Adgit, s.r.o.
ekologická hnojiva

CZKCílem naší společnosti je zvýšit podíl humus v půdě a celkově navýšit plození rostlin. Používáme k tomu ekologické produkty a moderní leteckou techniku.

České půdy v posledních letech zaznamenaly nízký obsah humusu. Až 70 % české půdy má obsah humusu na limitních 1, 8 %. A taková půda začíná špatně rodit a není schopná absorbovat vodu.

Mezi námi poskytované služby patří bezpilotní letecké postřiky porostů od kapalných hnojiv přes přípravky na ochranu rostlin až po desikanty. Naprogramujeme nastavení výšku letu, dávku postřiku, rychlost letu, důkladně zmapujeme území a překážky.

Bezpilotní letadla využíváme zásadně v náročném terénu, který je běžnou technikou složitě dostupný. V případě potřeby také můžeme opatřit postřikem porost v době vegetace, do kterého běžnými stroji nemůžeme vjet, abychom nezpůsobili zbytečné ztráty.

Dodáváme a využíváme tyto produkty:

HUMAC®AGRO - je základ pro tvorbu humusu
v půdě a půdu zkvalitňuje ekologicky, rychle a efektivně. Obsahuje 62 % humínových kyselin v sušině, které jsou nejúčinnější složkou humusu, 62 % uhlíku v kyselinách, který je základním stavebním prvkem živé hmoty. Přidává se ho pro zlepšení vlastností do kompostů a do digestátu.

Vermaktiv Stimul - podpůrná látka pro rostliny na růst, odolnost a kvalitu plodů. Zajistíte vyšší výnosy, nevyčerpáváte půdu, snížíte náklady. Je vyrobený z přírodních materiálů a komponentů, které posilují výživu a nárůst rostlinného pletiva, způsobují zmnožení kořenového systému.

Vitalonem 2000 koncentrát - obsahuje rozpustný komplex anorganických solí a kyseliny vinné a citrónové, který příznivě ovlivňuje fotosyntetické procesy v rostlinách. Zvyšuje obsah cukru a kvalitu plodin, což se vyplatí například ve vinařství, ale také u pěstování řepy či kukuřice.

Pro chovatele máme přípravek Humac®Natur AFM pro zlepšení trávení zvířat. Šedočerný prášek obsahuje Leonardit, přírodní látku s vysokým obsahem huminových kyselin, které na sebe vážou toxické látky a viry v trávicím systému zvířat. Díky tomu zvířata snadno tráví a veškeré škodliviny vyloučí spolu s trusem. Přípravek tvoří drobné kousky, které jednoduše zamícháte zvířeti do lepkavé stravy, kterou sežere bez toho, aniž by poznalo, že krmivo obsahuje něco navíc.


Katalog firem:    

Krmiva

,  

Služby v rostlinné výrobě a úprava půdy

,  

Zemědělské chemikálie a hnojiva

,  
Štítky:

letecké postřiky, HUMAC®AGRO, Vermaktiv Stimul, Humac®Natur AFM