Luboš Macháček


Terezy Novákové 64, Brno 621 00

Čisticí a úklidové služby, úklidová společnost:
- komplexní služby v oblasti úklidu, dezinfekce kancelářských, průmyslových objektů, zdravotnických zařízení
- stírání podlah na sucho i mokro
- strojní čištění koberců a čalounění
- ošetřování nábytku (suché stírání, mytí, leštění)
- čištění skel, skla, vyleštění zrcadel, mytí osvětlení
- odstranění nečistot z obkladů
- mytí sociálních zařízení (mís, pisoárů, sprch a umyvadel)
- instalace a doplňování hygienických zařízení (zásobníky,
dávkovače, ručníky, ...)
- vynášení košů na odpadky a popelníků včetně mytí
- údržba chodníků, komunikací, parkovacích ploch, ... v letě i
zimě
- výškové práce za pomoci horolezecké techniky.

IČ: 46240322
DIČ: CZ6505260091
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Luboš Macháček

Výškové práce, rizikové kácení a prořezy stromů Brno

Výškové práce, rizikové kácení a prořezy stromů Brno

Provádíme výškové práce a veškeré činnosti s nimi spojené. Možná rizika eliminujeme tím, že všechny výškové práce provádí zkušení a řádně proškolení zaměstnanci. Jsme schopni provést výškové práce bezchybně, s maximální orientací na výsledek a zároveň nepodstupovat zbytečná rizika. V rámci výškových prací provádíme mytí, úklid, čištění a sanaci obkladů, oken, nepřístupných skleněných ploch fasád a světlíků, vyklízení půd a těžko přístupných prostor, odstranění nečistot z obkladů, stěn, střech, nátěry střech a fasád, ocelových konstrukcí, komínů a stožárů, kácení a prořezy stromů, rizikové kácení. Zajistíme také údržbu, opravy a rekonstrukce rovných střech, věží a komínů. Nainstalujeme Vám reklamní plochy, billboardy, satelity, antény i veřejné osvětlení. Mezi další námi prováděné výškové práce patří oplechování hal, opláštění objektů, zateplování budov, světlíků a výrobních prostor, ale také fotografické práce z výšky a mnoho dalších. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Terezy Novákové.


Hygienický program, instalace a doplnění hygienického programu pro firmy Brno

Hygienický program, instalace a doplnění hygienického programu pro firmy Brno

Brněnská firma Luboše Macháčka nabízí svým klientům komplexní úklidové služby a to včetně dodávky hygienického programu. U klientů provádíme instalace a doplňování hygienických zařízení (zásobníky, dávkovače, ručníky a další). Největší výhodou spolupráce s námi je ušetření Vašeho času a peněz. Instalace a dodávka hygienického programu zahrnuje - toaletní papíry, papírové ručníky, ubrousky, mýdlo a čistící prostředky, odpadkové pytle, houbičky, prachovky, úklidové pomůcky a jiné. Nabízíme pouze mycí, čistící a případně i dezinfekční prostředky vybavené bezpečnostními listy dle platné legislativy. Pro více informací o hygienickém programu nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Terezy Novákové.


Čistící a úklidové služby, úklid firem, komplexní úklid, pravidelný úklid Brno

Čistící a úklidové služby, úklid firem, komplexní úklid, pravidelný úklid Brno

Zabýváme se komplexem činností v oblasti úklidu, čištění a dezinfekce ve firmách, zdravotnických zařízeních a institucích. Naše firma se zaměřuje na provádění pravidelného úklidu a úklidových služeb. Při návrhu optimálního řešení jednotlivých úklidových činností se řídíme požadavky a přáním zákazníků. Našim cílem je provádět úklid vždy rychle a bezchybně, přičemž pracovní doba našich zaměstnanců vychází z přání a potřeb klienta. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s osobním přístupem. Mezi naše základní služby patří stírání podlah, čištění koberců a čalounění, stírání prachu a to včetně ošetření nábytku. Dále pak mytí sociálních zařízení, instalace a doplnění hygienických zařízení, čištění skel a osvětlení, udržování chodníků a mnoho dalších. Chcete-li využít našich služeb, neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Terezy Novákové.


