STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.


Měšťanská 109, Hodonín 695 01

Naše společnost se ve stavebnictví pohybuje již od roku 1990. Jsme držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001 : 2009, ČSN EN ISO 14001 : 2005 a ČSN OHSAS 18001 : 2008.

Stavební činnost, firma:
-stavby na klíč
-občanská stavba - rodinné domy
-průmyslová výstavba
-zateplování
-výstavba, rekonstrukce, demolice
-zemní práce
-jeřábnické práce.

Výroba:
-beton, betonové směsi.

Silniční nákladní autodoprava:
-nákladní kontejnerová doprava.

Likvidace, odvoz stavební suti (odpad).

Půjčovna, pronájem:
-stavební stroje.

Disponujeme velkým množstvím dopravních strojů a zařízení, které využíváme na vlastní stavební činnost a mimo to je i pronajímáme.

IČ: 26285363
DIČ: CZ26285363
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jozef Anovčín

Půjčovna, pronájem stavebních strojů a nářadí Hodonín

Půjčovna, pronájem stavebních strojů a nářadí Hodonín

Potřebujete si půjčit či pronajmout stavební stroje a nářadí a hledáte firmu v okolí města Hodonína, která nabízí kvalitní stavební stroje k zapůjčení. Pak neváhejte oslovit jihomoravskou společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.,která sídlí v Hodoníně a nabízí k půjčení a pronájmu stavební stroje. Rádi Vám půjčíme stavební nářadí a stavební mechanizaci. K pronájmu nabízíme: -lešení, bednění -stavební mechanizace -stavební stroje -stavební nářadí -dopravní stroje. V nabídce máme široký výběr bouracích kladiv, brusek, vrtaček, pil, šroubováků, horkovzdušných pistolí, topidla, čerpadla, ponorné vibrátory, vibrační desky, řezačky, hoblíky, kladiva, stavební míchačky a spoustu dalšího nářadí. Pro více informací o možnostech pronájmu stavebních strojů a nářadí nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Hodoníně na ulici Měšťanská. Kompletní nabídku služeb STAVEBNÍ FIRMY PLUS naleznete na webových stránkách.


Nákladní doprava, autodoprava Hodonín

Nákladní doprava, autodoprava Hodonín

Nákladní doprava, autodoprava. Naše STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. sídlící v Hodoníně nabízí služby v oblasti nákladní autodopravy. Naše společnost disponuje velkým množstvím dopravních strojů a zařízení, které využíváme jak k vlastní potřebě tak k pronájmu. Autodoprava: -doprava -nákladní autodoprava -rozsáhlý vozový park. Vozový park společnosti: -Tatra 815 terno, s vlekem, bez vleku -Tahač MAN s i bez sklopného vleku -Man, LIAZ kontejner -Avia -Man s hydraulickou rukou a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Hodoníně na ulici Měšťanská. Kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Stavba rodinných domů Břeclav, Jihomoravský kraj

Stavba rodinných domů Břeclav, Jihomoravský kraj

Jihomoravská společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se sídlem v Hodoníně nabízí služby v oblasti stavitelství a to nejen v Hodoníně, ale také v Břeclavi a po celém jihomoravském kraji. Naše stavební společnost provádí výstavbu občanských staveb, průmyslových staveb i rodinných domů na klíč, RD na klíč. Máte-li zájem o naše služby, neváhejte a kontaktujte nás! Více informací o možnostech stavby rodinného domu a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Stavba RD na klíč Jihomoravský kraj

Stavba RD na klíč Jihomoravský kraj

Stavba RD na klíč. Společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se sídlem v Hodoníně nabízí služby v oblasti stavitelství. Naše společnost provádí výstavbu rodinných domů na klíč. Působíme v oblasti Hodonína, Břeclavi a po celém jihomoravském kraji. Stavby na klíč - občanská stavba (rodinné domy, RD) i průmyslová výstavba. Více informací a kompletní nabídku služeb naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Výkpové a zemní práce Hodonín, Jihomoravský kraj

Výkpové a zemní práce Hodonín, Jihomoravský kraj

Hodonínská společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. nabízí služby v oblasti zemních a výkopových prací, odvoz suti a provádění demolic. K zemním pracím používáme vlastní traktory, bagry, svahovou lžíci, bourací kladivo, vrtací zařízení a další. Kompletní nabídku služeb naší společnosti STAVEBNÍ FIRMA PLUS naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši provozovnu v Hodoníně na ulici Měšťanská. Působnost naší stavební společnosti je po celém Jihomoravském kraji.


