Generia s.r.o.


Havlíčkova 3512/5, Znojmo 669 02

Montáž plastových oken, dřevohliníkové, hliníkové dveře, výroba rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastových vchodových dveří jižní Morava, Znojmo, Miroslav, Moravské Budějovice, Brno, Třebíč, Jihlava,
Olomouc, Žďár nad Sázavou
- hliníková okna
- hliníkové vchodové dveře
- sekční vrata
- průmyslová vrata
- montáž garážových vrat
- okna Slovaktual
- okna Internorm
- vchodové dveře Internorm
- předokenní žaluzie
- venkovní žaluzie
- interiérové žaluzie
- sítě proti hmyzu.

Společnost Generia je zavedená firma, působící na trhu již 10 let. Dodáváme kvalitní plastová, plasthliníková a dřevohliníková okna a dveře. Spolupracujeme se společností Slovaktual a Internorm, které nám dodávají velmi kvalitní plastová, plasthliníková a dřevohliníková okna, plastové, dřevohliníkové a hliníkové dveře.
Specializujeme se na rekonstrukce, novostavby i nízkoenergetické a pasivní domy.
Zajišťujeme komplexní dodávku oken a dveří včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu.

IČ: 26939720
DIČ: CZ26939720
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Jelínek

Okna a dveře Internorm a Slovaktual Znojmo jsou chytrou investicí do budoucnosti

Okna a dveře Internorm a Slovaktual Znojmo jsou chytrou investicí do budoucnosti

Chcete ušetřit náklady na vytápění, zajistit si komfortní bydlení a navíc využívat komplexních služeb v oblasti oken a dveří špičkové kvality? Obraťte se na firmu GENERIA s.r.o., kde vám nejen poskytnou veškerý servis, ale také rádi poradí s výběrem vhodných produktů. A připraveny jsou pro vás i výhodné akce!


Dřevohliníková, plasthliníková okna Znojmo

Dřevohliníková, plasthliníková okna Znojmo

Naše společnost Generia s.r.o., sídlící ve Znojmě nabízí montáž plastových oken, dřevohliníkové, hliníkové dveře, výrobu rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastových vchodových dveří. Dřevohliníková, plasthliníková okna Znojmo. Akce Internorm - Jubilejní bonus - zvýhodněná cena na profilové řady KF 410, KF 200, HF 210 a HF 310, akce platí od 14.4.2014 do 31.5.2014. Více informací o probíhající akci zjistíte u našich obchodních zástupců nebo na tel. čísle 515 220 939.


Plastová okna , plastové dveře Moravský Krumlov

Plastová okna , plastové dveře Moravský Krumlov

Generia s.r.o., je společnost, která vznikla roku 2004, a zabývá se dodávkou oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Specializujeme se na rekonstrukce, novostavby, tak i nízkoenergetické a pasivní domy.Plastová okna, plastové dveře Moravský Krumlov. Plastová okna: Th[er]mo passiv: inovativní plastové/plasthliníkové okno již ve standardu pro pasivní dům Th[er]mo design: Okno, kde se snoubí perfektní kombinace designu a energeticky úsporného okna. Di[me]nsion+: Plastové okno Internorm s Fix-o-round technologií pro vynikající tepelnou izolaci a trvalou energetickou účinnost. Pa[ss]ion: Plastové okno Internorm v nadčasovém, klasickém designu. So[li]on. Více informací na webových stránkách.


Plastová okna , plastové dveře Znojmo

Plastová okna , plastové dveře Znojmo

Naše společnost Generia vznikla roku 2004 jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Začátkem 2005 jsme oslovili rakouskou firmu Internorm a následně s ní začali spolupracovat. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera, dodržující 12 Customer Care standardů. V současné době se zaměřujeme na rekonstrukce, novostavby i nízkoenergetické a pasivní domy. Zajišťujeme kompletní dodávku oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Plastová okna, plastové dveře Znojmo. Plastová okna: Th[er]mo passiv: inovativní plastové/plasthliníkové okno již ve standardu pro pasivní dům Th[er]mo design: Okno, kde se snoubí perfektní kombinace designu a energeticky úsporného okna. Di[me]nsion+: Plastové okno Internorm s Fix-o-round technologií pro vynikající tepelnou izolaci a trvalou energetickou účinnost. Pa[ss]ion: Plastové okno Internorm v nadčasovém, klasickém designu. So[li]on. Více informací na webových stránkách.


Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo

Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo

Naše firma Generia s.r.o. sídlí ve městě Znojmo. Od roku 2004 působí na trhu a to jako dodavatelé kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. V roce 2005 jsme začali spolupracovat s rakouskou firmou Internorm, špičkou na trhu ve výrobě kvalitních oken a dveří. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera. Dřevohliníkové dveře: -Se[le]ction. Hliníkové dveře: -Li[ne]a -Po[rt]al.


