Anglicko-česká školka Ymca


Na poříčí 12, Praha 1 110 00
Anglicko - Česká školka v centru Prahy s nadstandardním provozem, výukou angličtiny a celoročním provozem.

Zaručíme Vám bezpečný druhý domov pro Vaše dítě i v době víkendu nebo pouze na několik hodin denně, stejně tak i po celou pracovní dobu.

Využíváme vzdělávací programy, které dodržují Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání MŠMT.

Nestandardní výhody školky:
- jsme v centru Prahy
- máme celoroční provoz
- výuka angličtiny rodilým mluvčím
- flexibilní přizpůsobení Vašim požadavkům
- po domluvě možnost víkendového provozu
- hodinové hlídání
- vlastníme bazén
- letní chatové tábory

Na co klademe důraz při výuce:
- prožitkové učení
- situační učení
- kooperativní učení hrou a činnostmi
- komunikativní kruh
- frontální učení
- individuální a skupinové činnosti

Vize školky:
- laskavé a vstřícné prostředí - citová jistota a radost
- podpora tělesného rozvoje - zdravý životní návyk
- vytváření kamarádských vztahů - rozvoj ematie, sociální interakce
- rozvoj estetiky prostředí - tvorba vztahu k tomuto prostředí
- vývoj intelektu, řečí a komunikativních dovedností
- posilování přirozených poznávacích citů - zvídavost, zájem, radost z objevovaného
- rozvoj pozitivních citů ve vztahu k sobě - získání zdravé sebedůvěry a sebevědomí
- posilování schopnosti komunikovat a apolupracovat s ostatními lidmi
- umění naučit ovládat své emoce, city a především ty záporné
- učit děti chránit a zlepšovat životní prostředí

Zajistíme hlídací koutek s přebalovacím pultem pro nejmenší.

Produkty
  • předškolní vzdělávání, děti předškolního věku, denní hlídání dětí, zájmové činnosti

Akumulátory Plzeň, autobaterie, motobaterie, trakční baterie, staniční baterie, nabíječky.

Akumulátory Plzeň, autobaterie, motobaterie, trakční baterie, staniční baterie, nabíječky

Zahradní krby Jablonec nad Nisou, realizace nových zahradních krbů a rekonstrukce zahradních krbů.

Zahradní krby Jablonec nad Nisou, realizace nových zahradních krbů a rekonstrukce zahradních krbů

Související články
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

JULIE - Mezigenerační centrum

Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

Mezi generační centrum JULIE sídlí v Praze 5 na Zbraslavi. Jedná se o centrum pro dospělé a seniory, kteří mají poruchy komunikace, a najdete zde také mateřskou školku. Děti, senioři i dospělí se zde učí vzájemné toleranci, úctě a laskavosti vůči sobě navzájem.


Školka, která vaše děti naučí něco navíc

JULIE - Mezigenerační centrum

Školka, která vaše děti naučí něco navíc

Jakmile vaše děti dovrší věku tří let, tak je pravděpodobně poprvé zavedete do školky. Školka hraje v rozvoji jedince opravdu významnou roli. Děti se zde nejenom naučí různé základní dovednosti, ale budou také poprvé ve společnosti lidí, kteří nejsou součástí jejich rodiny. Jak ale vybrat správnou školku? Jak vybrat takovou, která bude pro vaše potomky nejpřínosnější? JULINKA je logopedická mateřská školka, která je oproti jiným něčím výjimečná a která dokáže vaše děti naučit něco víc.


Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

JULIE - Mezigenerační centrum

Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

Unikátní sociální zařízení Julie se nachází v centru Zbraslavi v zrekonstruované historické vile. Na jednom místě se zde setkává nejstarší a nejmladší generace, které se navzájem velmi pozitivně ovlivňují.


Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

BETOSAN s.r.o.

Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Společnost BETOSAN vznikla již na počátku 90. let s cílem nabídnout v tuzemsku vyrobené profesionálně formulované stavební hmoty a stavební chemii, které budou výhodnou alternativou k hmotám do České republiky dováženým, a záhy se v oboru stavební chemie stala největším českým výrobcem. Již více než 20 let tak vyrábí cenově přijatelné a po technické stránce naprosto srovnatelné produkty z oblasti stavební chemie.


