Brno Eastgate I. s.r.o.


U Svitavy 1077/2, Brno 618 00

EASTGATE.
Administrativní prostory, kanceláře, prostory k pronájmu.

Sestává ze tří samostatných objektů - X, Y a Z.
Objekt X je dominantní v křižovatce ulic Tuřanka a Řipská. V přízemí bude umístěn supermarket o prodejní ploše cca 800m2 a nad ním budou prostory pro služby a administrativu.
Čtyřpodlažní objekt Y, umístěný podél ulice Řípské je řešen obdobným způsobem s tím, že v přízemí je umístěno větší množství obchodů různých velikostí.
Na objekt Y navazuje šestipodlažní objekt Z, který vytváří výškovou dominantu celé lokality s výbornou viditelností z dálnice D1.
Objekt má v přízemí restauraci a obchodní prostory vhodné pro „show room“.
V dalších třech podlažích jsou kancelářské prostory různých velikostí a v nejvyšších dvou podlažích budou situovány prostory typu „home office“.
Součástí komplexu o celkové ploše cca 15 000m2 jsou podzemní garáže pod objekty Y a Z se 104 parkovacími místy a venkovní parkoviště o kapacitě více jak 200 parkovacích stání.
Stavba bude zahájena v dubnu příštího roku a výstavba potrvá necelé dva roky.

IČ: 28314522
DIČ: CZ28314522
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Vojtěch Fučík

Prodej - komerční prostory u letiště Brno Slatina

Prodej - komerční prostory u letiště Brno Slatina

Komerční prostory Eastgate, blízko letiště, s skládá se ze tří objektů (X, Y, Z). Nabízí administrativní prostory a kanceláře, které jsou určeny k prodeji a k pronájmu. Součástí komplexu o celkové ploše cca 15 000m2 jsou podzemní garáže pod objekty Y a Z se 104 parkovacími místy a venkovní parkoviště o kapacitě více jak 200 parkovacích stání. Objekt X dominuje v křižovatce ulic Tuřanka a Řípská. V přízemí bude umístěn supermarket o prodejní ploše cca 800m2, nad ním pak budou prostory pro služby a administrativu. Čtyřpodlažní objekt Y, umístěný podél ulice Řípské je vyřešen obdobným způsobem s tím, že v přízemí je umístěno větší množství obchodů různých velikostí. Na objekt Y navazuje šestipodlažní objekt Z, který vytváří výškovou dominantu celé lokality s výbornou viditelností z dálnice D1. Objekt má v přízemí restauraci a obchodní prostory vhodné pro „show room“. V dalších třech podlažích jsou kancelářské prostory různých velikostí a v nejvyšších dvou podlažích budou situovány prostory typu „home office“. Stavba bude zahájena v dubnu příštího roku a výstavba potrvá necelé dva roky. Oblast: Brno – Slatina. Více na webových stránkách.


Prodej obchodních a kancelářských prostor - Brno Slatina

Prodej obchodních a kancelářských prostor - Brno Slatina

BRNO EASTGATE Office Park, Brno – Slatina, administrativně obchodní centrum, které poskytuje přes 15 tis. m2 obchodních a kancelářských ploch, je složeno ze tří objektů. Objekty Y a Z patří do první etapy výstavby a objekt X do druhé. Všechny tyto reprezentativní prostory jsou určeny k prodeji a pronájmu. K prodeji či pronájmu budou také určena parkovací místa v podzemním podlaží, pouze k pronájmu parkovací místa na povrchu a mezi důležité aspekty patří i garantovaný počet min. 50 parkovacích míst pro návštěvy objektů. Výstavba polyfunkčního komplexu BRNO EASTGATE bude zahájena ve druhé polovině roku 2012 s termínem dokončení v první polovině roku 2014. Popis, obsah objektů: -ve všech objektech, vždy v prvním nadzemním podlaží jsou obchodní prostory, které jsou zvýrazněny prosklenými výkladci -v dalších nadzemních podlažích jsou samostatné kancelářské jednotky ve velikostní struktuře od 44 m2 do velkoprostorových 1.100 m2. Umístění, poloha: -všechny tři objekty jsou v Brně -třípodlažní objekt X je situován podél ulice Tuřanka s dominantním postavením vůči křižovatce ulic Tuřanka a Řipská -čtyřpodlažní objekt Y od křižovatky směrem k ulici Emanova -šestipodlažní objekt Z se nachází vedle objektu Y. Parkovací místa, parkování: -104 parkovacích míst v podzemním podlaží objektů Y a Z, dále 12 míst na povrchu mezi těmito objekty, 58 míst v rámci objektu X a 130 parkovacích míst na přilehlém pozemku u objektu celního skladu. Více informací v odkazu níže.Další produkty a služby
  • zprostředkování pronájmu bytových prostor, nabídka nebytových prostor, převod nemovitostí, dlouhodobý pronájem nemovitostí


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Nemovitost v exekuci
Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?