Generia s.r.o.


Havlíčkova 3512/5, Znojmo 669 02
Výroba na míru, prodej oken, dveří a dalšího příslušenství:
- hliníková okna
- hliníkové vchodové dveře
- průmyslová, sekční, garážová vrata
- okna Slovaktual, Internorm
- vchodové dveře Internorm
- interiérové, venkovní, předokenní žaluzie
- sítě proti hmyzu.

Produkty
  • prodej hliníkových oken, montáž kování na dveře, tříkomorový systém hliníkových oken, montáž tepelně izolačních oken
  • stínicí technika, roletové systémy, venkovní žaluzie, vertikální žaluzie, bytové žaluzie, stínicí markýzy, plissé žaluzie
  • montáž plastových oken a dveří, vytlačování plastů, okenní doplňky, montáž dveřního kování, výroba atypických plastových oken

Projektová činnost pro architekturu Studio APIS Ing. arch. Vladimír Málek.

Projektová činnost pro architekturu Studio APIS Ing. arch. Vladimír Málek

Dodáváme elektronické a elektromechanické komponenty průmyslové elektroniky od světových výrobců.


Související články
Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

ISOTRA a.s.

Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

Pokud chcete mít soukromí a být chráněni před nežádoucím sluncem či pouličním osvětlením, bude se vám hodit praktická stínící technika do oken. Japonské žaluzie nebo také japonské rolety jsou čím dál oblíbenějším způsobem, jak se před těmito vlivy chránit a zároveň interiéru dopřát elegantní a moderní doplněk.


Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

ISOTRA a.s.

Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

Naše společnost ISOTRA a.s. Vám pomůže vybrat vhodné stínění do Vašeho domova. Můžete si nechat nainstalovat krásné a přepychové venkovní rolety, venkovní žaluzie nebo screenové rolety. Do interiéru můžete zvolit vnitřní rolety, látkové žaluzie i elegantní a moderní japonské stěny.


Termoregulační efekt  exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

ISOTRA a.s.

Termoregulační efekt exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

Interiérová a exteriérová stínicí technika významně ovlivňuje tepelnou regulaci interiéru. Požadované parametry zejména exteriérové stínicí techniky jsou zcela zřejmé – omezení teploty interiéru v letním období, resp. snížení úniku tepla v zimním období. Obecně se udává, že při využití stínicí techniky je úspora spotřeby energie v rozmezí 20-25 % v energetické bilanci budov.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Firemní články
Okna a dveře Internorm a Slovaktual Znojmo jsou chytrou investicí do budoucnosti

Okna a dveře Internorm a Slovaktual Znojmo jsou chytrou investicí do budoucnosti

Chcete ušetřit náklady na vytápění, zajistit si komfortní bydlení a navíc využívat komplexních služeb v oblasti oken a dveří špičkové kvality? Obraťte se na firmu GENERIA s.r.o., kde vám nejen poskytnou veškerý servis, ale také rádi poradí s výběrem vhodných produktů. A připraveny jsou pro vás i výhodné akce!


Dřevohliníková, plasthliníková okna Znojmo

Dřevohliníková, plasthliníková okna Znojmo

Naše společnost Generia s.r.o., sídlící ve Znojmě nabízí montáž plastových oken, dřevohliníkové, hliníkové dveře, výrobu rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastových vchodových dveří. Dřevohliníková, plasthliníková okna Znojmo. Akce Internorm - Jubilejní bonus - zvýhodněná cena na profilové řady KF 410, KF 200, HF 210 a HF 310, akce platí od 14.4.2014 do 31.5.2014. Více informací o probíhající akci zjistíte u našich obchodních zástupců nebo na tel. čísle 515 220 939.


Plastová okna , plastové dveře Moravský Krumlov

Plastová okna , plastové dveře Moravský Krumlov

Generia s.r.o., je společnost, která vznikla roku 2004, a zabývá se dodávkou oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Specializujeme se na rekonstrukce, novostavby, tak i nízkoenergetické a pasivní domy.Plastová okna, plastové dveře Moravský Krumlov. Plastová okna: Th[er]mo passiv: inovativní plastové/plasthliníkové okno již ve standardu pro pasivní dům Th[er]mo design: Okno, kde se snoubí perfektní kombinace designu a energeticky úsporného okna. Di[me]nsion+: Plastové okno Internorm s Fix-o-round technologií pro vynikající tepelnou izolaci a trvalou energetickou účinnost. Pa[ss]ion: Plastové okno Internorm v nadčasovém, klasickém designu. So[li]on. Více informací na webových stránkách.


Plastová okna , plastové dveře Znojmo

Plastová okna , plastové dveře Znojmo

Naše společnost Generia vznikla roku 2004 jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Začátkem 2005 jsme oslovili rakouskou firmu Internorm a následně s ní začali spolupracovat. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera, dodržující 12 Customer Care standardů. V současné době se zaměřujeme na rekonstrukce, novostavby i nízkoenergetické a pasivní domy. Zajišťujeme kompletní dodávku oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Plastová okna, plastové dveře Znojmo. Plastová okna: Th[er]mo passiv: inovativní plastové/plasthliníkové okno již ve standardu pro pasivní dům Th[er]mo design: Okno, kde se snoubí perfektní kombinace designu a energeticky úsporného okna. Di[me]nsion+: Plastové okno Internorm s Fix-o-round technologií pro vynikající tepelnou izolaci a trvalou energetickou účinnost. Pa[ss]ion: Plastové okno Internorm v nadčasovém, klasickém designu. So[li]on. Více informací na webových stránkách.


Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo

Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo

Naše firma Generia s.r.o. sídlí ve městě Znojmo. Od roku 2004 působí na trhu a to jako dodavatelé kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. V roce 2005 jsme začali spolupracovat s rakouskou firmou Internorm, špičkou na trhu ve výrobě kvalitních oken a dveří. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera. Dřevohliníkové dveře: -Se[le]ction. Hliníkové dveře: -Li[ne]a -Po[rt]al.


Výroba, prodej plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo

Výroba, prodej plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo

Společnost Generia s.r.o., se nachází ve Znojmě, zabývá se dodávkou, prodejem oken, plastových, dřevohliníkových a plasthliníkových oken. Dále vyrábíme, prodáváme plastové vchodové dveře, dřevohliníkové a hliníkové dveře na Znojemsku a celé Jižní Moravě. Provedeme montáž, produkty dodáváme v dohodnutém termínu. Výroba, prodej plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Třebíč, Jihlava

Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Třebíč, Jihlava

Společnost Generia s.r.o., ze Znojma, působí od roku 2004 a zajišťuje výrobu, dodávky ,prodej, montování plastových oken, dřevohliníkových, hliníkových dveří, montáží rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastové vchodové dveře v Třebíči, Jihlavě a okolí. Dodáváme okna, dveře i s odbornou montáží dle ČSN 730540:2 Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Třebíč, Jihlava. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Brno

Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Brno

Firma Generia s.r.o., sídlí ve Znojmě je na trhu již od roku 2004 a výrábí, dodává ,prodává, montuje plastová okna, dřevohliníkové, hliníkové dveře, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastové vchodové dveře Jižní Morava, Znojmo. Kompletní dodávka oken a dveří s odbornou montáží dle ČSN 730540:2 Výroba, prodej, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří Brno. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba , prodej , montáž rolet , hliníkových oken , hliníkových vchodových dveří Znojmo

Výroba , prodej , montáž rolet , hliníkových oken , hliníkových vchodových dveří Znojmo

Společnost Generia s.r.o., se sídlem ve Znojmě je na trhu již od roku 2004 a zabývá se výrobou, dodávkou ,prodejem, montáží plastových oken, dřevohliníkových, hliníkových dveří, montáž rolet, hliníkových oken, hliníkových vchodových dveří, plastových vchodových dveří Jižní Morava, Znojmo. Více informací najdete na webových stránkách.


Zimní prodejní akce Internorm

Zimní prodejní akce Internorm

ZIMNÍ PRODEJNÍ AKCE Internorm Vážení zákazníci, do 3. března 2014 Vám Internorm nabízí zimní prodejní akci a to na KF410 - plast, plast/hliníková okna a HF 300 dřevohliníková okna. Více informací o probíhající akci naleznete u našich obchodních zástupců, nebo na tel.: 515 220 939. S Internormem získáte nejvyšší jistotu, kvalitu života a hodnotu Vašeho domova.


Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníkové , hliníkové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Od roku 2004 působíme na trhu a to jako dodavatelé kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. V roce 2005 jsme začali spolupracovat s rakouskou firmou Internorm, špičkou na trhu ve výrobě kvalitních oken a dveří. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera. Dřevohliníkové dveře: -Se[le]ction. Hliníkové dveře: -Li[ne]a -Po[rt]al.


Montáž plastových oken Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Montáž plastových oken Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Montáž plastových oken Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Působíme na trhu od roku 2004 a to jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Od roku 2005 spolupracujeme s rakouskou firmou Internorm, špičkou na trhu ve výrobě kvalitních oken a dveří. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera. Zajistíme kompletní dodávku oken a dveří. Pro více informací nás se podívejte na www.generia.cz a nebo nás přímo kontaktujte či navštivte, veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.


Dřevohliníková , plasthliníková okna Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníková , plasthliníková okna Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Dřevohliníková , plasthliníková okna Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Naše firma působí na trhu již od roku 2004 jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Začátkem roku 2005 jsme začali spolupracovat s rakouskou firmou Internorm. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera, dodržující 12 Customer Care standardů. V současné době se zaměřujeme na rekonstrukce, novostavby i nízkoenergetické a pasivní domy. Zajišťujeme kompletní dodávku oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Dřevohliníková okna: -Va[ri]on4 -Va[ri]on -Ed[it]ion4 -Ed[it]ion -Fu[si]on. Plasthliníková okna: -Pa[ss]ion4 -Pa[ss]ion Kanto design -Di[me]nsion4. Pro více informací nás kontaktujte.


Plastová okna , plastové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Plastová okna , plastové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Plastová okna , plastové dveře Znojmo , Miroslav , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Naše společnost vznikla roku 2004 jako dodavatelská firma kvalitních plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken a dveří. Začátkem 2005 jsme oslovili rakouskou firmu Internorm a následně s ní začali spolupracovat. V roce 2008 jsme byli certifikováni na 1st window partnera, dodržující 12 Customer Care standardů. V současné době se zaměřujeme na rekonstrukce, novostavby i nízkoenergetické a pasivní domy. Zajišťujeme kompletní dodávku oken a dveří, včetně odborné montáže dle ČSN 730540:2 (parotěsné a paropropustné pásky), servisu i pozáručního servisu. Plastová okna: Th[er]mo passiv: inovativní plastové/plasthliníkové okno již ve standardu pro pasivní dům Th[er]mo design: Okno, kde se snoubí perfektní kombinace designu a energeticky úsporného okna. Di[me]nsion+: Plastové okno Internorm s Fix-o-round technologií pro vynikající tepelnou izolaci a trvalou energetickou účinnost. Pa[ss]ion: Plastové okno Internorm v nadčasovém, klasickém designu. So[li]on.