JUDr. Jarmila Lipnická Pešlová


Přívozská 703/10, Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

Jsme advokátní kancelář zajišťující právní služby pro podnikatele a občany.
Zajistíme právní pomoc či právní poradenství hlavně v okresech:
- Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava,
Bruntál, Olomouc.

Specializujeme se na právo:
Trestní:
- obhajoba v trestním řízení
- zastupování poškozených
Obchodní vč. směnečného:
- návrhy na insolvenční řízení
- zakládání společností včetně zápisu do obchodního
rejstříku, změny ve společnosti.
Rodinné:
- svěření dětí do péče
- výživné
- rozvod
- rozdělení majetku
- výživné dětí - nezletilých, zletilých
- zvýšení výživného
Občanské vč. bytového:
- závěti
- dědické řízení
- darování
- převody nemovitostí
- exekuční řízení - zastupování v exekučním řízení.
Správní:
- přestupkové ve věcech dopravy
- vymáhání pohledávek, dluhů

V případě potřeby pomůžeme při vymáhání pohledávek či dluhů.

Připravíme a kompletně zpracujeme všechny typy smluv.
jedná se například o smlouvy:
- kupní - návrhy na vklad do katastru nemovitostí
- darovací
- o půjčce
- o výpujčce
- o převodu obchodních podílů.

IČ: 12475734
DIČ:
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: JUDr. Jarmila Lipnická Pešlová

Právník, obhajoba v trestním řízení Ostrava, ublížení na zdraví, krádež

Právník, obhajoba v trestním řízení Ostrava, ublížení na zdraví, krádež

Hledáte-li spolehlivého právníka, který Vám podá pomocnou ruku při obhajobě v trestním řízení či při řešení problematiky ublížení na zdraví nebo krádeže, obraťte se s důvěrou na advokátní kancelář JUDr. Jarmily Lipnické Pešlové v Ostravě. Právnička JUDr. Jarmila Lipnická Pešlová zajišťuje právní pomoc a poradenství především v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Bruntál a Olomouc, kdy se soustředí na trestní, obchodní, rodinné, občanské a správní právo. Přenechte své starosti Advokátní kanceláři JUDr. Jarmily Lipnické Pešlové! Jsme tu pro Vás!


Rozvodový právník - rozvod, výživné, rozdělení majetku Ostrava

Rozvodový právník - rozvod, výživné, rozdělení majetku Ostrava

Hledáte spolehlivého a zkušeného rozvodového právníka, který Vám s profesionalitou i osobním přístupem pomůže vyřešit vaše záležitosti v oblasti rodinného práva? Pak jste na správném místě! Advokátní kancelář JUDr.Jarmily Lipnické Pešlové je připravena podat Vám pomocnou ruku při řešení Vašeho rozvodu a dalších věcí s ním spojených - svěření dětí do péče - výživné nezletilých a zletilých dětí - výživné na manželku - zvýšení, snížení výživného - rozdělení majetku Právní pomoc Vám advokátní kancelář JUDr.Jarmily Lipnické Pešlové nabízí v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Olomouc.


Dědické řízení, převody nemovitostí, darovací, kupní smlouvy Ostrava

Dědické řízení, převody nemovitostí, darovací, kupní smlouvy Ostrava

Hledáte kvalitního a spolehlivého právníka, který Vám ochotně a se znalostí nejnovějších zákonů poradí v oblasti občanského práva? Advokátní kancelář JUDr. Jarmily Lipnické Pešlové je tady pro Vás! Pomůže a poradí Vám v případech, že řešíte - dědické řízení - převod nemovitostí - sepsání závěti - darovací smlouvy - kupní smlouvy a další záležitosti týkající se občanského práva. Právní pomoc Vám advokátní kancelář JUDr.Jarmily Lipnické Pešlové nabízí v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Olomouc.


Vymáhání dluhů, pohledávek, osobní bankrot, oddlužení, insolvence Ostrava

Vymáhání dluhů, pohledávek, osobní bankrot, oddlužení, insolvence Ostrava

Potřebujete, ať už jako soukromá osoba nebo podnikatelský subjekt, odbornou pomoc v případě oddlužení? Hledáte profesionály v oblasti vymáhání dluhů či pohledávek? Pak jste na správném místě! Advokátní kancelář JUDr. Jarmily Lipnické Pešlové Vám s důvěrou nabízí své právní služby, které jsou založené na mnohaleté praxi a zkušenostech. Soukromé osoby - vymáhání dluhů - osobní bankrot - oddlužení - zastupování v exekučním řízení Firmy - vymáhání pohledávek - návrhy na insolvenční řízení, insolvenci Přenechte své starosti odborníkům v Advokátní kanceláři JUDr. Jarmily Lipnické Pešlové! Jsme tu pro Vás!


