Mezi komponenty potřebné k instalaci a zavedení elektrické sítě řadíme zásuvky, vypínače, pojistky, chrániče, jističe, výbojky, svorky a další komponenty. Vše musí být vysoce kvalitní a dodáno od spolehlivých výrobců.

Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Společnost ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o. vyrábí a prodává elektrokomponenty převážně pro automobilový průmysl a regulační techniku. Osazuje plošné spoje, vyrábí regulátory pro alternátory, výkonové vypínače - odpojovače, měniče napětí i LED svítidla. Zajišťuje komplexní řešení při vývoji a výrobě elektronických zařízení.
Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Výroba elektrických rozvaděčů do 2500 A. Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí.

Výroba na zakázku: - elektronická zařízení - ovládání schodišťových plošin - systémy pro řízení čerpadel tlakové kanalizace - osazování kusových sérií DPS (včetně součástek SMD).

Výroba, prodej: - velkoformátový deskový UV tisk - tisk přímo na desky - plast, kov, MDF desky, laminované desky, sklo, magnetické fólie, rovinné předměty až do rozměru 2, 5x1, 25metru - maximální tloušťka předmětu 5cm informační a reklamní tabule, cedule, panely - dotisk nástěnných a stolních kalendářů - potisk klubových, telefonních a ...

Prodej, montáž, instalace, servis, oprava, cejchování, ověřování: - elektronické a digitální tachografy - nové montáže tachografů na dodávky a vozidla nad 3, 5 t KIENZLE, VEDER-ROTT, ATAL - ověřování, cejchování tachografů i u zákazníků ( CZ K-106 ) -elektronické a mechanické průtokoměry na nákladní vozidla, stroje, lokomotivy, lodní ...

Vývoj, výroba - elektronická zařízení na zakázku - zařízení s nízkou spotřebou - elektronika pracující v nepříznivém prostředí, letadlové aplikace Výroba - měřící přístroje

Power Metallurgy Elektronic Components Výroba, prodej : - elektrotechnické součástky : - toroidní feritové odrušovací tlumivky - SMD odrušovací tlumivky - výkonové proudově kompenzované feritové odrušovací tlumivky - nanokrystalické odrušovací tlumivky.

Velkoobchod, maloobchod: - zdroje pro PC - průmyslové zdroje - příslušenství ke zdrojům - měniče napětí - nabíječky - LED zdroje.

Oficiální distributor, zastoupení firmy HARTING s.r.o. Velkoobchod, maloobchod, prodej elektrické a elektronické zařízení, konektory a systémové komponenty HARTING, HIRSCHMANN, JACOB, KLEMSAN, Werner Hahm, MULTIBOX, ABTECH: -průmyslové -elektrické a elektronické -do desek tištěných spojů dle normy DIN 41612 -s roztečí kontaktů 2 mm Har-bus ...

Výroba: -měniče napětí -stabilizátory střídavého napětí -stabilizované zdroje stejnosměrného napětí -dobíjecí systémy akumulátorů -douplášťová krbová kamna a krbové vložky na tuhá paliva (dřevo, uhlí a koks) a plyn s výkonem 8kW-11kW -teplovodní kamna s výměníkem do 21kW.

Činnost: - lakování autodílů - mokrá lakovna - leštění Nákup, dovoz, skladování: - mechanické a elektromechanické komponenty z celého světa.

Vývoj, zakázková výroba a pronájem automobilových simulátorů - závodní simulátor.

Vývoj a výroba elektroniky pro domácí a průmyslové aplikace. LG SYSTEM nabízí ucelený a léty prověřený sortiment elektroniky pro průmyslovou a domácí automatizaci. Navštivte naše nové webové stránky.

Vývoj, výroba, instalace: - jednoúčelové aplikace - zobrazovací moduly - časoměrná zařízení pro sportovní oddíly. Služby: - vedení účetnictví.

Výroba, montáž: - montujeme spínače a kabely pro automobilový průmysl - spínače a termostaty do domácích spotřebičů. Prodej: - auta, auto - nákladní přívěsy.

Napájecí zdroje pro elektromagnety. Výroba řídících systémů pro průmyslové aplikace.

Společnost JabloPCB vznikla jako dceřinná společnost firmy Jablotron v roce 2005. Za sebou má již dlouholeté zkušenosti v oblasti zakázkové výroby a kompletace elektronických sestav a výrobků. Počátky výroby spadají do roku 1990, kdy byla výroba součástí firmy Jablotron a s růstem firmy rostla i výroba. V roce 2005 došlo k vyčlenění výroby do ...

Vývoj, výroba a dodávka elektrických, elektronických a mechanotronických komponent v oblasti kolejových vozidel - vývoj elektronických zařízení.

VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER PRO ELEKTRONIKU Nabízíme kompletní EMS od prototypu po sériovou výrobu: - vývoj elekroniky HW a SW - návrhy a redesign desek s plošnými spoji - CAD konstrukce - desky s plošnými spoji - materiálové zajištění - osazování SMT a THT - výroba elektroniky - funkční testování a oživování - opravy a servis - ...

Vývoj, malosériová výroba: - elektronika - řídící automaty.

Výroba: -komponenty BOSCH, SIEMENS pro elektrotechnický, automobilový průmysl pro všechny evropské značky. Provozovna: -Veselí nad Moravou.

Prodej, e-shop, výroba: - elektronické součásti a komponenty.