Marek Sedláček - malíř, natěrač


Lipová 446, Vranovice 691 25
Společnost Marek Sedláček poskytuje komplexní služby v oblasti aplikace nátěrových hmot na všechny druhy podkladů. Provádíme jak klasické malby a nátěry tak i dekorativní či průmyslové. Mezi naše služby patří také nátěry fasád, oken, protipožární nátěry nebo nátěry průmyslových podlah. Naši firmu naleznete na adrese Lipová 446, Vranovice. Své služby poskytujeme v rámci celé ČR a měst Brno a Znojmo.

Práce, řemeslo, služby:
- malíř, malířské
- malby
- natěrač, natěračské
- nátěry
- tapetářské, tapetování
- hrubé úklidy po malířích a natěračích.

Malby, malba:
- všech rozsahů (rodinné domy, byty, kanceláře, školy, průmyslové haly, hotely...atd.)

Dekorativní malby např. pomocí:
- jelenicového válečku, dekorativních válečků
- mořské houby
- speciálních štětců.

Průmyslové nátěry:
- nátěry a nástřik fasád, protiplísňové nátěry, nátěry protipožární
- nátěry průmyslových podlah.

Nátěry a fasády:
- ocelové konstrukce
- okna, oken, dveře, dveří
- nástřik radiátorů
- střechy
- nátěry a nástřiky v nejrůznějších odstínech namíchaných pomocí počítače.

Interiéry:
- klasické tapety
- dekorativní omítky, stříkané tapety (materiály VARIOPAINT, SIGMULTO)
- používáme špičkové zahraniční technologie.

Potřebujete vymalovat, vytapetovat či dát nový nátěr Vaší fasádě? Neznáte žádného kvalitního a spolehlivého malíře? Potom neváhejte a obraťte se na firmu Marek Sedláček. Používáme nejmodernější materiály a technologie čímž dosahujeme nízkých provozních nákladů, které se projevují hlavně v kvalitě a ceně našich služeb.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Produkty
  • malířské práce, izolace proteklin, odstraňování tapet, broušení omítek, nátěry oken, nátěry dveří, nátěry podlah, tapetování pokojů

Autosalon Praha, prodej a servis vozů Škoda a Volkswagen, odtahová služba, půjčovna vozů.

Autosalon Praha, prodej a servis vozů Škoda a Volkswagen, odtahová služba, půjčovna vozů

Praktická lékařka pro dospělé, Polná u Jihlavy.

Praktická lékařka pro dospělé, Polná u Jihlavy

Související články
Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zednictví

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.


Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Kapitán Praha s.r.o.

Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Malování a tapetování patří k žádaným službám, které podporují design a čistotu interiéru. Proto není důležitý pouze výběr barev na stěny či motivů tapet, ale také výběr řemeslníků, kteří malování a tapetování interiérů mají v malíčku. A v tomto směru se můžete v každém případě spolehnout na firmu Kapitán Praha s.r.o.


Stavební, obchodní a přepravní činnost

TRANS-REGION-STAV s.r.o.

Stavební, obchodní a přepravní činnost

Vodohospodářské a průmyslové stavby vyžadují profesionalitu a mnohaleté zkušenosti s použitím moderní technologie. K tomu přičtěte nákup materiálů, jako jsou lepidla, tmely, ochranné nátěry a mnohé další a dostanete se k firmě poskytující všechny zmíněné služby TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově.


Firemní články
Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev pomocí počítače, nátěry fasád, nástřik radiátorů, dekorativní omítky, stříkané tapety.


