Beton sever - Martin Mikulenka


Police 100, Police 756 44
Firma Beton sever - Martin Mikulenka nabízí dopravu, prodej a uložení betonových směsí v okolí Valašského Meziříčí na Vsetínsku. Transport betonových směsí zajišťujeme pomocí autodomíchávačů s pásovým dopravníkem o dosahu 12, 14 a 17 m. Dále se zabýváme pokládkou anhydritových a betonových podlah. Realizujeme anhydritové lité potěry, lité podlahy z polystyrenbetonů a pěnobetonů. Nabídku služeb, které poskytujeme, jsme rozšířili také o motáž stříkané izolace FOAM-LOK, provádíme izolační práce pro všechny podkladové vrstvy, včetně hydroizolací proti vodě a ropným látkám.

Dovoz, prodej, uložení:
- betonové směsi
- transport betonu autodomíchávačem s dopravním pásem
- nakládky a vykládky betonových směsí.

Realizace, pokládka průmyslových podlah:
- lité podlahy z polystyrenbetonů a pěnobetonů
- betonové a anhydritové podlahy
- anhydritové lité potěry.

Činnost:
- podlahářské práce
- izolační práce, montáž stříkané izolace FOAM-LOK, hydroizolace.

Naše činnost se zaměřuje na dopravu a uložení betonových směsí i pokládku betonových a anhydritových podlah. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru a ochotně Vám se vším poradíme. Sídlo naší firmy Beton sever - Martin Mikulenka se nachází na adrese Police 100, okres Vsetín.

Další produkty a služby
  • sypký stavební materiál, pevný stavební materiál, prodej stavebnin, zdící materiál, prodej písku, prodej štěrku, prodej kamene, prodej cihel
  • dodávky betonových konstrukcí, dodávky bednění, dodávky betonových výztuží, uložení betonových konstrukcí, vázání betonových konstrukcí, betonáž konstrukcí, doprava transportbetonu
  • izolování a hydroizolace, tepelné izolace, zateplení budov a fasád, izolace proti chemikáliím
  • pokládka podlah, pokládka laminátových podlah, podlahové krytiny, pokládka koberců, odstraňování koberců

Kovovýroba, ploty, brány, branky a kované díly.

Kovovýroba, ploty, brány, branky a kované díly

Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy.

Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy

Související články
Uhelné sklady a kovošrot

Petr Pábl

Uhelné sklady a kovošrot

Blíží se zima a vy ještě nemáte doma potřebné palivo? Chtělo by to uhlí, dřevo i písek? V tom případě je čas představit vám uhelné sklady, které mají všeho dostatek a ještě i něco navíc. V případě, že vám v domácnosti nebo ve firmě překáží staré železo, tak rovněž se můžete obrátit na uhelné sklady. A které takové rozmanité služby poskytují? Firma PÁBLOVI – uhelné sklady a kovošrot se sídlem v Jaroměři.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Buček Stavby s.r.o.

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Základem pohodlného bydlení je podlaha

Podlahy Pavel Kasal

Základem pohodlného bydlení je podlaha

S jednou částí vašeho interiéru se setkáváte nejčastěji. Ať už sedíte u stolu, večer v křesle, nebo si právě chystáte něco dobrého v kuchyni. Jste v neustálém styku s vaší podlahou. Proto je to věc, která musí splňovat i ty nejnáročnější podmínky.


Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor v nabídce BOMA PARKETU, Praha

BOMA PARKET s.r.o.

Vinylové podlahy a PVC v rolích Gerflor v nabídce BOMA PARKETU, Praha

Pokud se na vinylové podlahy podíváme obecně, tak mají mnoho výhod. Unikátní patentová technologie umožní, že se tyto podlahy plnohodnotně přizpůsobí a zakryjí jakékoliv nedostatky povrchu. Propojenost vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou umožní snížení přenosu hluku, ale také velice dobrou tepelnou izolaci.


Další produkty a služby
Transport betonu autodomíchávačem, uložení betonových směsí

Transport betonu autodomíchávačem, uložení betonových směsí

Přepravu stavebního betonu autodomíchávači s pásovým dopravníkem a uložení betonových směsí až do vzdálenosti 17 metrů realizuje Beton sever - Martin Mikulenka.