Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Cyklistický oddíl. Pořádáme a účastníme se cyklistických akcí po celé Evropě v těchto disciplínách : - horská kola - silniční cyklistika - cyklokross - dráhová cyklistika a fixies.

Adventure minigolf O2 arena. Služby: - indoorové minigolfové hřiště

Golf resort Jezera Golfové hřiště JEZERA - 9 jamek. Driving range cvičné plochy -k dispozici je 15 odpališť -putting green -chipping green -služby profesionálního trenéra. Indoor golf -2 golfové simulátory AboutGolf -služby profesionálního trenéra -golfový shop. Restaurace: -vnitří ...

Olomoucký klub capoeiry: - výuka capoeiry na profesionální úrovni - tréninky vhodné pro širokou veřejnost bez rozdílu věku, pohlaví či fyzické zdatnosti - efektivní posilovací a kondiční cvičení - umění s osobitou filozofií čerpající ze života a tradic brazilské kultury - pravidelné semináře s Mestre Paçocou i jinými brazilskými mistry a ...

Motoristický klub - klub racing team Znojmo.

Organizace sportovních a společenských akcí (sportovní kroužky, dětské dny, závody, plesy apod.)Pronájem tenisového kurtu, hřiště, kulturního domu a zařízení.