Malířské práce, natěračské práce, Brno, Brno venkov, Marek Sedláček

Malířské práce, natěračské práce, Brno, Brno venkov, Marek Sedláček

Firma Marek Sedláček nabízí kompletní malířské a natěračské práce především v regionu Brno, Brno venkov, Břeclav. Máme dlouholeté zkušenosti v řemeslech malíř, natěrač. Práce provádíme již od roku 1991. Provádíme malby a malování bytových i nebytových prostor - školy, školky, nemocnice, byty, kanceláře, novostavby, hotely, penziony atd. Nabízíme také štuky, nástřiky, sádrové stěrky, klasické i stříkané tapety, protipožární nátěry, dekorativní omítky, nástřiky a nátěry fasád, radiátorů, oken, dveří, ocelových konstrukcí...... Cenové nabídky zdarma. Dáváme důraz na vysokou kvalitu a cenovou přístupnost. Neváhejte nás kontaktovat. tel. : 602712369 e-mail.: nfo@malby-sedlacek.cz web: www.malby-sedlacek.cz Více na našem webu www.malby-sedlacek.cz


Nátěry, malby, nátěry fasád, malby pokojů Vranovice

Nátěry, malby, nátěry fasád, malby pokojů Vranovice

Marek Sedláček Vám nabízí malířské a natěračské práce: -malby -dekorativní malby -fasády -nátěry -průmyslové nátěry. -závěrečné uklidové práce. Malby: -škol -průmyslových hal -nemocnic -hotelů -novostaveb -rodinných domů -bytů -kanceláří. Dekorativní malby pomocí: -mořské houby -dekorativního válečku -jelenicového válečku -speciálních stětců. Fasády: -nástřiky -nátěry -různé odstíny míchané počítačem. Nátěry: -oken -dveří -střech -konstrukcí -radiátorů -a mnoho dalších. Průmyslové nátěry: -protipožární -protiplísním -nástřik a nátěr fasád -nátěr průmyslových podlah -dekorativní omítky -stříkané tapety -klasické tapety. Po provedené práci po sobě uklidíme.


Pronájem lešení, Brno, Brno venkov

Pronájem lešení, Brno, Brno venkov

Potřebujete půjčit lešení? Nabízíme k pronájmu lešení, pracovní výška 8m. Hliníkové, pojízdné, snadná montáž. Trubkové lešení, pojízdných věží ALUFIX řady 6000. Použití venkovní i vnitřní. Cena za pronájem lešení se účtuje 500,- Kč/den


Nátěry, malby, fasády, Brno, Klobouky, Mikulov, Valtice

Nátěry, malby, fasády, Brno, Klobouky, Mikulov, Valtice

Potřebujete vymalovat dům, byt, natřít dveře, okna nebo nátěry a nástřiky fasád? Provádíme: -malby v domácnostech, ale i školy, průmyslové haly, hotely, nemocnice, novostavby, kanceláře aj. -dekorativní malby např. pomocí: mořské houby, jelenicového válečku, dekorativních válečků, speciálních štětců aj. -nátěry oken, dveří, ocelových konstrukcí, střech, nástřik radiátorů. -fasády,nátěry a nástřiky v nejrůznějších odstínech namíchaných s pomocí počítače. Průmyslové nátěry: v této oblasti nabízíme široké spektrum požadovaných prací: -protipožární nátěry -nátěry a nástřik fasád -proti plísňové nátěry -nátěry průmyslových podlah. Naší snahou je spokojenost zákazníků.


Nátěry fasád, tapety, malíř pokojů

Nátěry fasád, tapety, malíř pokojů

Služby: -natěračské a malířské práce -vypracování cenové nabídky -malování nebytových a bytových prostor -dekorační techniky - milánský štuk, benátský štuk -nátěry dveří, oken, střech, ocelových konstrukcí, radiátorů -nástřik fasád -sádrové stěrky -stříkané a klasické tapety -dekorativní malby a omítky -průmyslové nátěry - protipožární, proti plísním, průmyslových podlah -úklid po malování. Pronájem lešení.


Půdní prostory

Půdní prostory

Hledám půdní prostory na vystavbu bytu. lokalita Brno DĚKUJI ZA NABÍDKY PLATÍM HOTOVĚ