Firemní články
Anglická školka YMCA Praha zajistí všestranný rozvoj vašeho dítěte

Anglická školka YMCA Praha zajistí všestranný rozvoj vašeho dítěte

Rozvíjení schopností, hry s kamarády, ale i tradiční poobědový spánek. O čem je řeč? No přece o mateřské školce! V té si děti už od dvou let totiž tvoří základy pro budoucí život. A proto je výběr školky velmi důležitý. Zajímavou variantou je například také anglická školka. V dnešní době, kdy v dospělém životě je kromě češtiny již téměř nutností také znalost anglického jazyka, je dobré se vzdělávat už od útlého věku. O smysluplný rozvoj vašeho dítěte se postará Anglicko-česká školka YMCA, která se nachází v centru Prahy. Naše anglická školka nabízí kromě běžného hlídání vašeho potomka také daleko větší zaměření na individuální rozvoj dovedností a talentu dětí, než je tomu v běžné mateřské školce. Děti se tu často potkají i s kamarády z cizojazyčného prostředí. Anglická školka YMCA Praha dá také vašemu dítěti základy anglického jazyka díky dvěma hodinám týdně s rodilým mluvčím. Kromě učení ale naše anglická školka nabízí i spoustu zábavy! Každý den mají děti umělecké a pohybové aktivity a další kroužky. Velkou výhodou v tomto směru je vlastní tělocvična a bazén. Podle svého názvu YMCA plní naše anglická školka také principy, které spočívají v posilování těla, ducha a mysli. Anglická školka YMCA a její výhody: - pro děti od 2 do 7 let - celoroční provoz - umístění v centru Prahy - výuka anglického jazyka formou hry - vlastní tělocvična a bazén - umělecké a pohybové aktivity, zájmové kroužky - letní chatové tábory - možnost víkendového provozu - možnost hodinového hlídání Chcete tedy, aby vaše dítě bylo zvídavé, získalo zdravou sebedůvěru a nemělo problém s komunikací s ostatními dětmi? Tak právě pro vás je tu anglická školka YMCA. Dejte svým dětem to nejlepší.


Školka s výukou angličtiny v centru Prahy

Školka s výukou angličtiny v centru Prahy

Česko-anglická školka v centru Prahy 1, kde výuka probíhá formou hry v anglickém jazyce přijímá nové dětičky. Naše školka nabízí: - umělecké a pohybové aktivity každý den - výběr z mnoha zájmových kroužků - individuální přístup pro každou věkovou kategorii - zaměření na rozvoj talentu a dovednosti dítěte - možnost i hodinového hlídání - flexibilní přizpůsobení Vašim požadavkům - možnost víkendového provozu a další služby. Máme také vlastní tělocvičnu, bazén a v letních měsících i možnost pobytu ve vlastním chatovém táboře. Přijímáme děti od 2 do 7 let. Nabízíme prvotřídní péči a vzdělávání pro děti předškolního věku. Pro podrobnější informace včetně naší přihlášky klikněte na odkaz viz níže.


Anglicko – česká školka Praha,to nejlepší pro vaše dítě!

Anglicko – česká školka Praha,to nejlepší pro vaše dítě!

Máte dítě ve věku 2,5 roku a rozhodli jste se ho učit anglický jazyk již nyní? Děláte dobře - u nás si děti po celý den hrají, protože hra je to nejdůležitější, co by děti ve školce měly dělat. Děti jsou vtaženy hravou formou do výuky anglického jazyka a do všech přidružených aktivit. Rádi Vás přesvědčíme, že v naší anglicko – české školce najde Vaše dítě druhý domov a Vy klid a jistotu, že je o dítě dobře postaráno. Chcete se přijít podívat? Domluvte si nezávaznou prohlídku naší školky, seznamte se s paní učitelkou, budeme moc rádi, když nás navštívíte. Každý den je zajištěna jiná volnočasová aktivita, výuka anglického jazyka probíhá celý den. Provází Vaši ratolest při všech hrách, sportovních a běžných denních aktivitách. Vaše děti mají možnost se vyskotačit v naší moderní velké tělocvičně, která jim nabízí spoustu zábavy a sportovní činnosti. Každé dítě vnímáme jako jedinečnou osobnost a stejně tak i k němu a jeho potřebám přistupujeme. Usilujeme o rozvoj dětí s ohledem na věk, potřeby, nadání, zájmy, schopnosti a dovednosti. Posilujeme zdravé sebevědomí, duševní pohodu dětí a rozvíjíme jejich vědomosti, porozumění a dovednosti. Výchova a vzdělávání probíhá v úzkém kontaktu s rodinou v zájmu šťastného dětství dítěte.


