Brno Eastgate I. s.r.o.


U Svitavy 1077/2, Brno 618 00
EASTGATE.
Administrativní prostory, kanceláře, prostory k pronájmu.

Sestává ze tří samostatných objektů - X, Y a Z.
Objekt X je dominantní v křižovatce ulic Tuřanka a Řipská. V přízemí bude umístěn supermarket o prodejní ploše cca 800m2 a nad ním budou prostory pro služby a administrativu.
Čtyřpodlažní objekt Y, umístěný podél ulice Řípské je řešen obdobným způsobem s tím, že v přízemí je umístěno větší množství obchodů různých velikostí.
Na objekt Y navazuje šestipodlažní objekt Z, který vytváří výškovou dominantu celé lokality s výbornou viditelností z dálnice D1.
Objekt má v přízemí restauraci a obchodní prostory vhodné pro „show room“.
V dalších třech podlažích jsou kancelářské prostory různých velikostí a v nejvyšších dvou podlažích budou situovány prostory typu „home office“.
Součástí komplexu o celkové ploše cca 15 000m2 jsou podzemní garáže pod objekty Y a Z se 104 parkovacími místy a venkovní parkoviště o kapacitě více jak 200 parkovacích stání.
Stavba bude zahájena v dubnu příštího roku a výstavba potrvá necelé dva roky.

Produkty
  • zprostředkování pronájmu bytových prostor, nabídka nebytových prostor, převod nemovitostí, dlouhodobý pronájem nemovitostí

Šetrné vyrovnání důlků na autě po krupobití– rychlá oprava karoserie se zachováním půdního vzhledu.
Oprava karoserie metodou Paintless Dent Repair bez nutnosti následného lakování.

Měrky svarů pro měření svářecích operací, kvalitní svářecí technika.
Dráty MIG/MAG, TIG, pro plamen a obalované elektrody pro svařování.


Související články
Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Firemní články
Prodej - komerční prostory u letiště Brno Slatina

Prodej - komerční prostory u letiště Brno Slatina

Komerční prostory Eastgate, blízko letiště, s skládá se ze tří objektů (X, Y, Z). Nabízí administrativní prostory a kanceláře, které jsou určeny k prodeji a k pronájmu. Součástí komplexu o celkové ploše cca 15 000m2 jsou podzemní garáže pod objekty Y a Z se 104 parkovacími místy a venkovní parkoviště o kapacitě více jak 200 parkovacích stání. Objekt X dominuje v křižovatce ulic Tuřanka a Řípská. V přízemí bude umístěn supermarket o prodejní ploše cca 800m2, nad ním pak budou prostory pro služby a administrativu. Čtyřpodlažní objekt Y, umístěný podél ulice Řípské je vyřešen obdobným způsobem s tím, že v přízemí je umístěno větší množství obchodů různých velikostí. Na objekt Y navazuje šestipodlažní objekt Z, který vytváří výškovou dominantu celé lokality s výbornou viditelností z dálnice D1. Objekt má v přízemí restauraci a obchodní prostory vhodné pro „show room“. V dalších třech podlažích jsou kancelářské prostory různých velikostí a v nejvyšších dvou podlažích budou situovány prostory typu „home office“. Stavba bude zahájena v dubnu příštího roku a výstavba potrvá necelé dva roky. Oblast: Brno – Slatina. Více na webových stránkách.


Prodej obchodních a kancelářských prostor - Brno Slatina

Prodej obchodních a kancelářských prostor - Brno Slatina

BRNO EASTGATE Office Park, Brno – Slatina, administrativně obchodní centrum, které poskytuje přes 15 tis. m2 obchodních a kancelářských ploch, je složeno ze tří objektů. Objekty Y a Z patří do první etapy výstavby a objekt X do druhé. Všechny tyto reprezentativní prostory jsou určeny k prodeji a pronájmu. K prodeji či pronájmu budou také určena parkovací místa v podzemním podlaží, pouze k pronájmu parkovací místa na povrchu a mezi důležité aspekty patří i garantovaný počet min. 50 parkovacích míst pro návštěvy objektů. Výstavba polyfunkčního komplexu BRNO EASTGATE bude zahájena ve druhé polovině roku 2012 s termínem dokončení v první polovině roku 2014. Popis, obsah objektů: -ve všech objektech, vždy v prvním nadzemním podlaží jsou obchodní prostory, které jsou zvýrazněny prosklenými výkladci -v dalších nadzemních podlažích jsou samostatné kancelářské jednotky ve velikostní struktuře od 44 m2 do velkoprostorových 1.100 m2. Umístění, poloha: -všechny tři objekty jsou v Brně -třípodlažní objekt X je situován podél ulice Tuřanka s dominantním postavením vůči křižovatce ulic Tuřanka a Řipská -čtyřpodlažní objekt Y od křižovatky směrem k ulici Emanova -šestipodlažní objekt Z se nachází vedle objektu Y. Parkovací místa, parkování: -104 parkovacích míst v podzemním podlaží objektů Y a Z, dále 12 míst na povrchu mezi těmito objekty, 58 míst v rámci objektu X a 130 parkovacích míst na přilehlém pozemku u objektu celního skladu. Více informací v odkazu níže.