Potřebujete pomoci s hledáním práce nebo zápisem nemovitosti? Navštivte příslušný úřad, kde vám pomohou. Městské a obecní úřady, stavební úřady, katastrální úřady, matriční úřady, úřady práce, exekutorské úřady a finanční úřady spadají do veřejné správy.

Obec Újezd - malebná obec v Plzeňském kraji
Obec Újezd se nachází v okrese Domažlice v Plzeňském kraji. Obec je významným turistickým cílem a vede zde několik turistických tras. Dominantou spodní části návsi je pomník obětem první a druhé světové války a také zde nalezneme husitský pomník na památku upálení Českých bratří 6.11.1503. Za zmínku stojí též Pamětní síň J.S.Koziny.
Obec Újezd - malebná obec v Plzeňském kraji
Město Chřibská
Město Chřibská leží v Lužických horách na okraji Národního parku České Švýcarsko v Ústeckém kraji. Chřibská je město s bohatou historií, která je tvořena významnými i tragickými událostmi. Ve městě se každoročně koná řada společenských a kulturních akcí a jeho okolí nabízí řadu možností pro turistiku i lyžování.
Město Chřibská
Obec Zadní Chodov
Obec Zadní Chodov je rozsáhlá, původně chodská ves založená při silnici z Chodové Plané do falckého Mähringu. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní a nově vybudované dětské hřiště. Dále bychom v obci našli obecní úřad, obchod s potravinami, kostel a hřbitov. Místní obyvatelé mohou využívat veřejný vodovod.
Obec Zadní Chodov
Krajské pracoviště. Státní fond životního prostředí ČR.

Povodí Moravy, závod Horní Morava, Provozo vodních toků.

RYCHLÁ JEDNORÁZOVÁ PRÁCE: - montáž nábytku, doplňování zboží v obchodních řetězcích, úklidové služby, roznášení letáků, vykládání kamionů, ... - zajištění studentů SŠ a VŠ, popřípadě žen na mateřské dovolené KRÁTKODOBÁ PRÁCE: - práce na několik po sobě jdoucích dní při problémech se stavem kmenových zaměstnanců - administrativa, pomocné ...

Pečovatelská služba: tel.:516455421. Sociální pracovnice: tel.:516455420.

Služby: -státní zdravotní dozor nad plněním povinností v oblasti ochrany veřejného zdraví -stanovisko k projektům, stavebnímu řízení a kolaudacím -zajištění očkovacích látek pro povinné očkování.

Státní okresní archiv Brno-Venkov. Archivace dokumentů, písemností.

Okresní státní archív. Blansko, Boženy Němcové 1a tel.:516419837. Detašované pracoviště: -Boskovice, Velenova 3 tel.:516453234.

Státní okresní archiv, činnost: -písemnosti a doklady vzniklé z činnosti úřadů, jejichž sídlo nebo působnost se vztahuje nebo se vztahovala na území okresu-materiály státní, politické, justiční a finanční správy, samosprávy, spolků, politických stran, škol, některých podniků, far* a osobní fondy vynikajících místních ...

* Hlavním úkolem Státního okresního archivu Zlín je shromažďovat, zabezpečovat, odborně zpracovávat a zpřístupňovat archivní dokumenty na území okresu Zlín. * V současné době je v našich depozitářích uloženo více než 4 500 běžných metrů archiválií a 1702 archivních fondů. * Uchováváme především dokumenty správních úřadů okresu, justice, ...

Státní okresní archiv Kroměříž. Telefonní čísla: -zástupce ředitele, knihovna: -573333833 -badatelna: -573333832.