B TECHNIK s.r.o.


Viktorinova 431, Třebíč 674 01

Prodej, servis:
-nářadí elektrické BOSCH, MAKITA, NAREX, FESTO, KANGO, PROTOOL STEINEL, WAGNER, HOLZ-HER, METABO, LEISTER MAFELL, VIRUTEX, FLEX, HITACHI, LAMELLO, RYOBI, HILTI, ROTHENBERGER, REMS, BAIER, ROLLER, SKILL, KRESS, DREMEL, FEIN, ALFRA, BDS, DELVO
-elektrické vrtačky
-elektrické brusky: uhlové, vibrační, pásové, excentrické-přímé
-elektrické pily: okružní, přímočaré, řetězové ocasky pokosové-pásové
-elektrické frézky vrchní, ohraňovací, lamelové
-elektrické hoblíky truhlářské, tesařské
-elektrická kladiva vrtací, bourací, kombinovaná
-elektrické šroubováky
-elektrické utahováky
-elektrické nůžky na plech, na textil, koberce, na živé ploty
-elektrické řezačky-brusky diamantové
-elektrické opalovací pistole
-elektrické stříkací pistole
-akumulátorové nářadí: vrtačky, šroubováky, utahováky, pily, frézky, brusky, sponkovače, mikronářadí PROXXON, DREMEL, DREMMEL
-kompresory SCHNEIDER
-pneumatické nářadí BEA, SCHNEIDER, INGERSOLL-RAND, YOKOTA, RODCRAFT, RODAC, FIAMM, CHICAGO PNEUMATIC, ARO
-brusky, vrtačky, pily, leštičky, sponkovače, hřebíkovače
-svářecí technika: plazmové řezačky
-elektrické generátory LEUROPEA, HONDA
-motorové nářadí a stroje: STIHL, KANGO, JONSERED, ALKO, BRILL, AL-KO
-motorové pily
-motorové křovinořezy
-motorové vyžínače
-motorové postřikovače
-motorové jamkovače
-motory HONDA, BRIGGS & STRATTON, TECUMSEH
-travní traktory
-mulčovače
-sekačky na trávu
-strunové sekačky
-příslušenství k sekačkám a motorovým strojům-žací struny, nože do sekaček
-motorové rozbrušovačky
-motorová bourací kladiva
-motorová vrtací kladiva
-ochranné pomůcky pro práci s motorovými stroji
-ruční nářadí STAHLWILLE, KNIPEX, SANDVIK, BAHCO, UNIOR TONA, NAREX, FACOM, IRAZOLA, BETA, SNAP ON, WIHA, WERA, WITTE
-šroubováky, pily, pilníky, kladiva, kleště, nůžky, klíče a podobně
-příslušenství k elektrickému nářadí: pilový program, stopkové frézy, vrtáky, sekáče, oškrty, šroubovací hroty, brusivo, brusné a řezné kotouče, kartáče, speciální maziva, lepidla, těsnění LOCTITE
-čistící a úklidová technika WAP-ALTO: vysokotlaké vodní čistící stroje
-úklidová technika: průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, zametací stroje pro venkovní plochy, mycí linky, mycí boxy
-komunální technika ISEKI: traktory, žací traktory, traktory pro sekání trávy, příslušenství pro zametání příslušenství pro úklid sněhu
-technika pro golfová hřiště RANSOMES, JACOBSEN: sekačky na trávu, vřetenové sekačky, cylindrové sekačky.
Půjčovna:
-elektrické nářadí: vrtačky, pily, brusky, opalovací pistole, vrtací kladiva, bourací kladiva
-motorové pily
-elektrické generátory
-průmyslové vysavače
-vysokotlaké čističe WAP (vapky).
Služby:
-vybavování dílny a provozy na klíč včetně projektu, stavební činnosti, vybavení dílenským nábytkem a stroji
-montáže a návrhy rozvody stlačeného vzduchu
-výpočty kompresorových stanic.
Výroba řetězy pro motorové pily.
Autorizovaný servis:
-motorové stroje: STIHL, JONSERED, RYOBI, ALKO, AL-KO, TECUMSEH, HONDA, BRIGGS & STRATTON, BRILL
-elektrické nářadí: HITACHI, MAKITA, NAREX, KANGO, RYOBI, BOSCH, SKILL, FLEX
-kompresory a pneunářadí SCHNEIDER, RODCRAFT, INGERSOLL-RAND.

