Okna MORAVEC s.r.o.


Čejov 96, Humpolec 396 01

Naše firma vznikla roku 1992 a již více jak 20 let se zabývá výrobou dřevěných oken. Vyhovíme i těm nejnáročnějším přáním klienta. Naším cílem je dodat vysoce kvalitní okna a v neposlední řadě spokojenost zákazníka. S vývojem společnosti docházelo k regulaci výrobního programu a od roku 1997 se tím pádem specializujeme na výrobu dřevěných eurooken, vchodových dveří, prosklených stěn a zimních zahrad.

V naší nabídce naleznete:
-úsporná dřevěná okna
-dřevohliníková okna
-protihluková dřevěná okna
-standardní dřevěná okna
-balkónové dveře a prosklené stěny
-vchodové a interierové dveře-rámové, s pur výplní, panelové
-parapety
-sítě proti hmyzu
-ochrana dřevěných oken ve stavbě
-žaluzie
-rolety aj.

IČ: 01834444
DIČ: CZ01834444
Okres: Pelhřimov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zdeněk Moravec

Výroba dřevěných oken a eurooken na míru-Praha

Výroba dřevěných oken a eurooken na míru-Praha

Jste z Prahy a okolí a hledáte spolehlivou firmu, která Vám zajistí výrobu dřevěných oken a eurooken na míru? Potom se tedy neváhejte obrátit na naši společnost, která se o to postará! Výrobě dřevěných oken se věnujeme již více než 20 let. Vyhovíme i těm klientům kteří mají specifická a velice náročná přání. Eurookna i dřevěná okna vyrobíme jak do velkých tak i malých rodinných domů, bytových domů ad. Naše práce je vysoce kvalitní, rychlá, čistá a za příznivou cenu. Pro více informací navštivte naše www stránky!


Výroba a prodej dřevěných oken, eurooken a dveří Pelhřimov

Výroba a prodej dřevěných oken, eurooken a dveří Pelhřimov

Potřebujete v Pelhřimově firmu, která Vám zajistí výrobu a prodej dřevěných oken a dveří či eurooken? Pak jsme tu přesně pro Vás! Firma Okna Moravec vyrábí dřevěná okna a dveře přímo na míru. Máme vysoký standard a velmi výhodné ceny. Vyhovíme jakémukoliv přání zákazníka. Poradíme Vám jaká nejvhodnější eurookna, okna či dveře zvolit! Přijedeme k Vám a předvedeme okna i dveře a to vše zcela zdarma! O všechno se postaráme-zaměříme, poradíme, vyrobíme, namontujeme i demontujeme ad. Pro více informací navštivte naše www stránky popřípadě nás přímo kontaktujte!


Designová dřevěná okna a dveře na zakázku-Vysočina

Designová dřevěná okna a dveře na zakázku-Vysočina

Potřebujete na Vysočině sehnat firmu, jež se Vám vyrobí designové okna a dveře na zakázku? Pak se bez váhání obraťte na nás! Designová okna i dveře zajistíme dle zadání zákazníka jak do rodinných domů, bytovek tak i pasivních domů. Chováme i těm nejnáročnějším přáním. Naše okna jsou luxusní, atypická ale i ekonomická. Naleznete u nás široký sortiment materiálů i doplňků. Zaměříme, vyrobíme i nainstalujeme. Více informací ohledně našich oken a dveří naleznete na našich www stránkách!


