Penzion a camp Muzeum LESNÁ
Ing. Pavel Holcmann


Lesná 12, Lesná 671 02
Penzion a camp Muzeum Lesná s rozlohou campu cca 8 000 m2 a parkovou úpravou můžete navštívit v blízkosti rekreační oblasti Vranovská přehrada. Na své si zde přijdou milovníci cyklistiky, kultury i technických památek. Součástí areálu je ubytování v apartmánech, chatkách nebo v útulném kempu.

Naši hosté mají dispozici 5 čtyřlůžkových a 1 dvoulůžkový apartmán celkem pro 22 osob.

Dále nabízíme ubytování v šesti čtyřlůžkových chatkách, které jsou postaveny za budovou muzea. 

Součástí areálu je také stylová restaurace, jejíž specialitou je především moravská kuchyně. V letních měsících nabízíme možnost posezení na zastřešené zahrádce. Hostům z penzionu a campu nabízíme možnost výhodných polopenzí. 

V muzeu jsou umístěny expozice motocyklů, sidecarů, automobilů i dalších technických zajímavostí. Nabízíme také výkup a prodej veteránů.

K odpočinku můžete využít venkovní bazén a venkovní vířivky. K aktivnímu odpočinku lze využít hřiště, pingpongový stůl a rozlehlý prostor campu. K zapůjčení máme také kola nebo nordické hole. Areál campu je vhodný také pro uspořádání firemních, teambuildingových či outdoorových akcí, workshopů nebo třeba cvičení jógy v přírodě.

Nabízené služby:
- penzion s kapacitou až 22 osob
- ubytování v zahradních chatkách
- vlastní moravská restaurace pro 100 + 80 osob
- elektropřípojky pro caravany a stany
- plavecký bazén 11 × 5 × 1, 5 m
- zahradní krb s udírnou, 3 × ohniště.

Produkty
  • autokemping a motokemping, ubytovací chatky, sociální zařízení, možnost koupání a rybaření, možnost rekreačních sportů
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • kultura a umění, výstavní síně, stálá expozice děl, obrazy a fotografie, sbírky umění, tematické výstavy
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně

Nabízíme odbornou pokládku a realizaci střech na rodinných, bytových a činžovních domech

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře.

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře

Související články
Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Penzion EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

FBA spol.s r.o.

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.