IČ: 60715456
DIČ: CZ60715456
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Šmejkal

Tlaková vzduchotechnika Vysočina

Tlaková vzduchotechnika Vysočina

Společnost B TECHNIK s.r.o., působí v Třebíči a mimo jiné nabízí také tlakovou vzduchotechniku. V nabídce máme kompresory zn. SCHNEIDER, a to pístové a šroubové. Od výrobce máme také v sortimentu zařízení, které upravuje stlačený vzduch, například filtry, sušiče, cyklónové separátory, pneumatické nářadí. V nabídce máme všechny typy kompresorů: -pojízdné a přenosné kompresory, lehké, přenosné a robustní kompresory, bezolejové kompresory pro bezúdržbový provoz, na tichý provoz- Silent kompresory, kompresory s benzínovým pohonem. Tlaková vzduchotechnika Vysočina. Více informací na webových stránkách.


Servis nářadí Třebíč

Servis nářadí Třebíč

Společnost B TECHNIK s.r.o., sídlí v Třebíči a nabízí prodej i servis elektrického nářadí. Specializuje se na tlakovou vzduchotechniku, čístící a uklidovou techniku, stroje na komunální práce, sortiment zn. STIHL a další. Poskytujeme záruční i pozáruční servis se zvýhodněním. Problém se stroji řešíme ihned, buď v naší provozovně, nebo přímo u Vás v hale či dílně. Nabízíme poradenství, uvedení stroje do provozu. Servis nářadí Třebíč. Více informací najdete na webových stránkách.


Brusky Třebíč, Vysočina

Brusky Třebíč, Vysočina

Společnost B TECHNIK s.r.o. se sídlem v Třebíč nabízí mimo jiné prodej a servis elektrických brusek a jejich příslušenství. Brusky: -nejvyšší kvalita povrchu na velkých plochách -ideální řešení pro nejjemnější vybroušení a rychlou práci s výkonným motorem 250 W a brusnou plochou 92x182 mm -čistá práce díky mikrofiltračnímu systému Bosch. Další výhody -suchý zip pro rychlou a pohodlnou výměnu brusných papírů -upínání brusných papírů pomocí třmenů s upínací páčkou pro jednoduchou a pohodlnou výměnu brusných papírů -napojení na odsávání prachu -vhodné i pro leváky. Elektrické brusky: -uhlové, vibrační, pásové, excentrické-přímé. Více informací o bruskách a kompletní nabídku elektrického nářadí naleznete na webových stránkách.


Elektrické, ruční nářadí, vrtačky Bosh Třebíč, Vysočina

Elektrické, ruční nářadí, vrtačky Bosh Třebíč, Vysočina

Společnost B TECHNIK s.r.o. se sídlem v Třebíči je specializovanou prodejnou profesionálního elektronářadí a dodavatelem nářadí a technického vybavení pro mnoho oborů. Mimo jiné nabízí elektrické a ruční nářadí. Elektrické, ruční nářadí: Brusky: -čistá práce díky mikrofiltračnímu systému Bosch; integrované odsávání prachu odsává prach přímo do mikrofiltru, který je součástí dodávky Elektronika Bosch – regulační kolečko na předvolbu počtu kmitů pro práci přizpůsobenou druhu materiálu Rozbrušovačky: -dělení, hrubování, kartáčování, broušení, leštění -obouruční úhlové brusky se vyznačují výkonností, jednoduchým ovládáním a bezpečností Vypínač Tricontrol u brusek značky Bosch je patentovaný vícefunkční spínač pro bezpečnou práci s pozvolným rozběhem a omezovačem náběhového proudu. Vrtačky: -dlouholetá spolehlivost, vysoký výkon, špičkové výsledky při práci. Více informací o elektrickém nářadí, nařádí značky Bosh naleznete na webových stránkách.


