Pro teplovzdušné vytápění je vhodné použít kamna či krb. Výroba, prodej a montáž krbových vložek, kachlových kamen, elektrických krbů, bio krbů, otevřených krbů či krbového nářadí, plechů pod kamna a paravánů je vždy pod vedením zkušených odborníků.

Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Poskytujeme mnohaletou tradici, zkušenosti a spolehlivost v prodeji sortimentu krbových, kachlových, litinových kamen, krbů, krbových vložek, kouřovodů a veškerého příslušenství a materiálu i pro kamnáře - grenaisolové desky, hafťák, lepidla, teplovzdušné rozvody atd .Samozřejmostí je i odborné poradenství a instalace.
Dobrá kamna - specialisté na krbová, kachlová a jiná kamna
Společnost KKS-MS s.r.o. nabízí široký sortiment krbových kamen, kachlových kamen, krbových vložek, krbů a sporáků. Prodej, e-shop: - krbová kamna THORMA, ABX, PRITY, HAAS-SOHN - krbová kamna s výměníkem - kachlová kamna - kachlová kamna s výměníkem - litinové kamna - krbové vložky - krbové vložky s výměníkem - kuchyňské ...

Firma Autodily-de.cz provozuje ve Frýdlantu prodejnu a také e-shop s autodíly a náhradními díly pro všechny značky automobilů. Součástí námi nabízeného sortimentu jsou nejen značkové autodíly od špičkových výrobců, ale také autodíly nižší cenové úrovně. Náš sortiment: - turbodmychadla - oleje a maziva - auto-moto - brzdové kotouče - ...

Společnost Krby komplet s.r.o. se zaměřuje na realizaci krbů, kamen, komínů, zahradních krbů a plynových grilů.

Výroba: - kachle a kachlová kamna - keramika, tradiční akumulační kamna, krby, kachlové sporáky, teplovodní výměníky.

E-shop: - krby - krbová kamna - biokrby - krbové vložky - kouřovody

Prodej, dodávka: -krby a peletová kamna Palazzetti -kancelářský nábytek METHIS, SINETICA INDUSTRIES -zdvojené podlahy Intec -židle interiérové a exteriérové -montované dělící příčky do interiérů -dělící stěny a zdvojené podlahy. Montáž, zařizování: -interiéry kanceláří -veřejné prostory a restaurace.

Návrhy, realizace, dodávka, prodej, montáž: - teplovzdušné a teplovodní krbové sestavy (systémy vytápění) - krbové vložky: - STEKO, BeF, SUPRA, Laudel Cheminees, Fabrilor, Bodart&Gonaz - tuzemské a zahraniční výrobky - kompletní obezdívky: - krbové vložky, krbová kamna, kachloví. Montáž: - otevřené vnitřní i venkovní krby a ...

Výroba, montáž, prodej: - okna, dveře-plastová, hliníková, dřevěná - zastoupení firmy VEKA. Návrh, realizace: - krby-vnitřní, venkovní. Zelená úsporám.

Výstavba krbů, kamen. Krby Drozd. Prodej krbových vložek, obestavby krbových vložek, stavby krbů a kamnářské práce, prodej krbových kamen a jejich odbornou instalaci, stavby komínových těles, konzultace, poradenství, prodej příslušenství a doplňků.

Zabýváme se kamnářskými pracemi a kominictvím: - stavba akumulačních, kombinačních a dalších systémů - komíny - krbová obestavba

Zateplovací fasády Sádrokartony Obklady a dlažby Stavební činnost - rodinné domky na klíč Krby

Stavba, projekce, poradenská činnost, prodej: -kachlová kamna -kuchyňské sporáky -kachlové, zděné teplovzdušné krby, otevřené krby -krbová kamna -přenosné sporáky Rekonstrukce starších kamen, krbů. Kominické služby, revize komínů a měření emisí.

Orest Ivasyuk se zaměřuje na zednické, bourací a obkladačské práce, rekonstrukce domů, bytů a koupelen, stavby komínů a krbů, pokládání dlažby a mnoho dalšího.

Stavební firma Michal Zaťko má v oblasti stavebnictví dlouholeté zkušenosti. Zajistí vám široké možnosti stavebních prací od rekonstrukcí koupelen a bytů, výstavby a přestavby bytového jádra, položí dlažbu, obklady, nainstalují sprchový kout, vanu, WC, udělají drobné zednické práce, vodo-topo, vymění topná tělesa, provedou elektroinstalatérské ...

přerušení: od: 15.1.2014. Prodej - příslušenství ke kamnům, krbům mřížky, roury, nářadí Rekonstrukce, opravy - kachlová kamna - krby - kachlové sporáky.

KAMNÁŘSTVÍ JPK s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu kachlových kamen a interiérových i exteriérových krbů. Dalšími činnostmi společnosti je kominictví a zámečnictví.

Internetový prodej krbů, kamen, krbových vložek, kouřovodů a rozvodů tepla. Tepelně izolační desky Krbová kamna Krbové vložky Rozvod vzduchu Kouřovody

Dodávka, montáž: - tepelná čerpadla - vodoinstalace, topení - solární kontejnery, systémy - sanitní keramika - kotle na biomasu, na tuhá paliva - plynové kotle Viessmann - krby, kamna, sporáky - ohřívače vody.

Prodej kamen, kamna, krbů, krby, a sporáků, sporáky. Nejširší sortiment krbových kamen, krbová kamna, krbové vložky a sporáky na tuhá paliva nejrůznějších designových provedení a technických parametrů. Distribuce ocelové a litinové krbové kamna, kachlové kamna, krbové vložky, sporáky na tuhá paliva, elektrické krby, kotle, příslušenství, ...

Velkoobchod, maloobchod: - krbová kamna - krbové vložky - kouřovody - trubky - žebrované trubky - kolena - zděře - klapky - sety - T kusy - Y kusy - redukce - růžice - přechody - rozvod teplého vzduchu - krbové mřížky - krbové obestavby - krby - římys - mramor - krbové nářadí - koše na dřevo - ...

Stavba krbů a kamen - specisté na sortiment firmy Hoxter. Kachlová kamna. Prodej: - krbové sestavy - akumulační, konvekční krby - krbových kamen - krbových vložek - sortiment potřebný k výstavbě krbů a kamen. Sídlo, fakturační adresa: - Zín-Štípa 76314, Mariánské náměstí 677.

Stavba vnitřních a venkovních krbů, obkladačské a dlaždičské práce, diamantové řezání a vrtání a další stavbení činnosti.

Kamenné zdi a dlažby Stavební firma Stavba krbů - obestavby krbových vložek.

Kamnářství, kominictví. Prodej - servis: - krby - kachlová kamna - sporáky - venkovní kuchyně - komíny - frézování komínů - sanace komínů - čištění komínů - vystavení zprávy.