Pila Benda s.r.o.
Výroba dřevěných palet, europalet pro logistiku, potravinářský průmysl

Společnost Pila Benda s.r.o. je odborníkem ve výrobě dřevěných europalet, palet, které se hodí pro využití v přepravních a logistických službách, v potravinářském a průmyslovém odvětví i v domácnosti ve formě nábytku. Ať už potřebujete palety pro jakýkoliv účel, společnost Pila Benda s.r.o. Vám je vyrobí na míru!

Výrobu dřevěných europalet zajišťuje společnost Pila Benda s.r.o.

Široké využití europalet pro přepravní služby, potravinářský průmysl i pro domácnost

Bez europalet se neobejde snad žádná přepravní a logistická služba. Palety slouží k převozu nejrůznějších nákladů, ať už pozemní, železniční či lodní dopravou. Své využití však najdou i v mnoha dalších odvětvích, ať už v potravinářském průmyslu, obchodu a skladování, tak i v každé domácnosti, a to v podobě nábytku. Naše společnost disponuje veškerým technologickým vybavením, díky kterému jsme schopni vyrobit standardní i speciální palety, přesně podle přání zákazníka.

Dřevěné palety, europalety


Výroba dřevěných palet, kvalitní materiál a prvotřídní zpracování

Ať potřebujete palety pro jakékoliv využití, základem je jejich výroba, která se řídí přesnými normami. Zajišťujeme kompletní výrobu od A do Z, která začíná dovozem dřeva. Poté následuje složitý proces opracování dřeva tak, aby dostalo podobu jednotlivých segmentů palet, které se následně sbíjecími pneumatickými pistolemi spojí do charakteristické podoby palety. Pomocí sušáren palety připravíme na požadovanou vlhkost, a následně je přepravujeme do skladu, odkud je rozvážíme na místo, kde najdou své využití.

Výroba dřevěných paletDřevěné europalety

Dřevěné europalety

Výroba dřevěných palet, europalet pro logistiku, potravinářský průmysl

Výroba dřevěných obalů

Výroba dřevěných obalů

Bezpečný transport a přeprava zboží v kvalitních dřevěných obalech

Výroba nábytku z palet

Výroba nábytku z palet

Výroba bytového i zahradního nábytku z palet, zařízení do restaurací a barů