Dřevěná okna, eurookna, zakázková výroba, Humpolec

Dřevěná okna, eurookna, zakázková výroba, Humpolec

Naše společnost Okna Moravec se specializuje na zakázkovou výrobu dřevěných oken a eurooken pro oblast Vysočiny. Zkušeností máme víc než dvacet let. Šikovných řemeslníků máme plnou dílnu. Veškerá dřevěná okna a eurookna vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších materiálů. A díky tomu všemu dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším přáním našich klientů. Vyrábíme na zakázku všechny typy oken, především dřevěná okna a eurookna, která jsou dnes nejžádanější pro své praktické a izolační vlastnosti. Životnost dřevěných oken je prověřená zkušenostmi mnoha generací. Eurookna jsou zase kvalitní a spolehlivá za nízkou cenu. Každý si u nás vybere to pravé pro svůj dům, byt či kancelář. Naše dřevěná okna i eurookna vyráběná na zakázku mají špičkové bezpečnostní kování, které zajišťuje stoprocentní bezpečnost. Naše dřevěná okna i eurookna jsou ideální jak pro moderní stavby zaměřené na styl, design a jedinečnost, tak pro elegantní klasiku, kde dotvoří klasický vzhled vaší budovy. Na zakázku vyrábíme: - úsporná dřevěná okna - dřevohliníková dřevěná okna - protihluková dřevěná okna - standardní dřevěná okna - eurookna - ekonomická dřevěná okna - rolety - žaluzie - sítě proti hmyzu a mnohé další. Svým klientům poskytujeme komplexní servis spojený se zaměřením oken, jejich výrobou v prvotřídní kvalitě i jejich dopravou a montáží. Přijedeme až k vám, vše vám ukážeme, poradíme vám, zda jsou pro vás vhodnější dřevěná okna nebo eurookna, vše zaměříme a pustíme se do výroby vašich nových oken. Pomáháme vám usnadnit stavbu či rekonstrukci vašich domů včetně dokončovacích prací souvisejících s výměnou oken. S námi jde vše bez starostí.


Interiérové dveře, vchodové dveře, Humpolec

Interiérové dveře, vchodové dveře, Humpolec

Vchodové dveře jsou první věc, kterou uvidí host, který přichází do vašeho domu. Proto byste neměli jejich výběr podceňovat. Stejně tak jsou důležité interiérové dveře, které pomáhají utvářet vzhled a atmosféru domova. Firma Okna Moravec se jejich výrobou zabývá už od roku 1992. Dodáváme tři typy dřevěných dveří: - panelové dveře - moderní vzhled, do celistvého panelu jsou frézovány ozdobné drážky libovolného tvaru a otvory pro sklo, mají výborné tepelné izolační vlastnosti - rámové dveře – vzhled je rustikální, dveře jsou tvořeny příčkami, které je možné dělit do rastru vyplněného sklem nebo dřevěnými kazetami - dveře s PUR výplní – jsou velmi trendy, v obvodovém rámu mají celoplošnou PUR výplň, do které je možné frézovat otvory pro výplň skla nebo ozdobné drážky Vchodové a interiérové dveře jsou vybaveny kvalitním kováním a uzamykatelným systémem. Dále mají práh s přerušeným tepelným mostem. Nabízíme také extra bezpečné tříbodové zámky, díky nim se nebudete muset obávat zlodějů a následného vykradení vašeho domu nebo bytu. Proč si zvolit interiérové dveře od společnosti Okna Moravec? - můžete si vybrat barvu podle vašich požadavků - sami si můžete navrhnout vzhled dveří - s výrobou máme dlouholeté zkušenosti – naše firma vznikla v roce 1992 - specializujeme se na vchodové a interiérové dveře od roku 1997 - vyrábíme i dřevěná okna – barvu dveří s nimi můžete sladit - spoléháme na tradiční postupy a kvalitu Kromě dřevěných dveří dodáváme i balkónové dveře a prosklené stěny, které jsou vhodné do každého prostoru. Nabízíme dveře otvíravé, posuvné a skládací, dále stěny s odsuvnými částmi a prosklené dveře. Dopřejte si příjemné posezení na vaší terase díky našim posuvným dveřím a proskleným stěnám. Stejně tak nezapomínejte na vzhled interiéru a vyberte si dveře, které budou vhodné do vašeho bytu nebo domu. Společnost Okna Moravec je tu pro vás, sídlíme v Humpolci.


