI, MIJOK, s olivovým, slunečnicovým anebo sezamovým olejem, řasy určené pro přímou konzervaci - Produkt na sushi – Hůlky, rýže Hankuk, speciální podložky, ocet, konzervované kimči. Veškeré potraviny jsou velice zdravé a chutné. Ženšen je známý jako adaptogen, mořské řasy jsou známé pro svůj mimořádný léčebný účinek. Kamenná prodejna je aktuálně bohužel nedostupná, možnost nákupu prostřednictvím internetového obchodu. Objednávky, které přesáhnout hranici 2000 Kč, mají poštovné i balné zdarma. Pořiďte si tedy bohaté zásoby potravin i pomůcek a ušetřete.


Korejské potraviny, mořské řasy, ženšenové produkty prodej Praha

Korejské potraviny, mořské řasy, ženšenové produkty prodej Praha

Společnost FEME, s.r.o. se sídlem na Praze 3, nabízí prodej korejských potravin, ženšenových produktů a mořských řas. Dovážíme Korejské potraviny např. čaje, omáčky,oleje,rýži,nudle,marinády,dochucovadla, pasty, koření, bonbony, prášky a různé druhy solí. Další produkty: ženšenové výrobky jsou silné, posilující prostředky asijské medicíny. Mimo čajů,nápojů a extraktů v našem sortimentu naleznete i ústní vody, šampony a zubní pasty. mořské řasy velké léčebné účinky, zbavují těla škodlivin. Ke konzumaci je určeno 12 druhů řas. Řasy s olivovým, sezamovým a slunečnicovým olejem. Vydali jsme také korejskou kuchařku, kde naleznete na 1000 receptů. Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštivte náš obchod na Praze 3.


Výrobky z mořských řas produkty na sushi prodej Praha

Výrobky z mořských řas produkty na sushi prodej Praha

Společnost FEME, s.r.o.se zabývá prodejem mořských řas a produktů na sushi. Je 12 druhů mořské řasy, které se konzumují. Mořské řasy jsou ceněny pro své léčebné účinky. Řasy jsou léčivá mořská zelenina budoucnosti. Jsou nejčistším, nejkvalitnějším a organismem nejsnáze využitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a uhlovodanů. Řasy působí v našem organismu zásadotvorně. Mají schopnost eliminovat vliv radioaktivních a chemických látek. Produkty na sushi: - podložky - rýže - wasabi prášek i pasta - mořské řasy - ocet na sushi. Více info naleznete viz odkaz níže. Rády Vám poradíme v naší kamenné prodejně, kde se Vám budeme plně věnovat.


Korejské potraviny eshop

Korejské potraviny eshop

Společnost FEME, s.r.o. nabízí internetový prodej korejských potravin. Sortiment eshopu: - korejská kuchyně - ženšen - mořské řasy - produkty na sushi - polévky - čaje - nápoje - pochutiny - ostatní produkty - kuchařky - jasmínová rýže - chilli omáčky - sojové omáčky - kari omáčka v sáčcích - oleje - octy - akční zboží - atp. Bližší informace naleznete v eshopu viz odkaz níže.


Prodej mořských řas

Prodej mořských řas

Společnost FEME, s.r.o. nabízí internetový prodej mořských řas. Před 2000 lety dodávali Korejci řasy na císařský dvůr do Číny, kde byly ceněné pro svůj léčebný účinek. V Čínské encyklopedii Ehr Ya se uvádí dvanáct druhů řas, které se pravidelně konzumují. Na ostrovech v Pacifiku má využití řas dlouhou historii. Rovněž ve východní Evropě jsou dostatečné důkazy konzumace řas. Mezi Japonci je všeobecně známo, že pravidelná konzumace řas dodává jasný vzhled, měkkou pokožku, leské a husté vlasy.


Korejské potraviny eobchod

Korejské potraviny eobchod

Nabízíme prodej korejských potravin přes eobchod. Hlavní sortiment našeho eobchodu: - potraviny - ženšen - mořské řasy - suši. Produkty na sushi: - řasy KIM (NORI) na suši 10 plátků - wasabi prášek - sušený ocet - wasabi pasta - ocet mitsukan - rýže Nishiki - podložky na výrobu suši (24cm x 24cm) - hůlky - kniha suši. Pro bližší informace navštivte náš eobchod viz odkaz níže.


Prodejna korejských potravin Praha

Prodejna korejských potravin Praha

Naše společnost FEME, s.r.o. nabízí prodej korejských potravin. Kamenná prodejna se nachází: Bořivojova 34 Praha 3 - Žižkov Jedná se zejména o prodej těchto produktů: - korejské potraviny - ženšen - mořské řasy - produkty sushi - polévky - čaje a nápoje - pochutiny - jasmínová rýže - chilli omáčky - sojové omáčky - kari omáčky v sáčcích - oleje - octy. Bližší informace o sortimentu naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Produkty na sushi

Produkty na sushi

Společnost FEME, s.r.o. nabízí prodej produktů na sushi. Hlavní zaměření firmy je import produktů zdravé výživy z Koree. Ke koupi můžete využít i náš e-shop.