O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Realitní kancelář. Správa nemovitého majetku společností především v regionu Západní Moravy. Prodej a zprostředkování prodeje nemovitostí - obytné nemovitosti, zemědělské budovy a areály, skladovací a výrobní prostory, komerční objekty.

Zabýváme se: - výstavbou moderních domů pro bytové i kancelářské účely - financováním nemovitostí - správy objektů - pojištění - investice. Finance: - divize financí působí v současnosti v pěti zemích. Přidaná hodnota se vytváří prostřednictvím finančních a dalších služeb na základě úzkých vztahů s obchodníky .

Bytové družstvo: - správa bytového fondu a družstevních bytů.

Stavební truhlářství. Práce: -truhlářské. Výroba, dodávka a montáž včetně dopravy: -dřevěné příhradové vazníky: -spojené ocelovými styčníkovými deskami, do rozpětí 24 m -určené pro střešní konstrukce (zastřešení, střechy) objektů, budov, hal, prostor: -výrobních, skladovacích (sklady, skladů), prodejních, ...

Správa a údržba bytového fondu. Stavební společnost: -instalatér -vodo-topo-plyn -zámečnictví -malířství -natěračství -revize, opravy výtahů.

Stavební bytové družstvo. Správa a údržba bytového fondu.

Pronájem a prodej nemovitostí. Developerská společnost. Pronájmy ordinací.

Služby: -stavební bytové družstvo -správa a údržba bytového fondu.

Realitní kancelář. Kompletní služby v oblasti nemovitostí: -servisní společnost poskytující svým klientům -dražby. Hlavní sídlo: TAXETT sevice, s.r.o. Michalské náměstí 470 Ostrava-Michálkovice 715 00 Ostrava - město Tel.: 596 230 099

Realitní kancelář. Nabídka prodej, pronájem: -byty -domy -chaty -chalupy -rekreační chalupy -pozemky -nebytové prostory.

Realitní kancelář. Síť realitních kanceláří TANA již 15 let zajišťuje obstarání či zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí i družstevních bytů. V nabídce sítě realitních kanceáří TANA si můžete vybrat z více jak 1250 exkluzivně svěřených nemovitostí.

Svaz českých a moravských bytových družstev. Úřad rady pro východočeskou oblast

Realitní činnost. Správa a údržba nemovitostí.

Prodej, pronájem, správa, oceňování: -nemovitosti.

Realitní kancelář. - prodej a koupě nemovitostí - dům, byty, rodinné domy - chaty, chalupy, pozemky, kancelářské prostory - znalecké posudky - projektová činnost - realizace staveb - zajištění dokladů spojených s převodem nemovitostí.

Realitní kancelář: - prodej nemovitostí - pronájem nemovitostí - výměna bytů - správa všech druhů Vašich nemovitostí.