DASR, s.r.o.


č. 701, Mikulčice 696 19
Výroba:
-bazény
-zastřešení bazénů
-vodoměrné šachty
-jímky a septiky
-nádrže pro potravinářský průmysl
-technické nádrže
-pramice, čluny
-jiné výrobky z plastu.

Výrobce, dodavatel:
-venkovní, vnitřní bazény
-plastové nádrže
-vodoměrné šachty
-septiky
-jímky.

Další produkty a služby
  • plastové nádrže, betonové žumpy, odpadní šachty, sklolaminátové septiky, čističky odpadních vod
  • bazény na klíč, venkovní i vnitřní bazény, mobilní bazény, zastřešení bazénů, plastové bazény, bazénová chemie
  • zahradní nábytek a konve, lopaty na sníh, jednorázové nádobí, kanystry a uzávěry, prádelní koše, dětské boby
  • podzemní plastové nádrže, uzavřené plastové nádrže, plastové nádrže s poklopem

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Související články
Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

TVAR výrobní družstvo Pardubice

Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

Jako zpracovatelé plastů získali už vícekrát významná ocenění a mohli se díky tomu zařadit mezi 100 nejlepším českých firem. Výrobní okruhy se zaměřují na čtyři části, my se nyní zaměříme na výrobu forem a na technické výlisky.


Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin z 5 kontinentů!


Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Bazény Kostelec (dříve Polman)

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. Ty seženete například u společnosti Bazény Polman.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Agentura Hřivna Barrandov

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Další produkty a služby
Vodoměrné šachty, Jihomoravský kraj

Vodoměrné šachty, Jihomoravský kraj

Vodoměrné šachty. Společnost DASR, s.r.o. s provozovnou v Mikulčicích, okr. Hodonín, se zabývá výrobu nádrží, šachet z plastu. Dva základní tvary vodoměrných šachet: -kruhový, s výztuhami a bez výstuh -hranatý tvar s vnějším svislým žebrováním. Standardně vyrábíme kruhové vodoměrné šachty o rozměrech: -průměr 120 cm, výška 150 cm (celková výška) -průměr vlezu 60 cm, výška 20 - 30 cm A hranaté o rozměrech: -120 x 90 x 150cm (šířka x délka x výška) -vlez 60 x 60cm, výška komínku 20-30cm. Námi vyráběné vodoměrné šachty mají plastový žebřík a jsou naprosto vodotěsné. Snadno se s nimi manipuluje, jednoduše se usazují do terénu a mají nízké pořizovací náklady. Vodoměrné šachty vyrobíme dle požadavků zákazníka (tvar, barva apod.) Při větším odběru sleva. Možnost dopravy po celém jihomoravském kraji. Více informací naleznete na webových stránkách.


Jímky, septiky Hodonín

Jímky, septiky Hodonín

Společnost DASR, s.r.o. sídlící v Mikulčicích, okr. Hodonín, se zabývá výrobou z plastu, výrobou jímek, septiků. Nabízíme výrobky z plastu: -bazény a jejich příslušenství, zastřešení -vodoměrné šachty -jímky, septiky -plastové nádrže -přečerpávací šachty, víka na studny -nádoby na víno. Jímky, septiky a veškeré výrobky vyrobíme v různých barvách, tvarech a velikostech, dle přání zákazníka. Jímky, septiky: -tříkomorové septiky -vodotěsné. Více informací a kompletní nabídku výrobků naleznete na webových stránkách.


Bazény Hodonín, Jihomoravský kraj

Bazény Hodonín, Jihomoravský kraj

Společnost DASR, s.r.o. sídlící v Mikulčicích, okr. Hodonín, se zabývá výrobou, prodejem a montáží bazénů. Nabízíme: -široký výběr bazénů -různé tvary, velikosti, barvy -venkovní, vnitřní bazény -interiérové, zahradní bazény -zapuštěné, nadzemní -bazény fóliové -luxusní keramické. Samozřejmostí je také prodej bazénového příslušenství: -vysavače -čerpadla,tepelná čerpadla -krycí plachty -žebříky, schody k bazénu -fólie -chemické příslušenství -možnost zastřešení bazénu -lamelové zakrytí bazénu. Bazény vyrábíme z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný proti UV záření. Více informací a kompletní nabídku výrobků a služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Vodoměrné šachty, septiky, jímky Hodonín

Vodoměrné šachty, septiky, jímky Hodonín

Společnost DASR, s.r.o. se sídlem v Mikulčicích, okr. Hodonín, nabízí výrobu a montáž: -plastových vodoměrných šachet -septiků -jímek. Vodoměrné šachty: -dva tvary -kruhový tvar -hranatý tvar -s výstuhami -bez výstuh -kruhové vodoměrné šachty o rozměrech -Průměr 120 cm, výška 150 -Průměr vlezu 60 cm, výška 20 - 30 cm -hranaté vodoměrné šachty o rozměrech -120 x 90 x 150cm. Výhody plastových vodoměrných šachet: -úplná vodotěsnost -naprostá čistota šachty -jednoduchá manipulace -snadné usazené do terénu -levné náklady na pořízení. Septiky: -technologické zařízení -plastový septik -tříkomorový septik -vodotěsné -vstupní otvor -plastový poklop -vyrábíme jako otevřený -vyrábíme s plastovým odnímatelným víkem. Jímky: -plastové jímky -na dešťovou vodu -vody splaškové -vody užitkové -vysoká kvalita -vysoká odolnost -nekorodovatelné -recyklovatelné. Více informací na webových stránkách.


Bazény Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Bazény Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště

Firma DASR, s.r.o. vyrábí a prodává bazény. Nabízíme: -široký výběr -tvary -velikosti -barvy -venkovní -vnitřní -interiérové -zahradní -zapuštěné -nadzemní -bazény fóliové -luxusní keramické. Bazénové příslušenství: -vysavače -čerpadla -tepelná čerpadla -krycí plachty -žebříky -schody k bazénu -schody do bazénu -fólie -chemické příslušenství -možnost zastřešení bazénu -lamelové zakrytí bazénu . Vyrábíme z vysoce kvalitního materiálu. Materiál odolný proti UV záření. Materiál vhodný do terénu. Více informací na webových stránkách.


Bazény, nádrže, jímky, septiky Hodonín, Břeclav

Bazény, nádrže, jímky, septiky Hodonín, Břeclav

Společnost DASR, s.r.o. sídlící v Mikulčicích, okr. Hodonín se zabývá výrobou z plastu. Nabízíme výrobky z plastu: -bazény -zastřešení bazénů -příslušenství k bazenům -vodoměrné šachty -jímky -septiky -plastové nádrže -přečerpávací šachty -víka na studny -nádoby na víno. Bazény: -různé barvy -různé tvary -různé velikosti -bazény venkovní zahradní a vnitřní. Příslušenství k bazénům: -plasty -solární plachty -zastřešení -schody -žebříky -skokánky -můstky. Vodoměrné šachty: -dva tvary -šachta a tvaru kruhovém a hranatém. Jímky, septiky: -tříkomorové septiky -vodotěsné. Plastové nádrže: -sudy na víno -nádrže pro potravinářský průmysl -nádrže na pitnou vodu -havarijní zásobníky -přečerpávací šachty. Další plastové výrobky. Více informací a kompletní nabídku výrobků naleznete na webových stránkách.