Předmětem exekucí jsou movité i nemovité věci. Ty jsou pak následně udávány na dražbách či různých konkurzech. Automobily, rodinné domy, elektronika či nábytek. S vyřešením exekuční záležitosti vám mohou pomoci exekuční úřady či různé nezávislé podniky.

Bezpečnostní a detektivní služby fyzická ostraha majetku, ochrana a doprovod vozidel, pátrání po osobách nebo vozidlech a jejich sledování Stěhování bytů, kanceláří, těžkých břemen - vyklízení bytových a nebytových prostor Pohledávky - vymáhání Realitní činnost Pravidelné a jednorázové úklidy Cateringová činnost

Veřejné dražby majektu úpadců.

Advokátní kancelář - občanské, obchodní, trestní a bytové byty, nájem Dražby.

Veřejné dražby, reality, poradenství

Služby: - činnost insolvenčního správce - ekonomické poradenství - správa a vymáhání pohledávek

Služby: - vymáhání, řešení a odkup pohledávek - zjišťování bonity dlužníků - detektivní služby - exekuce, dražby - kompletní správa pohledávek společností - faktoring

Finanční poradenství - vyplacení exekucí - oddlužení - vymáhání pohledávek.

Advokátní kancelář - společnosti zakládání, změny, likvidace - právo insolvenční, občanské a trestní - nemovitosti převody, nájmy - duševní vlastnictví - hospodářská soutěž, veřejné zakázky Vymáhání pohledávek.

Pomoc při exekuci - insolvence, osobní bankrot - konsolidace závazků.

Komplexní služby pro české i zahraniční klienty, kteří potřebují transparentním a nejvýhodnějším způsobem prodat svůj majetek. Prodej majetku formou dražby.

Služby: - veřejné dobrovolné a nedobrovolné dražby

Služby: - poradenství v oblasti insolvenčního řízení - zpracování insolvenčního návrhu

Služby: -dobrovolné dražby -realitní činnost

Exekutorský úřad Brno - město: -soudní exekutor.

Služby: - realitní činnost - provádění veřejných dražeb