Danka Snášelová


Mikuláškovo náměstí 576/15, Brno - Starý Lískovec 625 00
Domácí miniškolka rodinného typu pro 4 - 5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Prioritou miniškolky Lumpík je rodinná atmosféra, která usnadňuje přechod dětí z rodinné péče do kolektivu vrstevníků.
Provozní doba od 7:00 do 18:00 hod. nejen v pracovní dny, ale i o STÁTNÍCH SVÁTCÍCH a PRÁZDNINÁCH.
Možnost NOČNÍHO, VÍKENDOVÉHO i NÁRAZOVÉHO hlídání a to i pro děti, které miniškolku nenavštěvují.
Denní program je veden podle Rámcového vzdělávacího programu MŠMT pro předškolní vzdělávání.
Děti přivítá teta Danka, která má více než třicetiletou pedagogickou praxi s dětmi předškolního i školního věku.

Produkty
  • dětské koutky, nonstop hlídání dětí, kompletní péče o dítě, všestranný rozvoj dítěte, služby chůvy
  • česko-anglická školka, soukromá mateřská školka, denní hlídání dětí, vzdělávání předškoláků, předškolní zařízení pro děti

Nákladní autodoprava Prachatice, spedice, kamionová doprava, přeprava speciálního zboží ADR.

Nákladní autodoprava Prachatice, spedice, kamionová doprava, přeprava speciálního zboží ADR

Kompletní služby v oblasti realit Klatovy, prodej pronájem nemovitostí, prodej pozemků, apartmány.

Kompletní služby v oblasti realit Klatovy, prodej pronájem nemovitostí, prodej pozemků, apartmány

Související články
Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

JULIE - Mezigenerační centrum

Centrum denních služeb pro dospělé osoby s poruchou komunikace

Mezi generační centrum JULIE sídlí v Praze 5 na Zbraslavi. Jedná se o centrum pro dospělé a seniory, kteří mají poruchy komunikace, a najdete zde také mateřskou školku. Děti, senioři i dospělí se zde učí vzájemné toleranci, úctě a laskavosti vůči sobě navzájem.


Školka, která vaše děti naučí něco navíc

JULIE - Mezigenerační centrum

Školka, která vaše děti naučí něco navíc

Jakmile vaše děti dovrší věku tří let, tak je pravděpodobně poprvé zavedete do školky. Školka hraje v rozvoji jedince opravdu významnou roli. Děti se zde nejenom naučí různé základní dovednosti, ale budou také poprvé ve společnosti lidí, kteří nejsou součástí jejich rodiny. Jak ale vybrat správnou školku? Jak vybrat takovou, která bude pro vaše potomky nejpřínosnější? JULINKA je logopedická mateřská školka, která je oproti jiným něčím výjimečná a která dokáže vaše děti naučit něco víc.


Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA

RODINKA rodinné centrum

Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA

Potřebujete jít do práce nebo děláte rekvalifikační kurz či studujete a máte malé dítě? Máte raději menší kolektiv rodinného typu? Upřednostňujete domácí stravu? Nebo máte dlouhou pracovní dobu mezi 6 až 18 hodinou? Potřebujete poradit s výchovou Vašeho dítěte? Pak je tady pro Vás dětská skupina AJORODINKA!


Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

JULIE - Mezigenerační centrum

Mezigenerační centrum Julie pomáhá seniorům i dětem ke kvalitnímu životu

Unikátní sociální zařízení Julie se nachází v centru Zbraslavi v zrekonstruované historické vile. Na jednom místě se zde setkává nejstarší a nejmladší generace, které se navzájem velmi pozitivně ovlivňují.


Firemní články
Hlídání dětí Brno Starý Lískovec

Hlídání dětí Brno Starý Lískovec

Hlídání dětí Brno Starý Lískovec Domácí miniškolka Lumpík Danka Snášelová, je Brně ve Starém Lískovci. Jsme soukromá miniškolka , nabízíme hlídaní dětí rodinného typu pro 4-5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Učiníme Vašim dětem snadnější přechod z rodinné péče do kolektivu stejně starých dětí. Každému dítěti se věnujeme individuálně. Výhodou je nižší nemocnost dětí oproti velkému kolektivu. Provoz miniškolky je celoročně, kromě měsíce srpna. Předškolní děti připravíme na vstup do 1. třídy stejně jako státní školky. Nabízíme hlídání dětí i v noci a o víkendu. Jsme soukromé zařízení, cena za celodenní docházku je 31,- Kč/ hodinu. Více informací najdete na webových stránkách.


Celodenní školka Brno

Celodenní školka Brno

Celodenní školka Brno Domácí miniškolka Lumpík – naši miniškolku najdete v Brně ve Starém Lískovci. Naše soukromá miniškolka nabízí hlídaní dětí rodinného typu pro 4-5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Poskytujeme celodenní školku, hlídání dětí. U nás najdou děti příjemné prostředí, kamarádskou náladu, pochopení i lásku.Provoz miniškolky je celoroční, kromě měsíce srpna. Předškoláky připravíme na vstup do 1. třídy stejně jako státní školky. Hlídáme dětí i v noci i o víkendu. Miniškolka je soukromé zařízení, cena za celodenní docházku je 31,- Kč/ hodinu. Více informací najdete na webových stránkách.


Noční a víkendové hlídání dětí, miniškolka Brno

Noční a víkendové hlídání dětí, miniškolka Brno

Noční a víkendové hlídání dětí, miniškolka Brno. Domácí miniškolka Lumpík –sídlíme v Brně ve Starém Lískovci.Soukromá miniškolka poskytuje hlídání rodinného typu pro 4-5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Ccelodenní školka, hlídání dětí. Nabízíme příjemné prostředí, kamarádskou náladu, pochopení i lásku dětem. Miniškolka je v provozu celoročně, kromě srpna. Předškoláky připravujeme na vstup do 1. třídy stejně jako státní školky. Možnost nočního a víkendové hlídaní. Miniškolka je soukromé zařízení, zajištění stravování. Přijímáme děti v průběhu celého roku, do naplnění kapacity. Více informací najdete na webových stránkách.


Miniškolka Brno Starý Lískovec

Miniškolka Brno Starý Lískovec

Miniškolka Brno Starý Lískovec Domácí miniškolka Lumpík Danka Snášelová, se nachází v Brně ve Starém Lískovci. Jsme soukromá miniškolka rodinného typu pro 4-5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Usnadníme dětem přehod z rodinné péče do kolektivu vrstevníků. Individuálně se věnujeme každému dítěti. Velkou výhodou je nízká nemocnost dětí oproti velkému kolektivu. Provoz je celoroční, kromě měsíce srpna. Předškolní děti připravujeme na vstup do první třídy stejně jako státní školky. Hlídáme i v noci a o víkendech. Jsme soukromé zařízení, cena za celodenní docházku je 31,- Kč/ hodinu. Více informací najdete na webových stránkách.