Vrbová Hana, JUDr


Slavíkova 27, Praha 2 - Vinohrady 120 00

V současné době poskytujeme služby v těchto oborech: Občanské právo zastupování klienta před soudy zastupování klienta při jednání s protistranou zastupování klienta v exekučním řízení sepis smluv sepis rozborů a stanovisek advokátní úschova vymáhání pohledávek oblast práva nemovitostí náhrady škody, bezdůvodné obohacení Rodinné právo rozvody manželství úprava výchovy a výživy nezletilých vypořádání SJM Obchodní právo zakládání obchodních společností –s.r.o., a.s., v.o.s. a družstev zajišťování valných hromad společností zajišťování změn ve struktuře obchodních společností – převody obchodního podílu a jiné likvidace společnosti zastupování v insolvenčním řízení zastupování v incidenčních sporech sepis rozborů a stanovisek směnky šeky a jiné cenné papíry Trestní právo obhajoba klientů před orgány činnými v trestním řízení zastupování mladistvých před soudy zastupování poškozených v trestním řízení Pracovní právo Příprava pracovněprávních smluv Zastupování zaměstnance a zaměstnavatele při vzniku pracovněprávního sporu Vymáhání nároků náležející zaměstnanci z pracovněprávního vztahu.

IČ: 66222206
DIČ: CZ5651311061
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: JUDr. Hana

Další produkty a služby
  • právní poradenství, česká advokátní komora, zpracování právních rozborů, sepisování listin, obhajoba v trestních věcech


Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.