Mezi komponenty potřebné k instalaci a zavedení elektrické sítě řadíme zásuvky, vypínače, pojistky, chrániče, jističe, výbojky, svorky a další komponenty. Vše musí být vysoce kvalitní a dodáno od spolehlivých výrobců.

Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Společnost ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o. vyrábí a prodává elektrokomponenty převážně pro automobilový průmysl a regulační techniku. Osazuje plošné spoje, vyrábí regulátory pro alternátory, výkonové vypínače - odpojovače, měniče napětí. Zajišťuje komplexní řešení při vývoji a výrobě elektronických zařízení.
Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Kadlec - elektronika, s.r.o. zabezpečuje vývoj a výrobu elektronických zobrazovacích systémů, i atypy.

Distribuce: - komponenty pro elektrotechnický a elektronický průmysl.

Společnost AJP-tech spol. s r.o. jako výhradní distributor fy BAUMER pro ČR a SR realizuje dodávky, obchod, prodej. Má zastoupení fy MARKATOR pro ČR a SR ruční, stolní a kombinovaná značící zařízení.

Certifikace: -certifikát ISO EN ČSN 9001:14001. Výroba, prodej: Elektrotechnika a elektrotechnické součástky: - domovní vypínače a zásuvky - vačkové spínače - malé koncové ovladače (mikrospínače) - tlačítka do ručního nářadí 550 W - kontaktní stěrací kartáčky k elektromagnetickým spojkám - spínače brzdových světel - spínače ...

Mezi podnikatelské aktivity společnosti Solidwerk s.r.o. z Nejdku patří rukodělné a kompletační práce v oblasti drobných elektrokomponentů. Další naší aktivitou je prodej a instalace anténní i satelitní techniky. Jsme partnerem satelitních služeb Skylink. Činnost naší společnosti: - kompletační, rukodělné práce v oblasti drobných ...

Velkoobchod, maloobchod: - zdroje pro PC - průmyslové zdroje - příslušenství ke zdrojům - měniče napětí - nabíječky - LED zdroje.

Import, obchod, rozvoz. Domácí automatizace: -inteligentní domy -bezdrátové technologie -zvonky, vypínače, ovladače -časové spínače. Elektroinstalační materiál: -pokojové termostaty (manuální, programovatelné, bezdrátové) -zabezpečovací systémy Prvky ovládání klimatizace.

Výroba foliových štítků, potisk panelů - výroba štítků a panelů - dálkové ovladače.

Venlan, s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu vstřikovacích forem, NFC a RFID čipů, tagů a karet.

Romara, s.r.o. vyrábí vyhrazená elektrická zařízení, provádí elektromontáže.

-Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

Společnost PROFIcomms s.r.o. je distributor aktivních prvků pro počítačové a transportní sítě, bezpečnostní a kamerové systémy. Značky: MRV Transition Networks, Microsens Edge-Core Brocade Raisecom Inteno fSona Opgal Microsens Siqura Comnet Držitel certifikátu ISO 9001.

BKE a.s. zajišťuje výrobu, instalace, montáž, oprava, servis: -elektronická zařízení -napájecí systémy, zdroje -spínané napájecí zdroje -DC napájení -invertory -fotovoltaika, invertory pro fotovoltaiku -záložní napájení.

Prodej a distribuce: -měřící přístroje -elektrotechnické součástky.

Maloobchod, prodej: -měřící přístroje -elektronické součástky, součástka -úsporné žárovky, úsporná žárovka -drobná spotřební elektronika -antény, anténa

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - akumulátory, baterie, autobaterie - průmyslové, přístrojové baterie - pojistky, konektory, relé, svorky, odpojovače, klaksony, vodiče, izolepy, startovací kabely, hustoměry, pneuměřiče, autolékárničky - zapalovací a žhavicí svíčky - autožárovky.

Výroba, distribuce: - kovokeramické kluzné kontakty pro sběrače proudu mostových jeřábů. Oprava, výroba: - jeřábové sběrače.

Výroba: - magnetické obvody určené pro konstrukci, stavbu elektrických strojů. Zpracování (recyklace) kovového odpadu. Velkoobchod, prodej: - hutní (hutnický) materiál - ocelová kulatina - podélné dělení ocelové pásky Ubytovací služby.

Emerga s.r.o. se zaměřuje na prodej kondenzátorů, tlumivek, regulátorů a dalších elektrosoučástek.

Vývoj, výroba: - elektroniky podle požadavků zákazníka. Návrhy zařízení podle Vaší specifikace. Výroba prototypu.

CaroliTECH s.r.o. se zaměřuje na vývoj, návrhy, konzultace, testování a výrobu elektronických zařízení.

WIZORY s.r.o. se zaměřuje na vývoj, programování a výrobu průmyslové elektroniky a na robotiku.

Zakázková činnost - měřící a regulační technika - automatizace - pohony motorů - software pro měříčí a regulační techniku Distribuce - snímače - čtečky čárových kódů

Distribuce, prodej - kabelové soubory - koncovky - kabelové spojky - připojovací systémy - izolační trubice.