Zakládání společností, změny, zápisy do obchodního rejstříku Ostrava

Zakládání společností, změny, zápisy do obchodního rejstříku Ostrava

Advokátní kancelář JUDr.Jarmily Lipnické Pešlové poskytuje komplexní služby ve všech oblastech obchodního práva. Na základě dlouholetých zkušeností nabízí advokátní kancelář JUDr.Jarmily Lipnické Pešlové profesionální právní služby v těchto odvětvích: - zakládání obchodních společností a družstev - zápisy do obchodního rejstříku - změny v obchodním rejstříku a další Právní pomoc Vám advokátní kancelář JUDr.Jarmily Lipnické Pešlové nabízí v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Olomouc.


Právní služby od A do Z, Ostrava

Právní služby od A do Z, Ostrava

Advokátní kancelář JUDr. Jarmila Lipnická Pešlová nabízí své služby v těchto oblastech: - trestní právo - obchodní právo - rodinné právo - občanské právo - bytové právo - správní právo - vymáhání pohledávek - návrhy smluv Máte problémy? Potřebujete právníka? Obraťte se na odborníky!


Právní služby - trestní právo, oddlužení, osobní bankrot Ostrava

Právní služby - trestní právo, oddlužení, osobní bankrot Ostrava

Advokátní kancelář JUDr. Jarmila Lipnická Pešlová poskytuje právní služby v oblasti trestního práva a oddlužení, osobního bankrotu.


Právník, advokát, advokátní kancelář Ostrava, právní služby

Právník, advokát, advokátní kancelář Ostrava, právní služby

Jsme advokátní kancelář a poskytujeme právní poradenství, služby pro občany a podnikatele v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Bruntál, Nový Jičín, Olomouc. Právní poradenství, pomoc, služby: - rodinné právo - rozdělení majetku, rozvod, svěření dětí do péče - trestní právo - správní právo - přestupkové věci ve věcech dopravy - obchodní právo včetně směnečného - občanské právo včetně bytového - převody nemovitostí, závěti, darování.


Právní pomoc, služby, rodinné, občanské právo Bruntál, Nový Jičín

Právní pomoc, služby, rodinné, občanské právo Bruntál, Nový Jičín

Potřebujete právní pomoc nebo radu? Obraťte se na nás, poskytuje právní poradenství v oblasti rodinného, správního, trestního, obchodního a občanského práva. Působíme v oblastech - Ostrava, Opava, Olomouc, Nový Jičín, Bruntál, Karviná a Frýdek-Místek.


Rozvody, exekuce, darovací smlouva, dědičské řízení Ostrava

Rozvody, exekuce, darovací smlouva, dědičské řízení Ostrava

Jsme advokátní kancelář, která Vám pomůže při rozvodovém řízení nebo exekuci. Nevíte si rady s darovací smlouvou, závětí nebo s dědičským řízením? Přijďte za námi, poradíme Vám, jak smlouvu sepsat, případně ji posoudíme.


Advokátní kancelář, právní poradenství Ostrava, advokát, právník

Advokátní kancelář, právní poradenství Ostrava, advokát, právník

Jsme advokátní kancelář a poskytujeme právní služby pro podnikatele a občany v okresech Karviná, Ostrava, Opava, Bruntál, Frýdek-Místek, Olomouc, Nový Jičín. Právní pomoc, služby a poradenství: - trestní právo - obchodní právo včetně směnečného - občanské včetně bytového - převody nemovitostí, darování, závěti - správní právo - přestupkové ve věcech dopravy - rodinné právo - rozdělení majetku, svěření dětí do péče, rozvod.


Právník - zastupování v rozvodovém řízení, exekuce Ostrava

Právník - zastupování v rozvodovém řízení, exekuce Ostrava

Advokátní kancelář JUDr. Jarmila Lipnická Pešlová nabízí právnickou, právní službu, zastupování v rozvodovém a exekučním řízení. Právní služby poskytujeme v okresech Ostrava, Olomouc, Opava, Frýdek - Místek, Nový Jičín, Bruntál, Karviná.Další produkty a služby
  • právní poradenství, česká advokátní komora, zpracování právních rozborů, sepisování listin, obhajoba v trestních věcech


Související články
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.