BAUFIRMA MPR s.r.o.

CZKStavební činnost

Stavební činnost

Stavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů a domů, stavba průmyslových objektů

Tesařské a pokrývačské práce

Tesařské a pokrývačské práce

Kvalitní střešní konstrukce a správně položená střešní krytina je základem každého domu

Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce, montáž sádrokartonu při výstavbě rodinných domů i rekonstrukci bytů


Realizace staveb

Společnost BAUFIRMA MPR s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou se specializuje na kompletní stavební činnost a stavitelství, a to od zednických prací přes rekonstrukce domů až po stavbu rodinných domů na klíč. Zakázky realizujeme na celém území Vysočiny, jmenovitě ve Velkém Meziříčí, Náměšti nad Oslavou, Třebíči, Žďáru nad Sázavou, Jihlavě, Jaroměřicích, Moravských Budějovicích a Telči.

Jednou z prvních činností firmy je stavba rodinných domů na klíč. Zajišťujeme komplexní služby od spolupráce s tvorbou projektové dokumentace po realizaci. Pro výstavbu domů používáme výhradně materiály od osvědčených výrobců. Jsme schopni provést výstavbu i podle vlastního projektu. Poskytujeme i kompletní pokrývačské a tesařské práce.

Provádíme také zateplování fasád jak u novostaveb, tak i starších objektů. Díky námi realizovaného zateplení budovy dojde ke snížení tepelných ztrát a nákladů na vytápění, lze dosáhnout i optimálního mikroklimatu a tepelného komfortu v zimním i letním období.Realizujeme i rekonstrukce rodinných domů, bytů, a dalších typů budov. Zrekonstruujeme koupelny, bytová jádra, podlahy, elektrické rozvody a provedeme i instalatérské práce a výměnu oken.

Zabýváme se také montáží a dodávkou sádrokartonových konstrukcí, jako jsou podhledy a příčky. Co se týče podhledů, ty využíváme ke snížení světlé výšky místností, ale také k zakrytí nerovného stropu, zlepšení zvukově a tepelně izolačních vlastností, nebo k zakrytí rozvodů vedených pod stropní konstrukcí. Jsou také využívány k rekonstrukci nebo k vytvoření podkrovních místností. Naopak příčky nám skvěle poslouží k rozdělení interiéru na jednotlivé místnosti.

Činnost BAUFIRMY MPR s.r.o. zahrnuje také výstavbu, odbahnění a rekonstrukci vodních nádrží, jako jsou soukromé či obecní tůňky, rybníčky a rybníky. Zabýváme se také výstavbou plotů ze všech běžně používaných materiálů, jako jsou betonové tvarovky, lomový i polní kámen, klasické cihly, betonové plotové panely, drátěné poplastované pletivo s ocelovými sloupky, svařované drátěné panely s ocelovými sloupky, cihelné omítané ploty nebo dřevěné ploty s dřevěnými nebo ocelovými sloupky

Společnost je na trhu již deset let a její hlavní prioritou je především spokojený zákazník, ať už se jedná o soukromého odběratele či celou firmu.


Katalog firem:    

Architektonické a designérské služby

,  

Izolační práce

,  

Nová bytová výstavba

,  

Pokrývačské a klempířské práce

,  

Projektové práce ve stavebnictví

,  

Průmyslové stavby

,  

Rekonstrukce a revitalizace

,  

Sádrokartonářské práce

,  

Tesařské práce

,  
Štítky:

stavební činnost, stavitelství, zednictví, rekonstrukce domů, rodinné domy na klíč Vysočina, Třebíč