Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

Společnost URC Systems, spol. s r.o. realizuje komplexní řešení náročných požadavků zákazníků v rámci celého řetězce od výzkumu, vývoje, výroby a servisu našich softwarových a hardwarových produktů až po výcvik a vzdělávání uživatelů v oblastech velení, řízení a výkonu činností vojskového a elektronického sledování, průzkumu a rádiového rušení, ...

E-shop, prodej: -výpočetní technika, počítače, notebooky, procesory, monitory -kancelářská technika, tiskárna, multifunkční zařízení, kopírka, faxy, skenery, scanner -PDA, MDA, GPS a mobily, telekomunikační technika, telefonní ústředny -paměti, základní desky, disky, mechaniky a řadiče, grafické karty, střižny a TV tunery, multimédia, ...

Zakázkový vývoj softwaru se zaměřením na informační a objednávkové systémy

Firma Ekodata, s.r.o. působí od roku 1998 v oblasti aplikace informačních technologií, především pak ekonomického SW pro výrobní, obchodní a zemědělské organizace včetně dodávek výpočetní techniky.

Pobočka. Maloobchod, prodej: - elektro - elektrospotřebiče - počítače, notebooky, televizory, televize, tiskárny, kopírky, monitory.

BJ-Elektroservis s.r.o. se zaměřuje na elektroinstalace, průmyslové instalace strojů, programování PLC, stavební činnost, vodoinstalace a zámečnictví.

Společnost IDOP + MIDOM s.r.o. vytváří jednotlivé ERP systémů, expedic a platebních brán, vytváří systémy ušité na míru pro přenos dat, zabýváme se tvorbou webových aplikací na míru pro správu. Certifikovaný partner společnosti Seyfor pro ERP systémy Money.

Návrhy a realizace bytových, kancelářských, obchodních a komerčních interiérů. Výroba a montáž nábytku, podlahových krytin, osvětlení, sedacího nábytku i bytových doplňků.

vývoj a výroba zařízení a softwaru pro oblast vibrační diagnostiky - monitorování provozního stavu strojů

Croseta s.r.o.je společnost specializující se integraci, propojení mezi aplikacemi a programy, cloudové služby.

Společnost ASPRA a.s. se zaměřuje na IT služby, jedná se zejména o komplexní návrhy ICT infrastruktury zahrnující HW a SW. Specializujeme se na operační systémy MS Windows a Linux, virtualizované prostředí serverů i desktopů.

-Ubytovací služby -Zprostředkování obchodu a služeb -Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd -Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení -Výroba strojů a zařízení -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, ...

AWI Servis s.r.o. se zaměřuje na vývoj softwaru pro zdravotnictví, státní sektor, provádí webdesign a školení v oblasti IT.

Adalo Solutions s.r.o. se zaměřuje na tvorbu mobilních aplikací a tvorbu webových stránek.

Agdata s.r.o. prodává a provozuje online systém pro řízení velkých zemědělských firem i domácích hospodářství.

ACPC CZ s.r.o. se zaměřuje na školení, poradenství a pomoc v oblasti WAREZ - nelegálního obsahu počítačů.

4TECHS CZ s.r.o. se zaměřuje na poskytování služeb a systémových řešení v oblasti informačních, komunikačních a bezpečnostních technologií.

Montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny -Velkoobchod a maloobchod -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Kominictví Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo ...

Společnost Peko Studio s.r.o., která sídlí ve Znojmě, pracuje na vývoji mobilních aplikací jak pro Android, tak i pro iOS. Jsme také schopni zhotovit i webové aplikace šité na míru.

IBM Business Partner a IBM Service Provider HP Preferred Partner CISCO Select Certified Partner VMware Enterprise Partner Prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky (servery, storage, počítače, notebooky, netbooky, tiskárny, skenery, faxy, kopírky, LCD, software ...). Prodej spotřební elektroniky (digitální fotoaparáty, videokamery, ...

EVADTER s.r.o. zajišťuje úklidové služby, provádí výrobu razítek, reklamních předmětů a instalace softwaru a hardwaru.

Enterpra, s.r.o. se zaměřuje na vývoj a výrobu softwaru, automatizaci procesů a na kamerové systémy.

Prodej a servis: -výpočetní techniky -tvorba internetových stránek -správa sítí a informačních systémů.

Prodej, oprava, servis: - počítače - výpočetní a kancelářská technika - spotřební materiál IT služby.

Cybersecurity Help s.r.o. se specializuje na programy k detekci zranitelnosti softwaru.