Bezpečnost práce, požární ochrana
Ing. Vít Hofman


V Teničkách 620, Uherské Hradiště 686 01

Dodavatelsky poskytujeme služby v oblastech BEZPEČNOSTI A OCHRANY ZDRAVÍ PŘI PRÁCI a POŽÁRNÍ OCHRANY (BOZP, PO). Pro koho jsou naše služby určeny? Naše služby jsou určeny VŠEM podnikatelům a firmám a to nejen současným, ale i začínajícím. Co pro Vás můžeme zajistit? Zajistíme pro Vás VŠE, co se týče problematiky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo požární ochrany. "A pokud ne? Tak je to vážně oříšek." Jaké jsou možnosti spolupráce? Služby poskytujeme buď trvale, v rozsahu stanoveném písemnou smlouvou nebo; jednorázově, na základě přesně specifikované objednávky. Kolik za služby zaplatíte? Ceny za poskytované služby jsou velmi individuální a při jejich určování je vycházeno zejména z rozsahu a velikosti pracovišť, rizikovosti prací a pracovišť, počtu zaměstnanců, používaných zařízení, látek a některých dalších faktorů.

IČ: 02065681
DIČ: CZ8602215072
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Vít Hofman

Bezpečnost práce, požární ochrana - akční balíček pro malé podnikatele a nabídka služeb pro Zlínský kraj!

Bezpečnost práce, požární ochrana - akční balíček pro malé podnikatele a nabídka služeb pro Zlínský kraj!

Za neskutečně výhodnou cenu 3999 Kč bez DPH, nyní nabízíme pro malé podnikatele balíček níže uvedených služeb, z oblastí bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO): 1) zařazení prací do kategorií (kategorizace prací); 2) podklady pro provádění pracovnělékařských služeb; 3) provedení úvodního hodnocení rizik (úvodní krok do managementu rizik); 4) zhodnocení rizik pro výběr a poskytnutí osobních ochranných pracovních prostředků; 5) dokumentaci nutnou pro řádné poskytování osobních ochranných pracovních prostředků; 6) dokumentaci nutnou pro provedení školení o právních a ostatních předpisech BOZP (zaměstnanci); 7) dokumentaci o začlenění provozovaných činností do kategorií požárního nebezpečí; 8) požární poplachové směrnice; 9) dokumentaci nutnou pro provedení školení požární ochrany zaměstnanců; 10) zavedení požární knihy a provedení preventivní požární prohlídky. Plnit výše uvedené úkoly je povinností každého zaměstnavatele! Tyto povinnosti jsou stanoveny zejména zákonem č. 262/2006 Sb., Zákoníkem práce, ve znění pozdějších předpisů (vzpp) a zákonem č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, vzpp. Kromě výše uvedeného balíčku, Vám samozřejmě můžeme poskytnout i další služby a činnosti, z oblastí bezpečnosti práce a požární ochrany. Na úseku BOZP jsou to zejména: - komplexní výkon osoby odborně způsobilé, tzv. "bezpečáka"; - provádění managementu (řízení) rizika (identifikace nebezpečí, hodnocení rizik,...); - posouzení a hodnocení pracovišť; - vybavení pracovišť bezpečnostními tabulkami; - zajištění a provedení kompletních školení BOZP; - zpracování komplexní dokumentace BOZP; - řešení pracovních úrazů a nemocí z povolání; - kontrolní činnost (roční prověrky, pravidelné, namátkové kontroly, kontroly technického vybavení, revize); - příprava firmy na státní kontrolu (inspektorát práce, hygiena); - poradní a konzultační činnost. Na úseku PO, jsou to potom tyto činnosti: - komplexní výkon technika požární ochrany; - stanovení podmínek požární bezpečnosti; - zpracování kompletní dokumentace požární ochrany; - školení a odborná příprava požární ochrany; - pomoc při řešení požárů; - kontrolní činnost (preventivní požární prohlídky, namátkové prohlídky); - příprava firmy na státní kontrolu (státní požární dozor HZS ČR); - poradní a konzultační činnost. Dále nabízíme zavedení systému řízení dle platných norem a standardů, jako jsou např. OHSAS 18001 nebo program "Bezpečný podnik", služby začínajícím podnikatelům - pomoc při rozjezdu podnikání z pohledu BOZP, PO a další služby, šité dle předchozí dohody na míru pro Vás. Nenechte bezpečnost náhodě a řešte ji už dnes! Více informací naleznete na našem webu.Další produkty a služby
  • výroba hasicích přístrojů, revize hasicích přístrojů, prodej hydrantových systémů, požární bezpečnostní značení
  • jazykové kurzy pro firmy, speciální kurzy pro firmy, večerní kurzy pro firmy, přednášky pro zaměstnance, vzdělávání dospělých


Související články
Prodej a revize zařízení požární ochrany - Kolín
Prodej a revize zařízení požární ochrany - Kolín

Jistě si představíte, co je hlavní náplní firmy Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o., samozřejmě jde o hasicí přístroje především pak o servis požárně bezpečnostních zařízení. Věnujeme se základním otázkám typu, jak vybrat správné hasicí zařízení do domácnosti nebo firmy, ale disponujeme také dalšími službami.


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Školení elektrikářů Jihlava
Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.