Demolice budov, Jihomoravský kraj

Demolice budov, Jihomoravský kraj

Jihomoravská společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se sídlem v Hodoníně se zabývá také demolicemi budov a různých druhů konstrukcí. Realizujeme demolice rodinných domů, hal a dalších zpevněných ploch. V areálu naší stavební společnosti je umístěna skládka stavební suti, kterou dále zpracováváme pomocí recyklační linky. Působnost naší společnosti je nejen v Hodoníně a blízkém okolí, ale v celém jihomoravském kraji. Pro více informací o možnostech demolice Vaší budovy nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Hodoníně na ulici Měšťanská. Kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Stavební práce, demolice budov Hodonín

Stavební práce, demolice budov Hodonín

Stavební společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. sídlící v Hodoníně nabízí služby v oblasti stavebních prací, zemních prací, demolicí budov a různých druhů konstrukcí. Provádíme demolice rodinných domů, průmyslových budov a jiných zpevněných ploch. Působnost naší společnosti je nejen v Hodoníně, ale po celém jihomoravském kraji. V areálu naší společnosti je umístěna skládka stavební suti, kterou dále zpracováváme pomocí recyklační linky. Více informací a kompletní nabídku stavebních prací naší naleznete na webových stránkách. Můžete nás také navštívit na naší provozovně v Hodoníně na ulici Měšťanské.


Půjčovna lešení a stavebních strojů Hodonín

Půjčovna lešení a stavebních strojů Hodonín

Potřebujete lešení nebo stavební stroj? Neváhejte a navštivte naši půjčovnu lešení a stavební mechanizace! Hodonínská společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. s provozovnou na ulici Měšťanská mimo jiné také provozuje půjčovnu lešení a stavebních strojů. Zabýváme se zapůjčením a výstavbou systémů bednění a lešení. Možnost půjčení: -lešení, bednění -stavební mechanizace, stroje -dopravní stroje. Pro více informací o možnostech pronájmu lešení a stavebních strojů nás neváhejte kontaktovat. Více informací a kompletní nabídku služeb naši stavební firmy naleznete na webových stránkách.


Rodinné domy na klíč, stavba RD Hodonín, Břecla

Rodinné domy na klíč, stavba RD Hodonín, Břecla

Rodinné domy na klíč, stavba RD. Hodonínská společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. s provozovnou na ulici Měšťanská nabízí služby v oblasti stavby rodinných domů, RD na klíč. Působíme nejen v okolí města Hodonína, ale také v okolí Břeclavi a po celém jihomoravském kraji. Realizujeme stavby na klíč: -občanská stavba -rodinné domy -průmyslová výstavba. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Půjčovna lešení Hodonín, Jihomoravský kraj

Půjčovna lešení Hodonín, Jihomoravský kraj

Hodonínská společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. s provozovnou na ulici Měšťanská se zabývá půjčováním, pronájmem a výstavbou systémů bednění a lešení. Půjčovna: -lešení, bednění -stavební mechanizace -dopravních strojů. Kompletní nabídku služeb a prací naší stavební firmy naleznete na webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu.


Autodoprava Hodonín, Jihomoravský kraj.

Autodoprava Hodonín, Jihomoravský kraj.

Autodoprava Hodonín. STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se sídlem v Hodoníně nabízí služby v oblasti autodopravy. Naše stavební firma disponuje velkým množstvím dopravních strojů a zařízení, které využíváme na vlastní stavební činnost a také k pronájmu. Autodoprava: -nákladní autodoprava -velké množství dopravních strojů -rozsáhlý vozový park -dopravní prostředky k stavební činnosti i k pronájmu. Vozový park: -Tatra 815 terno -Tatra 815 terno s vlekem -Tahač MAN -Tahač MAN se sklopným vlekem -Man kontejnér -Liaz kontejnér -Avia -Man s hydraulickou rukou a další. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Zemní a výkopové práce Hodonín, Jižní Morava.

Zemní a výkopové práce Hodonín, Jižní Morava.

Zemní práce. STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se sídlem v Hodoníně nabízí zemní a výkopové práce. Nabízíme: -zemní práce -kompletní zemní práce -výkopové práce -stroje na zemní práci -odvoz suti -zemní práce pomocí strojů. Na zemní práce máme k dispozic: Traktorbagr: -JCB 3cx,4cx Lžíce 30,40,50,60,70,80,90 a svahová lžíce -JCB 3cx bourací kladivo -JCB 3cx Vrtací zařízení dosah 6m, vrtáky 30,45 a 75 cm. Pásový bagr: -LIEBHERR 914 lžíce 1,5 m3 a naklápěcí svahová lžíce -LIEBHERR 914 bourací kladivo (2tuny) -LIEBHERR 914 demoliční nůžky. Kolový nakladač: -JCB 436 2,5 m3. -CASE 821 3,5 m3 -JCB 3cx a 4cx 0,75 a 1 m3. Pásový bagr: -CASE 1188 lžíce 1m3 -CASE 1188 bourací kladivo (2tuny) Další stroje: Kolový bagr CAT 914 lžíce 1m3 a naklápěcí svahová lžíce Minibagr CAT 305 (5tun) s gumovými pásy Minibagr KUBOTA K008 (1tuna) s bum. pásy, lžíce 30,43 a svahová lžíce Minibagr KUBOTA bourací kladivo a vrtací zřízení 30 cm. Působíme nejen na území jižní Moravy. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Stavba domů Hodonín, Jihomoravský kraj