Výroba, prodej plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo

Výroba, prodej plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo

Společnost Generia s.r.o., se nachází ve Znojmě, zabývá se dodávkou, prodejem oken, plastových, dřevohliníkových a plasthliníkových oken. Dále vyrábíme, prodáváme plastové vchodové dveře, dřevohliníkové a hliníkové dveře na Znojemsku a celé Jižní Moravě. Provedeme montáž, produkty dodáváme v dohodnutém termínu. Výroba, prodej plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Třebíč, Jihlava

Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Třebíč, Jihlava

Společnost Generia s.r.o., ze Znojma, působí od roku 2004 a zajišťuje výrobu, dodávky ,prodej, montování plastových oken, dřevohliníkových, hliníkových dveří, montáží rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastové vchodové dveře v Třebíči, Jihlavě a okolí. Dodáváme okna, dveře i s odbornou montáží dle ČSN 730540:2 Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Třebíč, Jihlava. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Brno

Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Brno

Firma Generia s.r.o., sídlí ve Znojmě je na trhu již od roku 2004 a výrábí, dodává ,prodává, montuje plastová okna, dřevohliníkové, hliníkové dveře, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastové vchodové dveře Jižní Morava, Znojmo. Kompletní dodávka oken a dveří s odbornou montáží dle ČSN 730540:2 Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Brno. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba , prodej , montáž rolet , hliníkových oken , hliníkových vchodových dveří Znojmo

Výroba , prodej , montáž rolet , hliníkových oken , hliníkových vchodových dveří Znojmo

Společnost Generia s.r.o., se sídlem ve Znojmě je na trhu již od roku 2004 a zabývá se výrobou, dodávkou ,prodejem, montáží plastových oken, dřevohliníkových, hliníkových dveří, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo. Více informací najdete na webových stránkách.


Zimní prodejní akce Internorm

Zimní prodejní akce Internorm

ZIMNÍ PRODEJNÍ AKCE Internorm Vážení zákazníci, do 3. března 2014 Vám Internorm nabízí zimní prodejní akci a to na KF410 - plast, plast/hliníková okna a HF 300 dřevohliníková okna. Více informací o probíhající akci naleznete u našich obchodních zástupců, nebo na tel.: 515 220 939. S Internormem získáte nejvyšší jistotu, kvalitu života a hodnotu Vašeho domova.


Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Od roku 2004 působíme na trhu a to jako dodavatelé kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. V roce 2005 jsme začali spolupracovat s rakouskou firmou Internorm, špičkou na trhu ve výrobě kvalitních oken a dveří. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera. Dřevohliníkové dveře: -Se[le]ction. Hliníkové dveře: -Li[ne]a -Po[rt]al.


Montáž plastových oken Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Montáž plastových oken Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Montáž plastových oken Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Působíme na trhu od roku 2004 a to jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Od roku 2005 spolupracujeme s rakouskou firmou Internorm, špičkou na trhu ve výrobě kvalitních oken a dveří. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera. Zajistíme kompletní dodávku oken a dveří. Pro více informací nás se podívejte na www.generia.cz a nebo nás přímo kontaktujte či navštivte, veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.


Dřevohliníková , plasthliníková okna Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníková , plasthliníková okna Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníková , plasthliníková okna Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Naše firma působí na trhu již od roku 2004 jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Začátkem roku 2005 jsme začali spolupracovat s rakouskou firmou Internorm. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera, dodržující 12 Customer Care standardů. V současné době se zaměřujeme na rekonstrukce, novostavby i nízkoenergetické a pasivní domy. Zajišťujeme kompletní dodávku oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Dřevohliníková okna: -Va[ri]on4 -Va[ri]on -Ed[it]ion4 -Ed[it]ion -Fu[si]on. Plasthliníková okna: -Pa[ss]ion4 -Pa[ss]ion Kanto design -Di[me]nsion4. Pro více informací nás kontaktujte.


Plastová okna , plastové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Plastová okna , plastové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Plastová okna , plastové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Naše společnost vznikla roku 2004 jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Začátkem 2005 jsme oslovili rakouskou firmu Internorm a následně s ní začali spolupracovat. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera, dodržující 12 Customer Care standardů. V současné době se zaměřujeme na rekonstrukce, novostavby i nízkoenergetické a pasivní domy. Zajišťujeme kompletní dodávku oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Plastová okna: Th[er]mo passiv: inovativní plastové/plasthliníkové okno již ve standardu pro pasivní dům Th[er]mo design: Okno, kde se snoubí perfektní kombinace designu a energeticky úsporného okna. Di[me]nsion+: Plastové okno Internorm s Fix-o-round technologií pro vynikající tepelnou izolaci a trvalou energetickou účinnost. Pa[ss]ion: Plastové okno Internorm v nadčasovém, klasickém designu. So[li]on.Další produkty a služby
  • montáž dřevěných oken, prodej dřevohliníkových vchodových dveří, dřevěná eurookna, solární dřevěná okna
  • montáž kovových oken, dodávka hliníkových dveří, pásové a bodové světlíky, posuvná okna a dveře
  • plastová okna, plastové dveře, plastové posuvné dveře, plastové vstupní dveře, zasklení balkonů plastovými okny
  • stínicí technika, zastínění oken, venkovní i vnitřní žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové stínění

MERKUR POLICE o.p.s. Muzeum stavebnice MERKUR

Související články
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Dveře dávají bytu osobitost
Dveře dávají bytu osobitost

Dveře jsou důležitou součástí každého interiéru. Dokáží celkový dojem buď naprosto pozvednout, nebo naopak potopit. Proto společnost DvereHorovice.cz nabízí nepřeberné množství různých variant, aby si každý zákazník mohl vybrat opravdu to pravé.


Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek
Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek

Chystáte se postavit psí boudu, zahradní domek, budku pro ptáčky nebo jen hledáte zajímavé obložení fasády a štítů nebo originální pokládku střechy? V tom případě se podívejte na naše dřevěné šindele, jsme společnost Okna Bastl. Vyrábíme je z klasických standardních i exotických dřevin. Zajistíme kvalitu za tu nejlepší cenu.