Rekreační středisko Nad přehradou-Rusava
DACH spol. s r.o.


Nad přehradou 503, Rusava/Vlčková osada pod Grůňem 768 45

Srdce Hostýnských vrchů.

Složení pokojů:
-hlavní budova:
-12 pokojů:
-dvoulůžkové - pětilůžkové s vlastním sociální zařízením
-rekreační domek - kapacita 10 lůžek:
-2x zděná chata
-11x bungalov
-od 160kč - 300kč.

Pohostinství:
-restaurace, jídelna pro hosty
-kavárna, bar.

IČ: 44964587
DIČ: CZ44964587
Okres: Kroměříž
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Svoboda

Rodinné rekreace, teambuilding, Rusava, Jihovýchodní Morava

Rodinné rekreace, teambuilding, Rusava, Jihovýchodní Morava

Nad přehradou – vaše dovolená v Hostýnských vrších Firemní akce, teambuilding, školení, pobyty pro studenty: -skupinové pobyty jsou v našem středisku velmi oblíbené zejména pro rozlehlost areálu a nejrůznější kategorie ubytování. Rodinné rekreace: -pro rodinny s dětmi s vlastním vařením v bungalovech přímo na pláži přehrady. Sportovní vyžití Půjčujeme sportovní náčiní, 30 Kč na hodinu Stolní tenis Koupání v přehradě Úschova kol a parkování zdarma Hřiště (volejbal, ...)Další produkty a služby
  • pronájem chat a chalup, ubytování na horách, rekreační objekty, dovolená na chatě
  • autokemping a motokemping, ubytovací chatky, sociální zařízení, možnost koupání a rybaření, možnost rekreačních sportů


Související články
Sloganem: „Klidné ubytování v srdci Valašské přírody“, to teprve začíná
Sloganem: „Klidné ubytování v srdci Valašské přírody“, to teprve začíná

Kde se ovšem nacházíme? Tato malebná chalupa, samozřejmě s prvky venkova, se nachází uprostřed panenské přírody a to poblíž Vsetína. Leží blízko vesničky Jesenná, což je severovýchodním směrem od města Vizovice, které je také v mnohých ohledech vyhlášené, zejména svými festivaly.


Necestujte po Moravě, zažijte ji!
Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Ta jižní Morava, je jistě krásná zem, posázená vinohradem. Stará lidová píseň má platnost i v dnešních dobách. Morava nabízí spoustu krás přírodního charakteru, ale skrývá také unikátní možnost ubytování. V Ostrožské Nové Vsi nebudete za turistu, ale naopak se budete cítit jako správný Moravák či Moravačka.


YMCA – největší mládežnická organizace na světě
YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých lidí a také nejstarší a největší mládežnická organizace na světě, u nás provozuje dva domy plné zajímavých služeb. A ze zisku podporuje právě práci s mládeží. Pokud tedy chcete Ymku podpořit, můžete to udělat velmi příjemným způsobem – třeba si pronajmout kancelář v historickém paláci v centru Prahy, případně zajít do dobré restaurace nebo bazénu.


Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy
Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, zde jsou vždy vítáni.