PERITO s.r.o.

CZKDVEŘNÍ VÝPLNĚ/VCHODOVÉ DVEŘE

DVEŘNÍ VÝPLNĚ/VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře PERITO s dveřní výplní z plastu, hliníku, skla včetně doplňků

Dveřní doplňky

Dveřní doplňky

Dveřní doplňky a biometrické přístupové systémy k otevírání vchodových dveří

DESKY PER-IZOL

DESKY PER-IZOL

Zakázková výroba sendvičových panelů PER-IZOL s tepelnou a protihlukovou izolací


Výroba,distribuce a prodej hliníkových, plastových a skleněných dveřních výplní a dveří

Firma PERITO s.r.o., která sídlí v Dyji u Znojma, se zabývá výrobou hliníkových, plastových a skleněných dveřních výplní. V naší nabídce je i široký výběr doplňků v podobě dveřních klik, madel, klepadel, kukátek a dopisních vhozů. Jejich distribuce probíhá díky široké sítí obchodních partnerů, prodejců oken a vchodových dveří. Kromě dveřních výplní také vyrábíme sendvičové panely PER-IZOL.

Vchodové dveře hliníkové
Díky svému designu a dostupnosti v různých dekorech jsou vhodné jak pro moderní, tak klasické stavby. Hliníkové vstupní dveře vynikají svými výbornými izolačními a tepelnými vlastnostmi (vhodné i pro pasivní domy), dlouhou životností, pevností, odolností, stabilitou a snadnou údržbou.

Dostupné varianty vstupních hliníkových dveří:
- řada ALU SMART – nabízí možnost vložené varianty nebo jednostranné překrytí rámu křídla, vynikající vlastnosti hliníkových dveří v dostupné cenové výši.
- řada ALU DESIGN - moderní i originální design, na návrzích se podílel známý designér MgA. Petr Novague, tato řada nabízí výběr z více než 60 modelů, možnost vložené, jednostranně překryvné či luxusní oboustranně překryvné varianty.

Skleněné vchodové dveře
- řada GLASS - jejich jedinečný design prosvětluje interiér, jsou odolné, stabilní a mají dlouhou životnost. Celoskleněný panel tohoto produktu je vyráběn z kaleného skla, které zajišťuje jejich pevnost a odolnost.

Plastové vchodové dveře
Představují snadnou údržbu, dobré tepelně-izolační vlastnosti a cenově dosažitelnou vstupní bránu do Vašeho domu a jsou dostupné v několika modelových řadách:

- řada ENTRY - poskytuje skvělé tepelně-izolační vlastnosti, vysokou odolnost, snadnou údržbu, moderní design. Představuje nejvyšší kategorii plastových dveří a jako jediná z plastových dveří umožňuje designové vnější překrytí křídla.
- řada HPL - vyráběna z lisované syntetické pryskyřice - díky tomu jsou pevné, tvrdé, odolají slunečním paprskům i povětrnostním vlivům, silnější desky mají dobré tepelně-izolační vlastnosti. Dostupné ve třech modelových řadách - ELEGANCE (použití elegantních, nerezových rámečků okolo prosklení), PREMIUM (klasický vzhled s tvarovanými rámečky okolo prosklení), VIZUAL (nadčasovost, jednoduchý hladký design, prosklení bez rámečků).
- řada ABS - základní modelová řada, vyráběna z vakuově lisované plastové ABS desky, jsou levné, stálobarevné a snadno udržovatelné. Dostupné ve dvou modelových řadách - CLASSIC (elegantní oblé tvary) a TECHNIC (geometrické tvary, vhodné i k moderním domům).
- řada BASIC – díky užšímu výběru modelů, možných prosklení i povrchových úprav jsme dosáhli cenově příznivé, designově nadčasové a stále kvalitní řady.

Sendvičové panely PER-IZOL
Naše společnost je také specializovaným výrobcem různých druhů sendvičových panelů - kromě standardních druhů vyrábíme i zakázky přesně dle požadavků a zadání zákazníka, které mohou splňovat různé požadavky na pevnost či tepelnou a zvukovou izolaci.

Doplňky pro vchodové dveře
Všechny doplňky ke dveřním výplním PERITO jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů a jsou opatřeny povrchovou úpravou. Doplňky jsou namontovány přímo do dveřní výplně či dodávány spolu s výplní našim partnerům, výrobcům oken a dveří.

Firma PERITO s.r.o. dodává následující dveřní komponenty:
- madla, kliky, rozety
- klepadla
- kukátka
- dopisní vhozy


Katalog firem:    

Kovová a hliníková okna a dveře

,  

Plastová okna a dveře

,  

Stavební sklo

,  
Štítky:

výroba hliníkové, plastové, skleněné dveřní výplně, doplňky pro vchodové dveře, sendvičové panely