Pořádání výstav, vernisáží, galerií, konferencí anebo kongresů je možné realizovat nejenom ve velkých výstavištích, ale také v malých studiích. K dispozici jsou prostory pro výstavy, organizační služby, catering, reklamní služby nebo tlumočení a překlady.

Specialista na podporu nezávislého podnikání a provozovatel internetového portálu Na volné noze.

AVITEX agency: Ubytování a servis pro veletržní vystavovatele v Brně a okolí Zajištění: -prostor pro prezentaci na BVV* -návrh a stavba stánků -party servis, rauty, večírky, školení, semináře -občerstvení na stánek, catering, dovoz obědů -hostesky-casting, ušití kostýmů -tlumočnice -letenky (transfer do hotelů) -zajištění dopravy-půjčení ...

Truhlářské práce Kompletní realizace - výstavy - veletrhy Stavební činnost Instalace - obrazy

Kompletní realizace veletržních expozic - návrhy - výstavba - grafické práce Grafické práce při realizaci veletržních expozic.

K-reklama: - velkoplošná reklama - polepy automobilů - výstavní expozice - tiskoviny.

Reklamní činnost, služby v oblasti reklamy a podpory prodeje. Tvorba corporate identity, reklamní činnost, grafický design, návrhy a výstavba veletržních expozic a gastronomie.

Obchodní a marketingová společnost - poradenstí a podpora prodeje - marketingové analýzy - prezentace - realizace výstav a prezentací - politické volební kampaně a PR - ekologické poradenství

Vzdělávání : EVROPSKÝ POLYTECHNICKÝ INSTITUT 1.soukromá vysoká škola na Moravě Kampusy: Kunovice, Kroměříž, Hodonín Studijní obory: Bakalářské studium: -Managment a marketing zahraničního obchodu -Finance a daně -Elektronické počítače -Ekonomická informatika Navazující magisterské studium - Ekonomika a obchod - ...

Zajišťujeme zahraniční kongresy a sympózia, realizujeme semináře na území ČR i ve střední Evropě. Umíme zajistit dle individuálních požadavků jakoukoliv akci na míru.

Zabýváme se sales promotion, samplingy, ochutnávky, poradenstvím. Nabízíme promotéry, hostesky (databáze 3000), společenské akce, průzkum trhu. Marketingová správa objektu, výroba POS a POP, design, interaktivní marketing, eventy, road show.

Tisk - fotografie Polepy výloh, automobilů, plachet Realizace - výstavní akce - veltrhy Grafické návrhy propagačních tiskovin

Reklamní a grafické studio: - billboardy - polepy automobilů - návrhy a realizace výstavních stánků - velkoplošný tisk - grafické návrhy reklamních letáků, nálepek a plakátů.

Truhlářské práce související s výstavami Realizace - výstavy a expozice.

Pořádání: výstav, firemních prezentací tiskových konferencí kongresů, valných hromad odborných seminářů a školení kulturně společenských akcí společenských rautů a recepcí včetně doprovodných programů Překladatelské služby, simultánní tlumočení a mnoho dalšího.

Služby: - realizace akce na klíč - firemní akce, svatby, narozeniny - výstavy a vernisáže - catering - fotografické služby

Realizace: - výstavní stánky na veletrzích a výstavách.

Velkoplošný digitální tisk - plakáty, letáky, tiskoviny - rollup, popup - veletržní expozice na klíč - polepy výloh a automibilů.

OK Design s.r.o. z Olomouce se specializuje na komplexní reklamní služby, ale i přesto zdůrazňujeme OK Design .... nejen reklama. Od roku 1991 pomáháme firmám s podporou prodeje ve formě atypické i zakázkové výroby: - světelné reklamy - LED světelná reklama - reklamních stojanů a stojánků - reklamních bannerů - návrhy reklam - komplexní ...

Pořádání veletrhů Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha. Reklamní agentura, marketing. Full service: - služby v oblasti reklamy a propagace Realizace výstav: - návrhy stánků - realizace - zajištění veškerých služeb spojených s realizací výstav - pořádání výstav.

Návrhy a realizace: - veletržní expozice.

Služby: - pořádání veletrhů pracovních příležitostí - pořádání eventů

Služby: - realizace výstav a veletrhů - oraganizace společenské akce, večírky, rauty - grafické práce - webdesign