Pavlína REIFOVÁ


Brigádníků 2, Praha 10 100 00

Soukromá mateřské škola a centrum pro rodiče s dětmi.
Zaměřená na český jazyk.
Nabízíme rodinné prostředí, profesionální přístup a spoustu aktivit a kroužků.
Kapacita je omezena, maximální počet dětí ve třídě je 15. Přijímáme děti od 3 let.

IČ: 73828408
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Mateřská školka Praha 10 - zápis 10% sleva

Mateřská školka Praha 10 - zápis 10% sleva

Nová soukromá mateřská školka na Praze 10 je ryze českou firmou, která klade velký důraz na rodinné prostředí a na výuku českého jazyka. Pro nadcházející školní rok 2013-2014 máme připravenou AKCI pro nově zapsané děti a to 10% SLEVU ze školného pro prvních 6 měsíců. Akční nabídka platí do 31.8.2013 s účinností od 1.9.2013. Zápis v naší školce probíhá samozřejmě po celý rok, ale kapacita je omezena, maximální počet dětí ve třídě je 15. Přijímáme děti od 3 let. Jelikož naše nabídka je opravdu pestrá a rozsáhlá, veškeré informace najdete na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • předškolské vzdělávání dětí, kvalifikovaný pedagogický personál, soukromá školka


Související články
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

Mezi generační centrum JULIE sídlí v Praze 5 na Zbraslavi. Jedná se o centrum pro dospělé a seniory, kteří mají poruchy komunikace, a najdete zde také mateřskou školku. Děti, senioři i dospělí se zde učí vzájemné toleranci, úctě a laskavosti vůči sobě navzájem.


Školka, která vaše děti naučí něco navíc
Školka, která vaše děti naučí něco navíc

Jakmile vaše děti dovrší věku tří let, tak je pravděpodobně poprvé zavedete do školky. Školka hraje v rozvoji jedince opravdu významnou roli. Děti se zde nejenom naučí různé základní dovednosti, ale budou také poprvé ve společnosti lidí, kteří nejsou součástí jejich rodiny. Jak ale vybrat správnou školku? Jak vybrat takovou, která bude pro vaše potomky nejpřínosnější? JULINKA je logopedická mateřská školka, která je oproti jiným něčím výjimečná a která dokáže vaše děti naučit něco víc.


Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu
Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

Unikátní sociální zařízení Julie se nachází v centru Zbraslavi v zrekonstruované historické vile. Na jednom místě se zde setkává nejstarší a nejmladší generace, které se navzájem velmi pozitivně ovlivňují.


Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.