Motocykly, čtyřkolky, skútry prodej v Třebíči na Vysočině

Rimoto, s.r.o.

Motocykly, čtyřkolky, skútry prodej v Třebíči na Vysočině

Rimoto, s.r.o.

CZKMotorky, skútry, čtyřkolky

Motorky, skútry, čtyřkolky

Motocykly, čtyřkolky, skútry prodej v Třebíči na Vysočině

Vybavení pro motorkáře

Vybavení pro motorkáře

Motorkářské vybavení, přilby, oděvy, motokufry, motodoplňky

Servis, náhradní díly, motodíly

Servis, náhradní díly, motodíly

Servis motocyklů a čtyřkolek, náhradní motodíly, oleje, kapaliny


Kawasaki

Veškerý sortiment vybavení pro malé i velké motorkáře najdete v prodejně Rimoto s.r.o. v Třebíči. Motorky KAWASAKI, KUBERK, MOTO MORINI, NORTON a UM na Vás čekají na našich prodejnách. Kromě toho naše společnost provádí prodej a servis motorek a čtyřkolek a za koupíte zde i veškeré náhradní díly.

Co se týče motorek, zakoupit u nás můžete motocykly značky KAWASAKI, MOTO MORINI, NORTON, UM, ZONTES, JAWA, CFMOTO. Ze skútrů si pak můžete vybrat stroj do 50, 125 a nad 125 ccm od výrobců PEUGEOT, Kentoya nebo MOTTORO. Sortiment čtyřkolek zahrnuje jak pracovní, tak i terénní čtyřkolky CF MOTTO a KAWASAKI.

Prodejna RIMOTO také svým zákazníkům poskytuje široký sortiment doplňků a vybavení pro motorkáře pro jízdu na silnici nebo v terénu, ale i volnočasové oblečení. Prodáváme přilby pánské, dámské i dětské. Najdete u nás přilby otevřené, se sluneční clonou, opatřené plexi nebo bez a také přilby integrální.Koupit si u nás můžete i přilby určené na enduro a motocross. Poskytneme Vám také pánské, dámské a dětské oblečení a vybavení na silnici - pláštěnky, brýle na motorku, reflexní oblečení, bundy, kombinézy, textilní komplety, kalhoty, rukavice, boty, chrániče, termoprádlo, kukly a šátky. Co se týče motorkářského oblečení do terénu, zde si můžete vybrat bundy, kalhoty, dresy, přilby, rukavice, chrániče, a pláštěnky. Sortiment oblečení zarhnuje výrobky značek FLY RACING, THOR, ALPINESTARS, CASSIDA, AIROH, 100% a SCOTT.

Prodáváme také doplňky a příslušenství, jako jsou zámky, plachty, multifunkční vozíky, bluetooth navigace a handsfree. Na skladě máme také náhradní díly pro motorky a čtyřkolky, moto díly a pneumatiky. Zajistíme Vám baterie, nabíječky, blinkry a světla, díly tlumičů a pérování, výfuků, chladičů a samotné chladiče. Naskladněny máme také motohodiny, padací protektory, přívody paliva, řetězy, rozety, kolečka, řadící páky, stupačky, zapalovací svíčky, zpětná zrcátka, výbojky, variátory a jejich díly.


Katalog firem:    

Motocykly a skútry

,  

Motopříslušenství

,  
Štítky:

vybavení pro motorkáře, prodej, servis čtyřkolky, motorky, náhradní díly