Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Společnost PREDITEST s.r.o. se specializuje na poskytování služeb v oblasti nedestruktivního testování, diagnostiky a experimentálních měření. Mezi naše hlavní aktivity patří defektoskopie, provádění pevnostních výpočtů a výpočtů lomové mechaniky, měření sil a vibrodiagnostika. Můžeme se pochlubit výborným renomé doma i v zahraničí.
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Elektroinstalace: - projekční činnost - domovní elektroinstalace - průmyslová elektroinstalace - veřejná osvětlení, nasvětlování budov - kabelová vedení v NN - kabelová vedení v VN - elektronické zabezpečení signalizace - měření a regulace. Prodej: - centrální vysávání Husky.

Dodávky, prodej: - ofsetové s tiskové stroje - archové sítotiskové stroje - digitální tiskové stroje - měřicí a kalibrační přístroje - náhradní díly. Opravy, servis.

Nabídka služeb pro oblast energetiky a vodního hospodářství a měření průtoků.

Montáž a servis: -měřící a regulační technika. Výroba: -NN rozvaděče. Výstavba investičních celků: -měření a regulace technologických celků -automatické systémy řízení -průmyslové a domovní elektroinstalace -systémy protipožární ochrany -elektrovýroba -automatizační technika -polní instrumentace -montáž a dodávka Moeller ...

Automatizace, regulace technologických procesů. Počítače: -SW, software výroba pro silniční váhy skládkové hospodářství řízené skládky -HW prodej a servis počítače TULIP. Kurzy, školení: -základy práce na počítači pro začátečníky -základní znalosti WINDOWS 95 a 98 -práce s Internetem a elektronickou poštou -informace a ...

Vývoj, výroba, prodej a servis: - měření a regulace - zabezpečovací technika - průmyslová elektronika - kancelářská technika - výpočetní technika.

SIGMA-Trejbal, výhradní zástupce. Opravy čerpadel: - domácí vodárny - závlahy zahradních skleníků - průmyslové provozy-kotelny, AT-stanice, CCS -stanice a jiné. Prodej: - vodárny - čerpadla - náhradní díly - příslušenství - elektromotory - měřiče tepla a vodoměry(SPANNER POLLUX-PREMEX) - měřící a regulační technika(AFRISO).

Prodej, maloobchod: - měřící a regulační technika. Výroba, opravy a montáž: - měřidla.

Opravy a montáže vah. Prodej, opravy, servis: -váhy.

Prodej, kalibrace, montáže a servis: - veškeré tlakové techniky - měřící techniky - regulační techniky. Provozovna: Poděbradská 12 289 12 Sadská

Měření a regulace v oblasi teplárenství. Výroba, instalace, opravy: -elektrické stroje a přístroje -elektronická zařízení. Projektování: -elektrická zařízení.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -elektroinstalační materiál -svítidla, jističe, modulové skříně a rozvaděče -nářadí a měřící přístroje.

Výroba, prodej: - membránové oddělovače tlaku - snímače diference tlaků

Prodej: - software a přístroje pro měření tepla a teploty, měření spotřeby teplé vody a měření plynu a elektřiny.

Práce: -elektromontážní NN**, VN** -zemní. Měření, regulace, projekce, revize: -elektro. Výroba: -rozvaděče. Montáž: -hromosvody.

Zabýváme prodejem a distribucí výrobků těchto firem: PARKER HANNIFIN: - výrobky pro systémy měření a regulace (MaR), tzv. Instrumentation - výrobky UHP (Ultra High Purity) pro systémy s vysokými nároky na čistotu média - výrobky pro průmyslové aplikace, hydrauliku a pneumatiku - solenoidové ventily Parker SCEM a Parker Lucifer - ...

Váhy a vážní systémy. Prodej a montáž: -obchodní váhy -plošinové -silniční -technologické vážení -vážení zásobníků -tenzometrické snímače zatížení firmy VISHAY.

Maloobchod, prodej: - měřící technika - tvrdoměry - měřící ramena - měřící stroje - měřící videosystémy.

Služby: -měření radonu pro účely stavebního řízení na pozemcích a v objektech.

Prodej, pronájem, přestavba. - jukeboxy Prodej: - navigace GPS - webové kamery - kryty Iphone - LED žárovky - USB wifi - LED hodinky - USB teploměr s čidlem - laserový efektový projektor.

Výroba: měřící zařízení pro měření výkonu spalovacího motoru

Vývoj: - meteorologické a klimatické měřící systémy. Konzultace a implementace LIMS systémů.

Měření radonu: -v půdě pro stavební účely -ve stávajících objektech -radonová diagnostika objektů.