Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

Krby od A do Z od Polácha
Krby Polách nabízí komplexní řešení stavby krbů a kamen na klíč. Díky našim bezplatným poradenským službám nemůžete udělat krok vedle. Vytvoříme krb přesně podle vašich představ, nabízíme také 3D návrhy designu. Na výstavbu vašeho vysněného krbu používáme jen ty nejkvalitnější materiály. Zajišťujeme i obložení kamen a krbů.
Krby od A do Z od Polácha
ABX, spol. s r.o., krbová a kachlová kamna
Potřebujete poradit s výběrem krbových kamen pro vytápění domácnosti? Společnost ABX, spol. s r.o. vyrábí a prodává široký sortiment krbových i kachlových kamen, v nabídce máme také krbové sestavy, krbové vložky. Dodáváme kvalitní a spolehlivá krbová kamna s akumulací či s teplovodním výměníkem v různém barevném provedení.
ABX, spol. s r.o., krbová a kachlová kamna
KRBY Praha s.r.o.
S realizací Vašeho vysněného krbu Vám pomůže ryze česká společnost KRBY Praha s.r.o., která se může pyšnit stovkami spokojených zákazníků. Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci krbů moderních, rustikálních, klasických, otevřených, ale i kachlových. Stavbou krbu na klíč vneseme pohodlí a styl do Vašeho domova. Neváhejte nás oslovit.
KRBY Praha s.r.o.
Kamnářství, výstavba, montáž: - krbová kamna - udírny - pece na pizzu a chleba.

Práce: - obkladačské - zednické - stavba krbů

Kamenické práce - krby - schody - hroby - parapety - kuchyňské desky Restaurátorské práce, oprava hrobů, schodů.

Štukatérství Strnad. Kamenické práce, opravy, výroba: - kamenné ostění - terasy - umělý kámen - obvodové kameny pro bazény Výroba a montáž - krby Prodej - hotové odlitky ze sádry a umělého kamene - dekorační sádrové lišty - rozety - sloupy, hlavice, patky - světelné římsy - konzoly Restaurátorské práce - rekonstrukce ...

Poradenství v oblast úspor tepelné energie. Průmyslové armatury, vytápěcí jednotky, plynové infrazářiče, komíny. Topenářské práce. Tenisový trenér - výuka tenisu.

Krby. Zateplování - kontaktní nebo bezkontaktní EKORAW - stavby - rodinné domy - budovy. Schodiště. Sádrokartony. Zemní práce - výkopové práce. Rekonstrukce - obklady - dlažby. Realizace a rekonstrukce - RD. Zednické prácerekonstrukce - bytová jádra.

Prodej: - železářství - krbová kamna a sporáky - krbové vložky - krbová kamna s výměníkem - kuchyňské potřeby - jizdní kola - zahradní traktory - sekačky - kultivátory - řetězové pily - zahradní nábytek.

Návrh a stavba krbů, poradenská činnost a konzultace. Prodej: -krby a krbové vložky -kachlová kamna a sporáky -sálavé a akumulační krby -venkovní krby a grily stavěné -materiály pro stavbu krbů a kamen dodávka a montáž tříplášťových komínových systémů -teplovzdušné rozvody -krbová a kachlová kamna -zahradní ...

Kamnářství. Návrhy a stavba kachlových kamen, krbů a sporáků. Prodej a instalace krbových kamen (na objednání).

Prodej, zákaznický servis, eshop: -fontány, kašny -imitace dřeva -japonské lampy -krby, japonský nábytek na zahradu -květinové nádoby -mísa, koše -plastiky -ploty, podstavce a ploty, sochy zvířat, zahradní dekorace, imitace kamene.

Výroba, prodej: -teplovzdušná kamna na dřevo -spirálový vazač drátěných úvazků Kovovýroba.

E-shop - teplovodní krbové vložky - teplovodní krbová kamna - zahradní krby.

Prodej, montáž, opravy, rekonstrukce, návrhy : -kachlová kamna, sporáky, krby, otevřené krby, zahradní krby, Dodávky a montáž krbových kamen: -výrobců: Romotop, Haas§Sohn, Thorma, , Jotul, BeF home, Kratki, Hein, Spartherm, Vysočanka, Řehulka, Techometal

Prodej: -kanadská krbová litinová kamna -krbové vložky značky HERITAGE, PACIFIC ENERGY, JOTUL, TURBO FONTE, SEGUIN DUTERIEZ, BLANZEK, BODART&GONAY -krbové šamotové vložky Kobok, litinové vložky Blanzek, vložky Spartherm -dodávka materiálů na obestavbu krbu -kouřovody k připojení krbových vložek a krbových kamen, vč. komínových redukcí ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - kotle na tuhá paliva, krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, vložky, sporáky, kouřovina, žáruvzdorná skla, skla pod kamna, těsnící šňůry, vermikulit, šamotové tvarovky. Zasíláme náhradní díly k uvedeným výrobkům na dobírku (i na starší typy).

Prodej: - krbová kamna - kamna, sporáky - krbové vložky - kompletní krby - kotle - bojlery - radiátory - MIELE - bílá technika - JURA - kávovary - zahradní krby. - zahradní nábytek - sekačky a ostatní zahradní technika - sněhové frézy - infrasauny - skleníky - BONA - mopy.

Oprava: -ledničky, chladničky, mrazničky -mikrovlnné trouby, mrazící boxy

Stavební a prodejní firma Martin Sladký - Stavby WBS provádí výstavbu rodinných domů, rekonstrukce i přestavby. Dále se zabýváme prodejem a montáží vybavení domů, jedná se o krby, interiérové dveře a veškerý nábytek na zakázku. Sídlíme v obci Hnátnice, okres Ústí nad Orlicí. Stavební firma, výstavba: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce ...

Stavební práce: - rekonstrukce koupelen, bytových jader - rekonstrukce bytů, nebytových prostor - výstavba rodinných domů - zateplování fasád - obkladačské práce - stavba, montáž, rekonstrukce krbových kamen.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -ploty, pletivo, oplocení -topenářský, vodoinstalační, plynařský materiál -dřezy, dřezové baterie, doplňky -odsavače par, digestoře -kotle, kamna a krby -bojlery, ohřívače vody -obklady a dlažby -sanitární keramika -koupelnový nábytek -koupenové doplňky pro dům a byt, hotelový program i ...

Prodej, eshop: -litinové dvířka, trouby, plotny, rošty klapky -litinové nádobí, kotlíky, grily, teploměry, krbové nářadí. -schodiště litinové -háčky na kachlovou pec -podpalovače ekologické. Nabízíme sortiment litiny pro stavbu nebo opravu Vašich kamen a krbů. Naše produkty ze šedé litiny jsou určeny do krbů, kamen, udíren, grilů a kotlů.

Výroba: -měniče napětí -stabilizátory střídavého napětí -stabilizované zdroje stejnosměrného napětí -dobíjecí systémy akumulátorů -douplášťová krbová kamna a krbové vložky na tuhá paliva (dřevo, uhlí a koks) a plyn s výkonem 8kW-11kW -teplovodní kamna s výměníkem do 21kW.