Polní 282
Hodonice 671 25
tel.: +420 775 051 185
email: markdesign.cz@gmail.com

KONTAKT
VíCE >

Návrhy, realizace interiéru, bytových, komerčních prostor Znojmo, Třebíč

věšák Kari purple, MarK design Marcela Změlíková +
DALŠÍ
FOTKY
Jako bytový architekt a návrhář bytového designu se zaměřuji na tvorbu vlastních originálních věcí dodávajících šmrnc každému interiéru, soukromým i komerčním prostorům.
V MarK designu se zabýváme návrhy interiérů a tvorbou vlastních bytových doplňků. Základem je kvalitní ruční práce a originalita.
V našem portfoliu naleznete zrcadla, dekorativní vázy, věšáky, stolky a stoličky a jiné. Snažíme se postupně rozšiřovat kolekce nejen funkčních, ale i dekorativních doplňků, které spolu souvisí a v interiéru se navzájem doplňují.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s originalitou a proto Vám i v případě zájmu navrhneme a vyrobíme bytové doplňky přesně na míru na základě Vašich přání a požadavků.
Svým klientům vytváříme originální a útulné prostředí nejen doma, ale i v práci. Při návrhu i výrobě se necháváme inspirovat vším, co je kolem. Zvláště pak klademe důraz na barvy a barevnost svých výrobků.

Naše služby jsou dostupné po celé České Republice, sídlo máme ve Znojmě, proto je pro nás prioritou Jihomoravský kraj, Vysočina, Třebíč, Moravský Krumlov, Ivančice, Brno venkov, Mikulov, Břeclav, Brno.

Máte-li zájem o nezávaznou konzultaci nebo chcete poradit s realizací Vašeho interiéru, pak neváhejte a kontaktujte nás.
VÍCE
WEBOVÁ STRÁNKA MarK design Marcela Změlíková

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA MarK design Marcela Změlíková

http://www.bymarkdesign.com

FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérový design a návrhy interiérů na míru vaší individualitě

Interiérový design a návrhy interiérů na míru vaší individualitě

Firem, které nabízejí návrhy interiérů, je na trhu celá řada. Pokud ale chcete skutečně originální prostor, který podtrhne vaši osobnost a životní styl, svěřte interiérový design společnosti MarK Design. My totiž nekoukáme pouze na to, co zrovna letí a je moderní, my chceme vytvořit prostor, který vás zároveň bude vystihovat. Ať už tak chcete novou ložnici, koupelnu nebo dětský pokoj, my ho vytvoříme přesně dle vašich požadavků a přání.

VÍCE
Designové doplňky do bytu navrhujeme na míru každému zákazníkovi

Designové doplňky do bytu navrhujeme na míru každému zákazníkovi

Chcete si ozvláštnit byt, ale nabídka velkých řetězců vám nevyhovuje? Už vás nebaví jít s davem? Odlišit se můžete i bez velkých rekonstrukcí a investic. Stačí, když si pořídíte originální designové doplňky do bytu od firmy MarK Design. Všechny designové doplňky vyrábíme ručně a na míru požadavkům klienta, můžete si tak být jistí, že výrobky z naší dílny u nikoho jiného nenajdete.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Návrh a realizace bytových interiérů, kanceláří, bytové doplňky, poradenství Znojmo

Návrh a realizace bytových interiérů, kanceláří, bytové doplňky, ...

Odborník na návrhy a realizace zajímavého a příjemného interiéru domu nebo kanceláře či veřejných míst, provádí specialista v oboru firma MarK design Marcela Změlíková.

Návrhy interiéru bytových i komerčních prostorů, architekt, návrh bytového designu Znojmo

Návrhy interiéru bytových i komerčních prostorů, architekt, návrh ...

Návrh interiéru bytových i komerčních prostorů, bytový design, bytový architekt, bytové doplňky na míru od firmy MarK design Marcela Změlíková z okresu Znojmo.

Interiérový design, dárkový voucher na návrh interiéru, originální vánoční dárek Znojmo

Interiérový design, dárkový voucher na návrh interiéru, originální ...

Blíží se čas Vánoc a přemýšlíte nad originálním vánočním dárkem? Udělejte radost sobě, či svým blízkým a darujte jim pod stromeček dárkový voucher od naší firmy MarK design. Dopřejte svým blízkým možnost nového zajímavého prostředí ...

Interiérový design na míru, který odpovídá vašemu životnímu stylu | Znojmo

Interiérový design na míru, který odpovídá vašemu životnímu stylu | ...

Firem, které nabízejí interiérový design i bytové doplňky najdete celou řadu. My se na to v MarK design Hodonice (okres Znojmo) však snažíme jít trochu jinak - náš design interiérů přesně odpovídá osobnosti zákazníka. Ke každému ...

VÍCE MICROSITE


MarK design
Marcela Změlíková

Polní 282
Hodonice
671 25

Telefon:
+420 775 051 185
+420 777 270 812
Email:
email
Web:
IČ: 03469280
Okres: Znojmo
Právní forma podnikatel se ŽO
Kontaktní osoba: Marcela Změlíková
Obrat: neudáno
Počet zaměstnanců: neudáno
VÍCE

OBRÁZKY

left right

věšák Kari purple, MarK design Marcela Změlíková


věšák Kari purple, MarK design Marcela Změlíková