Stavba domů Hodonín, Jihomoravský kraj

STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se sídlem v Hodoníně nabízí služby v oboru stavebnictví. Provádíme, nabízíme: -stavba domů -stavba rodinných domů -stavba rodinný dům -výstavba rodinných domů -výstavba rodinných domů na klíč -stavby domů na klíč -průmyslové stavby -průmyslové výstavby -stavební práce. Více informací a kompletní nabídku služeb STAVEBNÍ FIRMY PLUS s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Stavba rodinných domů Hodonín, Jižní Morava

Stavba rodinných domů Hodonín, Jižní Morava

Nechte si postavit dům svých snů! Naše společnost STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se sídlem v Hodoníně provádí výstavbu nejen rodinných domů na klíč. Stavba: -rodinné domy na klíč -bytový dům -komerční a nebytové budovy -průmyslové stavby -rekonstrukce domů -rekonstrukce objektů. Více informací o možnostech stavby rodinného domu a kompletní nabídku služeb STAVEBNÍ FIRMY PLUS s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Autodoprava, doprava Hodonín, JIhomoravský kraj

Autodoprava, doprava Hodonín, JIhomoravský kraj

Nabízíme Autodopravu: -doprava -autodoprava -nákladní autodoprava -velké množství dopravních strojů -rozsáhlý vozový park -dopravní prostředky k stavební činosti, k pronájmu. Vozový park: -Tatra 815 terno -Tatra 815 terno s vlekem -Tahač MAN -Tahač MAN se sklopným vlekem -Man kontejnér -Liaz kontejnér -Avia -Man s hydraulickou rukou a další.... Více informací na webových stránkách.


Zemní práce Hodonín, JIhomoravský kraj

Zemní práce Hodonín, JIhomoravský kraj

Nabízíme: -zemní práce -kompletní zemní práce -výkopové práce -stroje na zemní práci -odvoz suti -zemní práce pomocí strojů. Stroje na zemní práce: -traktor -bagr -traktorbagr -svahová lžíce -bourací kladivo -vrtací zařízení -naklápěcí svahová lžíce -demoliční nůžky -pásový bagr -kolový nakladač -mini bagr. Více informací na webových stránkách.


Stavba rodinných domů, Hodonín, Břeclav, Jižní Morava

Stavba rodinných domů, Hodonín, Břeclav, Jižní Morava

Stavební firma plus provádí výstavbu rodinných domů na klíč. Stavba: -rodinné domy na klíč -bytový dům -komerční budovy -nebytové budovy -průmyslové stavby -rekonstrukce domů -rekonstrukce objektů. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • tuzemská přeprava nákladů, tuzemská přeprava zemědělských komodit, tuzemská kamionová doprava, tuzemská železniční doprava
  • prodej stavebních materiálů, distribuce suchých omítkových směsí, distribuce betonových cihel, štěrkovna a pískovna, kamenolom těžba
  • trhací práce, odstraňování staveb, bourání objektů, těžká technika, likvidace odpadu, cihelná suť
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • zapůjčení autojeřábu, manipulace s břemeny, mobilní jeřáby, jeřáby s obsluhou, výškové práce jeřábem
  • kopání vodovodů, kopání kanalizací, výstavba inženýrských sítí, výstavba pozemních komunikací, stavba chodníků, terénní úpravy
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • ropné plošiny, průmyslové manufaktury, elektrárenské provozy, pivovarská zařízení, textilní závody, strojírenské továrny, průmyslové pece, průmyslové sklady, železárenské závody
  • stavební činnost, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, estetický vzhled budovy
  • elektrocentrály, vibrační technika, hladiče betonu, laserová měřicí technika, elektrické ruční nářadí, stavební a zemní stroje


Související články
Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.
Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.

Zaměřujeme se na všestrannost. Pomůžeme vám v každém ohledu a mnoho z daných staveb stavíme kompletně na klíč. Můžete se spolehnout na odborníka v oboru, který vás nezklame. Realizace stavebních záměrů nebyla nikdy jednodušší.


Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.


Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Pronájem autojeřábů včetně řidiče
Pronájem autojeřábů včetně řidiče

V oblasti stavebnictví a dalších činností to občas nejde bez profesionální, odborné a technické pomoci. Třeba v případě zvedání těžkých břemen, při stěhování a převozu těžkých strojů, montáží a demontáží, atd. Pokud by se vám právě teď hodil autojeřáb, valník, sklápěč, nakladač nebo traktorbagr či bourací kladivo, tak vám s tím pomůže firma REKOS Olomouc spol. s r.o.