Ing. Karel Králík
Bazény Králík


Litobratřická 686, Hrušovany nad Jevišovkou 671 67
Bazény vyrábíme již od roku 1996 a můžeme tedy nabídnout dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru výroby bazénů a jejich instalace. Bazény vyrábíme pouze z kvalitních materiálů s dlouhou životností a vynikající barevnou stálostí.
Specializujeme se rovněž na zastřešení bazénů, které je snadno ovladatelné a elegantní. Kvalitní zastřešení Vám rovněž pomůže snížit náklady na údržbu bazénové vody a výrazně prodlouží koupací sezonu.
Samozřejmostí je náš rychlý záruční i pozáruční servis.

Výroba, montáž:
- bazény, rodinné bazény
- zastřešení bazénů
- jímky, septiky, nádrže
- vodoměrné šachty, šachty
- čistírny, čističky odpadních vod.

Působíme v oblastech - Blansko, Moravský Krumlov, Mikulov, Jihomoravský kraj, Brno, Boskovice, Břeclav, Moravské Budějovice, Vyškov, Dačice, Jemnice.

Další produkty a služby
  • řešení odpadních vod, odpadní žumpy, instalace jímek a septiků, likvidace splaškových vod
  • bazénová chemie, schůdky k bazénu, ochranné fólie pro bazény, filtry do bazénu, čisticí bazénové síťky
  • celoplastové rodinné bazény, plastové vodoměrné šachty, septiky z plastu, plastové jímky, plastové zásobníky

Specialista na poli bezpečnostních a kamerových systémů v Plzeňském kraji.

Specialista na poli bezpečnostních a kamerových systémů v Plzeňském kraji

Doplňky a příslušenství pro automobily, motocykly, cyklodoplňky.

Doplňky a příslušenství pro automobily, motocykly, cyklodoplňky

Související články
Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Bazény Kostelec

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. Ty seženete například u společnosti Bazény Kostelec.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Agentura Hřivna Barrandov

Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a údržbu komunikací a silnic, aby byl běžný provoz opět bezpečný a pohodlný. Ne vždy se vyplatí vlastní nákup kropicího vozu a cisterny. Toho si je vědoma i Agentura Hřivna Barrandov, která pronájem této techniky nabízí.


Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností díky nejmodernější technologii

Bazény Kostelec

Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností díky nejmodernější technologii

Bazény dnes vyrábí a nabízí mnoho různých firem, od velkých řetězců po drobné podnikatele. Specializovaných firem, u nichž se můžete spolehnout na kvalitu, je však pomálu. Společnost Bazény Kostelec, specialista výhradně na plastové bazény, s tradicí již od roku 1994, je jednou z nich. Její majitel, pan Josef Hrubý, nám dal několik typů a rad, jak se zorientovat se v široké nabídce bazénů, a na co si dát při výběru pozor, pokud chcete, aby Vám bazén sloužil bez problémů dlouhá léta.


Další produkty a služby
Zahradní bazén k bydlení v rodinném domě neodmyslitelně patří

Zahradní bazén k bydlení v rodinném domě neodmyslitelně patří

Zahradní bazén k rodinnému domu téměř neodmyslitelně patří a už dávno se stal symbolem rodinné pohody a relaxace v soukromí domova. Aby byl však požitek z vašeho zahradního bazénu skutečný a vy jste netrávili čas spíše než koupáním v něm zbytečnými opravami bazénu, je třeba již při pořizování nového zahradního bazénu dbát na kvalitní řešení a odolné materiály.


Jímky a septiky, výroba plastových nádrží

Jímky a septiky, výroba plastových nádrží

Sháníte plastovou jímku či septik? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Plastové nádrže vyrábíme v různých tvarech a velikostech, rozměry a provedení přizpůsobíme přání zákazníka. Objem, rozměr a tvar volíme dle požadavků klienta (podle objemu přítoku splaškových vod a intervalu vyvážení). Výhodami plastových nádrží jsou nízká hmotnost a cena, dlouhá životnost, možnost individuálních rozměrů, 100% těsnost, jednoduchá montáž, chemická odolnost, snadná údržba a odolnost proti agresivní vodě. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku našich služeb.


Zastřešení bazénů, plastové bazény

Zastřešení bazénů, plastové bazény

Rádi byste si prodloužili koupací sezónu a zvýšili si komfort a užitnou hodnotu svého plastového bazénu. Nechte si jej od nás zastřešit! Zastřešením bazénu snížíte náklady na ohřev bazénové vody a voda si pod zakrytím udrží stálou teplotu i v případě několika po sobě jdoucích chladných nebo deštivých dní. Výhod zastřešeného plastového bazénu je hned několik - zabránění znečišťování vody, snížení nákladů na ohřev, menší náklady na údržbu vody i zvýšení bezpečnosti pro Vaše děti. Nechte si zastřešit svůj bazén a tím si i esteticky dolaďte pohled na Vaši zahradu!