Krátkodobé hlídání  dětí Praha 1

Krátkodobé hlídání dětí Praha 1

Dětské vzdělávací centrum Anglicko-česká školka Ymca Praha 1 nabízí a zajišťuje krátkodobé hlídání dětí v centru města. Naše centrum je vybaveno hlídacím koutkem pro krátkodobé hlídání dětí od 2 - do 7 let věku. Provoz hlídacího koutku je od 6.30 - 20.00 hod. Náš ceník služeb: Pobyt dítěte: hlídací koutek, cena za hodinu: klient sportcentra YMCA (s kartou) - 89,-Kč návštěvník sportcentra YMCA (bez karty) - 99,- Kč ostatní 145,- Kč Potřebujete si něco zařídit, ale nemáte zajištěné hlídání? Jsme tu pro Vás! Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Anglicko-česká školka Praha 1

Anglicko-česká školka Praha 1

Nově otevřená česko-anglická školka v centru Praha 1, kde výuka probíhá formou hry v anglickém jazyce a to 2x týdně s rodilým mluvčím. Dále nabízíme: - umělecké a pohybové aktivity každý den - vlastní tělocvičnu a bazén - individuální přístup pro každou věkovou kategorii - flexibilní přizpůsobení Vašim požadavkům - po domluvě možnost víkendového provozu a další služby. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Školka v centru Prahy

Školka v centru Prahy

V samém centru Prahy nabízíme školku pro děti již od dvou let. Jsme malý kolektiv, nabízíme individuální přístup, výuku angličtinou formou hry. Ve školce je k dospizici tělocvična a bazén přímo v budově. Umělecké a pohybové aktivity máme pro děti připravené na každý den. V naší mateřské škole probíhá vzdělávání na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Zájmové kroužky pro děti Praha

Zájmové kroužky pro děti Praha

Anglicko-česká školka Ymca otvírá od 6.září 2013 zájmové kroužky pro děti, které jsou přístupné pro širokou veřejnost. Kroužky jsou určeny především pro děti od 3 let. Doba trvání je přibližně 1 hodinu a cena za lekci je 100 Kč. Rozvrh: Pondělí 15:30-16:30 Pohybový kroužek Úterý 15:30-16:30 Hudební kroužek Středa 15:30-16:30 Výtvarný kroužek a modelování Canisterapie 1x za 14 dní. Pohybový kroužek bude probíhat u nás v tělocvičně. Děti budou mít například k dispozici velké míče i možnost skákání na trampolíně. Hudební kroužek zahrnuje především zpěv lidových písní, balad za doprovodu různých hudebních nástrojů. Naučíme děti správnému dýchání a smyslu pro rytmus včetně hudebního sluchu. Výtvarný kroužek bude převážně zaměřen na modelování z keramiky, ale i z jiných materiálů. Rádi bychom děti naučili jak zacházet s nejrůznějším materiálem a rozvíjet jejich dětskou fantazii. Kroužek Canisterapie asi uvítá každé děcko. Zde necháme děti rozmazlovat pejskem za pomocí zkušené cvičitelky. Tato terapie poskytuje pozitivní působení psa na zdraví dítěte a je vhodná pro každého. Zapište své děti do našich kroužků! Těšíme se na Vás! Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Jazyková soukromá školka Praha 1 - zápis na léto 2013 a školní rok 2013/2014

Jazyková soukromá školka Praha 1 - zápis na léto 2013 a školní rok 2013/2014

Soukromá mateřská školka s výukou anglického jazyka vyhlašuje zápis na léto 2013 a školní rok 2013/2014. Nabízíme záruku kvalitního vzdělání pro vaše děti od 2 do 7 let. Mateřská školka je pro děti nejen s Aj, ale i s jinými kroužky. Naše výuka probíhá v anglickém jazyce a to 2x týdně s rodilým mluvčím. Jsme zaměřeny na individuální přístup pro každou věkovou kategorii. Naše vzdělávací programy dodržují Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání MŠMT. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Krátkodobé hlídaní dětí Praha 1 - akce 50% sleva

Krátkodobé hlídaní dětí Praha 1 - akce 50% sleva

V rámci hlavního provozu anglicko - české školky nabízíme krátkodobé hlídání pro děti od 2 let věku a to v době od 8 - 16*30 hodin. Pokud potřebujete si cokoliv vyřídit, nemáte zrovna hlídání, nebo jít jen tak na kávu s kamarádkou, jsme Vám k dipozici. Dejte nám den předem vědět a my začleníme dítě do normálního programu školky. Poskytujeme 50% slevu na krátkodobé hlídaní dětí (1-3hod.) Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.