Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

Krby od A do Z od Polácha
Krby Polách nabízí komplexní řešení stavby krbů a kamen na klíč. Díky našim bezplatným poradenským službám nemůžete udělat krok vedle. Vytvoříme krb přesně podle vašich představ, nabízíme také 3D návrhy designu. Na výstavbu vašeho vysněného krbu používáme jen ty nejkvalitnější materiály. Zajišťujeme i obložení kamen a krbů.
Krby od A do Z od Polácha
Prodej, montáž:. - krby, kamna a komíny od návrhu až po realizaci. Kamnářské a kominické stavby.

Navrhujeme a realizujeme kachlová kamna, krby a krbové vložky, sporáky. Ekologické a ekonomické vytápění kachlovými kamny. Stavíme zahradní krby, krby teplovodní a akumulační, sporáky schopné vytápět i celý barák teplovodní cestou. Navrhneme, postavíme, pak společně zatopíme.

Služby: -stavby a opravy kachlových kamen, sporáků.

Stavba teplovzdušných a sálavých krbů. Projekce, dodávka, montáže, prodej, e-shop: -venkovní, exteriérové krby - kovové, betonové -krbová kamna -sporáky s obkladem s keramiky, na tuhá paliva -grily firmy Napoleon, lehké grily Lotusgrill -krbové vložky -kanadská kamna -repasované krby.

Firma Jaroslav Čuchta z Děčína vyrábí, dodává a montuje krby. Specializujeme se na kompletní stavbu krbů, ale také Vám můžeme dodat stavebnice připravené k montáži svépomoci. 3D návrhy, stavba, montáž, prodej, e-shop: - krby do interiérů - zahradní krby zděné se šamotovou vyzdívkou - zahradní grily NORMAN - kachlová a kuchyňská kamna - ...

Stavební firma Michal Zaťko má v oblasti stavebnictví dlouholeté zkušenosti. Zajistí vám široké možnosti stavebních prací od rekonstrukcí koupelen a bytů, výstavby a přestavby bytového jádra, položí dlažbu, obklady, nainstalují sprchový kout, vanu, WC, udělají drobné zednické práce, vodo-topo, vymění topná tělesa, provedou elektroinstalatérské ...

Výroba: - topenářská technika - teplovodní kotle a kotle na tuhá paliva do výkonu 50 kW pro rodinné domy - pyro kotel na pyrolytické spalování 12-42 kW, účinnost 86% - lázeňská kamna LK100 - automatické kotle na pelety 10-80Kw - 5. emisní třída.

Kamnářství. Realizace: - kachlová kamna - kuchyňské kachlové sporáky - venkovní krby, grily, udírny - repliky kamen. Repasování, repase: - starých kachlových kamen.

Naše rodinná firma se zabývá výrobou zemědělské techniky, zařízení pro ekologické spalování biopaliv a zařízením na výrobu pelet. Pro zemědělce také vyrábíme kvalitní náhradní díly z borové oceli. V neposlední řadě prodáváme také zemědělské stroje, traktory CHERY. Peletizační linka - malé zařízení na výrobu granulí a pelet z pilin, slámy, ...

Činnost: - stavba kemen, krbů, sporáků - kominické práce

Kamnářství. Výroba: -kachle -montáž kachlových kamen na klíč.

Kamnářství: - kachlová kamna - kachlové sporáky - krby - krbové vložky - kamna.

Výroba: -stavební práce -rekonstrukce bytových jader -výstavbu vnitřních i venkovních krbů -kompletní řešení exteriérů - barbecue, zahradní jezírka.

Prodej, montáž, servis a poradenství: - kamna, krby, sporáky. Kamnářské práce.

Poskytujeme širokou škálu služeb a činností od běžných pravidelných čištění komínů až po stavění originálních zahradních krbů. Kamna stavíme od prostých lehkých až po luxusní a těžká, do interiérů a exteriérů. Spolehlivě a se zárukou Vám postavíme krb dle Vašich představ, interiérové a venkovní krby. Čištění komínů, kachlová kamna, krbové ...

Dovozce krbových kamen, vložek a příslušenství. Venkovní krby, grily. Krbové nářadí.

Kamnářství a kamenictví na zakázku. Stavba: -kachlová kamna, kamenné, otevřené, teplovodní, teplovzdušné krby -krbová kamna -krbové vložky Bodart&Gonay, celolitinové BLANZEK, dále Kobok, Romotop, Steko... -krbové ostění a portály, dveřní a okenní sloupy, schody, fontány. Stavba kuchyňských sporáků (i kachlové), pecí na pizzu, ...

Koupelnové studio. Prodej, realizace: -kompletní vybavení koupelen -obklady, dlažby pro koupelnu -sanitární keramika -sprchové kouty, vany -baterie, koupelnové doplňky a nábytek -lepidla a stavební chemie -stavební sortiment -podlahy -kuchyně -nové bio krby.

Plynoinstalační práce. Revize. Topenářské práce Prodej, montáž - krby - kamna - topenářský materiál. Revize: - plynové spotřebiče. Prodej, montáž: - vany - sprchové kouty - sanitární keramika. Vodoinstalační práce.

Návrhy, projekce, stavba, montáž, instalace, poradenství, prodej: -krby, krbové obestavby -kamenné, kachlové, elektrické -zahradní krby -kamna - krbová, kachlová -kachlové sporáky. Soudní znalec v oboru topidel.

Kamnářství, výstavba, montáž: - krbová kamna - udírny - pece na pizzu a chleba.

Práce: - obkladačské - zednické - stavba krbů

Kamenické práce - krby - schody - hroby - parapety - kuchyňské desky Restaurátorské práce, oprava hrobů, schodů.

Štukatérství Strnad. Kamenické práce, opravy, výroba: - kamenné ostění - terasy - umělý kámen - obvodové kameny pro bazény Výroba a montáž - krby Prodej - hotové odlitky ze sádry a umělého kamene - dekorační sádrové lišty - rozety - sloupy, hlavice, patky - světelné římsy - konzoly Restaurátorské práce - rekonstrukce ...