Studny Čihák


Francouzská 29, Praha 2 120 00

Firma Stanislav Čihák - Studny nabízí :

- zemní vrtané práce
- vrtané studny-vrtání a výstavba studní
- vrtaná studna
- zakládání staveb-pilotové založení
- velkoprůměrové vrty,
průměr 620-1550 mm od tř.1 /tekuté
písky, štěrkopísky/ do třídy 3-4
Prováděno vrtnou soupravou
CALWELD ADL 1000
- nové velkoprůměrové studny.

IČ: 13818864
DIČ: CZ620130083
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Stanislav Čihák

Praha výroba betonových pilot

Praha výroba betonových pilot

Společnost Studny Čihák jako svou další službu představuje výrobu betonových pilot. Provádíme: - vrty pro piloty, dočasné pažené i nepažené Ø 600-1600 mm - zřízení výplní pilot - dodání a osazení ocelové výztuže - geodetické vytyžení stavby - odvoz vyvrtaného materiálu. Více info naleznete zde: http://www.cihakstudny.cz/nabidka-sluzeb.php?id=4


Hloubení velkoprůměrových studní Praha

Hloubení velkoprůměrových studní Praha

Naše společnost pod vedením Stanislava Čiháka představuje jako svou další službu hloubení velkoprůměrových studní. Studny jsou vrtané nebo kopané. U velkoprůměrových studní jsou zvodnělé plochy zemin a hornin zastiženy ve větší ploše a tím se vtoková rychlost podzemní vody při jejím odběru, zejména u domovních studní zvyšuje. Práce: - hloubení velkoprůměrových studní 960 mm (prohloubení) 1260 mm (nové studny) - odvoz vyvrtaného materiálu -dodání a osazení betonových skruží a poklopu - čištění studní - osazování studní čerpací technikou - provádění vsakovacích jímek. Více info naleznete zde: http://www.cihakstudny.cz/nabidka-sluzeb.php?id=3Další produkty a služby
  • vrtání studní, vytyčování pramenů podzemních vod, čištění studní, rozbory vod, vsakovací vrty


Související články
Studnařské práce zajišťuje firma POŽI, která sídlí v Novém Městě nad Metují
Studnařské práce zajišťuje firma POŽI, která sídlí v Novém Městě nad Metují

Firma POŽI, s.r.o. se zaměřuje na hydrogeologii a zemní práce v oblasti studnařství a hlubinných vrtů pro tepelná čerpadla. Jako držitelé oprávnění Báňského úřadu mohou provádět hlubinné vrty nad 30 metrů. Každou zakázku navíc zajišťují ve spolupráci s hydrogeology od samotné dokumentace, až po konečný výsledek.


Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce
Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li dostat vaši studnu opět do provozu, firma Páleníček z Martinic u Holešova se o to postará. Zajišťuje čištění studní a jejich opravy a údržby, ale také třeba zemní práce a terénní úpravy.


Nepodceňujte péči o svou studnu. Pravidelné čištění a montáž kvalitní vodárny se vám vyplatí
Nepodceňujte péči o svou studnu. Pravidelné čištění a montáž kvalitní vodárny se vám vyplatí

Chcete být nezávislí a dopřávat si čerstvou pitnou vodu z vlastních zdrojů? Pak je pro vás studna tou správnou volbou. Také o studnu je ale třeba pravidelně pečovat a udržovat ji v dobrém stavu. Že nevíte, jak na to? Ve společnosti Pavla Páleníčka vám rádi poradíme. Nabízíme vrtání a čistění studní, ale i dodávku a montáž náhradních dílů, spolehlivých čerpadel či vodáren.


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL
Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.