Motorové nářadí Třebíč, Vysočina

Motorové nářadí Třebíč, Vysočina

Společnost B TECHNIK s.r.o. se sídlem v Třebíči, kraj Vysočina se mimo jiné zabývá prodejem a servisem nejen motorového nářadí. Motorové nářadí: -motorové nářadí, stroje značek: -STIHL, KANGO, JONSERED, ALKO, BRILL, AL-KO -motorové pily -motorové křovinořezy -motorové vyžínače -motorové postřikovače -motorové jamkovače -motory HONDA, BRIGGS & STRATTON, TECUMSEH -motorové rozbrušovačky -motorová bourací kladiva -motorová vrtací kladiva -ochranné pomůcky pro práci s motorovými stroji. Více informací o motorovém nářadí a kompletní nabídku nářadí společnosti naleznete na webových stránkách.


Zahradní nůžky STIHL akce, Třebíč, Vysočina

Zahradní nůžky STIHL akce, Třebíč, Vysočina

Firma B TECHNIK s r.o. Třebíč nabízí prodejní akci na zahradní nůžky STIHL. Zahradní nůžky: -benzínové zahradní nůžky -akumulátorové zahradní nůžky -elektrické zahradní nůžky. Nabízíme slevy až 1.800,-Kč na všechny typy elektrických, akumulátorových i benzinových zahradních nůžek STIHL. Vhodné na úpravy keříků na zahradě nebo do silného zdřevnatělého živého plotu. Benzínové zahradní nůžky se hodí i pro zvlášť velké pozemky, komunální sféru a pro profesionální údržbu zeleně a krajinotvorbu. Více informací na webových stránkách.


Akce motorový rosič STIHL SR 430

Akce motorový rosič STIHL SR 430

Firma B TECHNIK s.r.o. nabízí motorový rosič STIHL SR 430 s akční slevou 1.500,-Kč. Rosič STIHL SR 430: -vysoce výkonný, zádový motorový rosič pro velkoplošnou aplikaci prostředků pro ochranu rostlin -práškování, aplikace granulátů a osiva -velký objem nádrže, komfortní pohodlné ovládání a snadné startování. Více informací na webových stránkách.


Křovinořezy Třebíč, Vysočina, akce na nářadí STIHL

Křovinořezy Třebíč, Vysočina, akce na nářadí STIHL

Firma B TECHNIK s.r.o. Třebíč nabízí jarní prodejní akci na křovinořezy a nářadí značky STIHL. S akčními slevami až 2.500 Kč nabízí: -6 křovinořezů/vyžínačů -10 elektrických, benzinových a akumulátorových zahradních nůžek -motorový rosič Termín prodejní akce: 15. dubna až 30. června 2012 Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • hutní materiál, závěsné systémy, drobné železářství, železné háky, pásky pro železářství, kovová síťovina
  • průmyslové centrální vysavače, čističe koberců, tlakové mycí stroje, úklidové vozíky, komunální zametače a kropiče
  • robotické zahradní sekačky, zahradní traktory, vyžínače a křovinořezy, řetězové pily, kultivátory, foukače

FEGIP materiály s.r.o.

Související články
Profesionální uchopovací systémy a upínací technika
Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Pokud vaše firma hledá pro svoji strojírenskou, automobilovou a další výrobu a činnost kvalitní uchopovací systémy a upínací techniku, tedy chapadla, která mají široké možnosti využití a množství důležitých funkcí, tak produkty a služby firmy Schunk Intec s.r.o. vám zajistí kvalitu, profesionalitu a prestiž.


Vše pro hromosvody a uzemnění
Vše pro hromosvody a uzemnění

Hromosvody a uzemnění jsou důležitou součástí každé stavby, zejména z důvodů bezpečnosti. Společnost Kovoblesk KPS Opava s. r. o. je výrobcem těchto součásti pro hromosvody a uzemnění a zásobuje těmito součástmi své největší obchodní partnery (Argos Elektro a. s. a Stavebniny DEK a. s.)


Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín
Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Prodejnu spojovacích materiálů můžete najít u Kolína, konkrétně se jedná o pobočku v Kutné Hoře, firma Ivana Košátková. Hledáte partnera v oblasti spojovacích materiálů? Šrouby, matice, podložky, tesařské kování, nýty, nýtovací kleště, hřebíky to vše a ještě mnohem více najdete právě zde.


Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS
Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.