Dřevěná okna a dveře, eurookna Čáslav

Dřevěná okna a dveře, eurookna Čáslav

Okna MORAVEC s.r.o, je firma, která je z Humpolce, a na trhu se pohybuje již 20 let. Naše firma nabízí eurookna a dveře. Okna a dveře jenž naše firma vyrábí jsou dřevěná a jsou velmi kvalitní s dlouhou životností. Naše výrobky jsou odolné proti negativním povětrnostním vlivům. Zakoupíte u nás také okna z dřevohliníku, úsporná dřevěná okna 92, i okna protihluková a standardní. Máte-li zájem o dveře, máme výběr – balkónové, prosklené stěny, interiérové dveře i vchodové. Do domů a bytů Vám umíme vyrobit tři druhy dveří. A to rámové, panelové a s pur výplní. Provedeme návrh a vyrobíme okna či dveře dle vašeho přání. Můžete si vybrat různé tvary a styly. Najdete u nás velký výběr klik a kování. Neváhejte a obraťte se na nás. Velice rádi Vám poradíme. Dřevěná okna a dveře, eurookna Čáslav. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Dřevěná okna a dveře, eurookna Kolín

Dřevěná okna a dveře, eurookna Kolín

Okna MORAVEC s.r.o, z Humpolce, je na trhu již 20 let a nabízí Vám eurookna a dveře. Okna, která naše firma vyrábí jsou dřevěná a jsou velmi kvalitní s dlouhou životností. Okna i dveře jsou odolní proti negativním povětrnostním vlivům. Můžete u nás zakoupit okna z dřevohliníku, úsporná dřevěná okna 92, i okna protihluková a standardní. Ze dveří máme výběr – balkónové, prosklené stěny, interiérové dveře i vchodové. Do interiéru Vám umíme vyrobit tři druhy dveří. A to rámové, panelové a s pur výplní. Navrhneme a vyrobíme dle vašeho přání různé tvary a styly. Najdete u nás také velký výběr kliky a kování. Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme. Dřevěná okna a dveře, eurookna Kolín. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Dřevěná okna a dveře, eurookna Jihlava

Dřevěná okna a dveře, eurookna Jihlava

Naše firma Okna MORAVEC s.r.o., se nachází v Humpolci. Působíme na trhu již 20 let. Nabízíme dřevěná okna – eurookna a dveře. Dřevěná okna a dveře vyrobené naší firmou jsou vysoce kvalitní, mají vysokou životnost a jsou odolné proti povětrnostním vlivům. V nabídce máme dřevěná okna úsporná 92, dřevohliníková okna, dřevěná okna protihluková, dřevěná okna standardní 68, dále pak balkónové dveře a prosklené stěny, dveře jak interiérové tak i vchodové. Vyrábíme 3 druhy dveří do interiéru – rámové, s pur výplní a panelové. Výroba, návrh různých tvarů a stylu. Velký výběr kování a klik. Neváhejte nás kontaktovat. Dřevěná okna a dveře, eurookna Jihlava. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • dřevěná okna, dřevěná střešní okna, dřevěná eurookna, dřevěné vikýře, dřevěné vchodové dveře, dřevěná vrata


Související články
Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


AD SECURITY – Bezpečnostní dveře pro váš domov
AD SECURITY – Bezpečnostní dveře pro váš domov

Dveře jsou vstupní branou do vašeho domu, kanceláře, nebo skladu. Dveře jsou také to, s čím se zloděj setká jako první a často je bez větších problémů překoná. Zajistěte bezpečí pro váš domov a podnikání - vyberte si vhodné bezpečnostní dveře, které jsou díky zesílené konstrukci odolné proti hrubému násilí a splňují požadavky pojišťovacích podmínek. Společnost AD SECURITY působí v oblasti bezpečnostních a protipožárních systémů již řadu let a v ochranných prvcích pro váš domov se tak vyzná.


1A TRADE: Okna a dveře pro každého
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.


Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.