Ing. Jana Jandová


K Rozcestí 168, Jílové u Prahy - Radlík 254 01

-Překladatelská činnost (angličtina, slovenština, polština), -jazykové korektury, -administrativní služby, -další služby dle dohody.

IČ: 69204403
DIČ:
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jana Jandová

Přepisy korektury textů překlady Praha západ

Přepisy korektury textů překlady Praha západ

Nabízím přepisy textů, korektury textů, překlady. Přepis textů: z tištěné předlohy z rukopisů z audiozáznamů z videozáznamů z češtiny i cizích jazyků. Korektury textů: gramatické stilistické typografické. Překlady: jednoduché překlady překlady odborných textů z anglického jazyka do češtiny a obráceně. Více info zde:


Přepis a korektura textů Praha západ

Přepis a korektura textů Praha západ

Nabízím přepis a korekturu textů. Přepis: - přepis textů z tištěné předlohy, rukopisů, audiozáznamů, videozáznamů aj. - z češtiny i cizích jazyků - ruční přepis textů. Korektura: - gramatické, stylistické i typografické úpravy - kontrola českého pravopisu. Více info naleznete zde:Další produkty a služby
  • překlady odborných textů, ověřené úřední překlady, překlady úředních listin, tlumočnické služby


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.