Pořádání výstav, vernisáží, galerií, konferencí anebo kongresů je možné realizovat nejenom ve velkých výstavištích, ale také v malých studiích. K dispozici jsou prostory pro výstavy, organizační služby, catering, reklamní služby nebo tlumočení a překlady.

Produkční agentura, pořádáme - sportovní akce - módní přehlídky - teambuilding - konference a školení - výstavy a veletrhy - večírky a společenské akce.

Služby: - vydavatelství - pořádání výstav Prodej: - knihy

Činnost: - marketingové služby - organizace eventových akcí - realizace výstavních expozic - zajištění cateringu - call centrum

Služby - návrhy, realizace výstavních expozic a kongresových stánků na klíč.

Pořádáme: - výstavy zaměřené na odbornou i laickou veřejnost - designérské soutěže pro studenty odborných uměleckých škol i po etablované designéry s cílem podporovat zájem o nové materiály a jejich vlastnosti. Vzrůstající počet nových materiálů a nedostatek informací na čekém trhu nás vedl k založení knihovny material MatériO, která ...

Služby - realizace muzejních expozic - realizace výstav, výstavních a veletržních expozic - rekonstrukce bytových a nebytových prostor. Kancelář - adresa: Gorazdova 332/20, 120 00 Praha 2.

Výstavbní služby - stánky všech rozměrů a provedení - stavba atypických expozic - návrh i tisk propagačních materiálů - zajištění doprovodných akcí.

Výroba, realizace: - výstavní stánky. Služby: - grafické práce - výroba matek, modelů - návrh, realizace komerční, bytové interiéry.

Společnost PVV, s.r.o. se zabývá pořádáním veletrhů, výstav, koncertů a jiných společenských či kulturních akcí. V prostorách kongresového centra IDEON máme pro tyty účely dispozici velký sál, malé sály, salonek a galerie s celkovou plochou 2 200m2. Konají se zde také festivaly, konference, kongresy, semináře, školení, plesy, firemní akce, ...

Komplexní reklamní služby-FULL SERVICE: -venkovní reklama (specializace na městskou dopravu: -vozidla MHD, billboardy, reklamní panely na stožárech -pronájem reklamních ploch včetně výroby reklamních prostředků -propagační kampaně, firemní-regionální jubilea, prezentační a společenské akce -kreativní práce: -tvorba scénářů, grafické a ...

Poskytování konzultačních služeb v oblasti podnikání, privatizace, finančních investic a podnikového řízení.

Příprava a realizace výstavních akcí, realizace v architektuře, v interiéru a designu.

Činnost: - návrhy a realizace výstavních expozic.

Architektonické návrh, realizace, služby: - veletržní expozice - grafický design - 3D grafika - řezaná grafika.

Činnost: - návrh, realizace výstavních expozic - rekonstrukce interiérů - webdesign - tvorba webových stránek.

Služby - produkční činnost - Event marketing, Sales promo - pořádáme výstavy, konference, firemní akce, párty - nabízíme hostesky a promotéry pro ČR a SR.

NAŠE SLUŽBY: Kompletní realizace účasti na výstavách a veletrzích ve Španělsku. Zajistíme veškerý veletržní servis v souvislosti s účastí na veletrhu jako vystavovatel. Nabízíme také naše služby zastoupení při jednání, organizování doprovodného programu před a po veletržních službách.

Výroba, prodej: - razítka - sportovní trofeje - placky, přívěsky - reklamní předměty Další služby: - sublimace - pískování - CNC frézování - gravírování Realizace výstavních expozic.

Výstavnictví: - stavba a návrh veletržních stánků a expozic. Reklama: - zabezpečení komplexních služeb - multimediální prezentace - web design. Realizace interiérů: - návrhy + realizace - komplexní vybavení interiérů, kanceláří. Zajištění firemních a kulturních akcí. Reference: - Den otevřených dveří letiště Čáslav - ...

Poradenské a konzultační pracoviště provádějící zatřiďování do statistických klasifikací (SKP, CZ-CC, CZ-CPA, HS/CN) pro účely stanovení sazeb DPH a odpisování HIM. Vydavatelství, prodej: -statistické klasifikace a číselníky. Poradenství, konzultace: -klasifikace výrobků, výkonů, prací, služeb.