Luboš Macháček - výškové práce, rizikové kácení, Brno

Luboš Macháček - výškové práce, rizikové kácení, Brno

Naše firma provádí výškové práce a veškeré činnosti s tím spojené. Možná rizika, která přirozeně plynou z této činnosti eliminujeme tím, že všechny práce provadí pouze zkušení a řádně proškolení zaměstnanci. Tímto způsobem jsme schopní provádět výškové práce bezchybně, s maximální orientací na výsledek a zároveň nepodstupovat zbytečná rizika. V rámci výškových prací provádíme tyto činnosti: - mytí, úklid, čištění a sanace obkladů, oken, nepřístupných skleněných ploch fasád a světlíků - vyklízení půd a těžko přístupných prostor - odstranění nečistot z obkladů, stěn, střech - malby a nátěry střech, fasád, ocelových konstrukcí, komínů, stožárů, sil atd. - kácení a prořezy stromů na těžko dostupných místech, rizikové kácení - údržba, opravy a rekonstrukce rovných střech, věží, komínů, fasád a štítů - instalace, montáže a demontáže reklamních ploch, billboardů, satelitů, antén, veřejného osvětlení, zabezpečovacích sítí - oplechování hal, opláštění objektů - zateplování budov, světlíků a výrobních prostor - fotografické práce z výšky, fotografická dokumentace - a mnoho dalšího. Více informaci o naší firmě získate po kliknutí na odkaz "více zde" nebo na uvedeném telefonním čísle. Najdete nás v Brně - Řečkovicích. Těšíme se na spolupráci.


Luboš Macháček - dodávky hygienického programu, hygienický program pro firmy, Brno

Luboš Macháček - dodávky hygienického programu, hygienický program pro firmy, Brno

Naše společnost nabízí firemním zákazníkům komplexní úklidové služby, včetně dodávky hygienického programu. V rámci této činnosti provádíme u klientů instalace a doplňování hygienických zařízení (zásobníky, dávkovače, ručníky...), přičemž vždy vycházíme z individuálních potřeb a časových možností klienta. Spolupráce s námi přináší zákazníkům výhody v podobě ušetřeného času a peněz, možnost objednávky přes email nebo telefon. Komplexní zásobování hygienou znamená: - toaletní papíry - papírové ručníky, ubrousky - mýdlo a čistící prostředky - odpadkové pytle - houbičky, prachovky, úklidové pomůcky - ochranné pracovní prostředky - doplňková zařízení koupelen, umýváren a WC - a mnoho dalšího Do námi nabízeného sortimentu zahrnujeme pouze mycí, čistící, případně dezinfekční prostředky vybavené bezpečnostními listy dle platné legislativy. Pro více informací o hygienickém programu klikněte na odkaz "více zde" nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle. Najdete nás v Brně - Řečkovicích. Těšíme se na spolupráci.


Luboš Macháček - čistící a úklidové služby, úklid firem, komplexní úklid, stálý a pravidelný úklid, Brno

Luboš Macháček - čistící a úklidové služby, úklid firem, komplexní úklid, stálý a pravidelný úklid, Brno

Zabýváme se komplexem činností v oblasti úklidu, čištění a dezinfekce ve firmách, zdravotnických zařízeních a institucích. Naše společnost se změřuje na provádění stálého úklidu a úklidových služeb. Tyto činnosti vycházejí z přesně definovaného harmonogramu a četností úklidu, včetně dezinfekčního plánu. Při návrhu optimálního řešení jednotlivých úklidových činností se řídíme požadavky a představami zákazníků. Našim cílem je provádět úklid vždy rychle a bezchybně, přičemž pracovní doba našich zaměstnanců vychází z přání a potřeb klienta. Pouze takto jsme schopni efektivně zbavit naše klienty starostí s úklidem a přitom nenarušit chod jejich firmy. Ke každému zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně a s osobním přístupem. Mezi naše činnosti patří: - stírání podlah - strojní čištění koberců a čalounění - ošetřování nábytku - stírání prachu - mytí sociálních zařízení - isntalace a doplňování hygienických zařízení - čištění skel, zrcadel a osvětlení - speciální čištění počítačů a jiné výpočetní techniky - udržování chodníků, komunikací a parkovišť Pro více informaci nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo klikněte na odkaz "více zde". Najdete nás v Brně - Řečkovicích. Těšíme se na spolupráci.Další produkty a služby
  • úklid domů a kanceláří, pravidelný úklid objektů, čištění koberců a žaluzií, mytí oken


Související články
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce
Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce

Úklid, věc, která nám zabere zbytečně moc času. Čas je drahocenný a raději jej můžete strávit jinak než jenom neustálým pobíháním s hadrem v ruce po bytě či po velkém domě.