Plastové bazény Znojmo

Plastové bazény Znojmo

BAZÉNY Ing. Karel Králík, je firma, která se zabývá výrobou a prodejem plastových, laminátových bazénů na zakázku. Máme bohaté zkušenosti v oboru realizace bazénů. Dodávka Znojmo, Jižní Morava, Vysočina. Plastové i laminátové bazény pro rodiny. Jsou vyrobeny z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar si určuje zákazník. Bazény jsou ve světlomodré barvě, ale lze dodat bazén i v jiném odstínu modré či jiné barvy. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách


Výroba, prodej bazénů Znojmo

Výroba, prodej bazénů Znojmo

Naše firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, se nachází v Hrušovanech nad Jevišovkou. Zaměřujeme se na výrobu a prodej plastových, foliových a laminátových bazénů. V tomto oboru máme již dlouholeté zkušenosti. Bazény dodáváme a montujeme ve Znojmě a okolí. Rodinné plastové bazény vyrábíme z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar si určí sám zákazník. Dodáváme světlomodré bazény, ale je možnost i v jiném odstínu, nebo v jiné barvě. Provádíme také rekonstrukce bazénů, vyvložkování. Dodáme a instalujeme tepelná čerpadla a jiné druhy vyhřívání bazénové vody. Dodáme a nainstalujeme také příslušenství bazénů-UV lampy, bezchlórovou úpravu vody, bazénovou chemii a jiné výrobky na ošetřování bazénů a vody. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej bazény jižní Morava, Vysočina

Výroba, prodej bazény jižní Morava, Vysočina

BAZÉNY Ing. Karel Králík, se zaměřuje na výrobu a prodej plastových, laminátových, foliových bazénů na zakázku. Firma působí na trhu již více jak 15 let. Plastové i laminátové, foliové bazény vhodné k rodinným domům. Zahradní bazény vyrábíme z polypropylenu a mají sílu 5-8 mm, velikost a tvar dle přání zákazníka. Materiál má stálou barvu, je mrazuvzdorný i odolný proti UV záření. Vyrábí se olemované plochým lemem, který slouží např. k sezení nebo vyztužené límcem, který se po zabetonování může obložit dlažbou. Bazény jsou ve světlomodré barvě, ale lze dodat bazén i v jiné modré, případně i v jiné barvě. Nabízíme i rekonstrukci bazénů, vyvložkování. Provedeme i montáž zastřešení bazénů. Dodávku bazénů zajišťujeme na celé jižní Moravě a na Vysočině. Výroba, prodej bazény jižní Morava, Vysočina. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej, plastové bazény Jižní Morava

Výroba, prodej, plastové bazény Jižní Morava

Firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, vyrábí a prodává rodinné pastové bazény na celé Jižní Moravě. Rodinné zahradní bazény se vyrábí z z polypropylenu o síle 5-8 mm, tvar je na přání zákazníka. Montujeme zastřešení bazénů. Rekonstruujeme bazény, vyvložkovávání. Nabízíme, instalujeme také čerpadla, bazénové příslušenství, doplňky (krytí bazénů plachtami, vodní atrakce, skluzavky, také bazénovou chemii. Firma nabízí kvalitní výrobky, a služby. Kancelář i výrobnu najdete v Hrušovanech nad Jevišovkou a pobočku Bořitov v okrese Blansko. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej bazénů Znojmo

Výroba, prodej bazénů Znojmo

BAZÉNY Ing. Karel Králík, hlavní činností firmy je výroba, prodej plastových, foliových a laminátových bazénů. Zkušenosti v oboru máme již dlouholeté. Bazény dodáváme, montujeme Znojmo a okolí. Rodinné plastové bazény se vyrábí vyrábíme z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar podle přání zákazníků. Dodáváme světlomodré bazény, ale je možnost i v jiném odstínu, nebo v jiné barvě. Děláme i rekonstrukce bazénů, vyvložkování. Dodáváme, instalujeme tepelná čerpadla a jiné druhy vyhřívání bazénové vody. Také dodáme a nainstalujeme příslušenství bazénů-UV lampy, bezchlórovou úpravu vody, bazénovou chemii a jiné výrobky na ošetřování bazénů a vody. Více informací najdete na webových stránkách.


Plastové, laminátové, foliové bazény Třebíč, Jihlava, Vysočina

Plastové, laminátové, foliové bazény Třebíč, Jihlava, Vysočina

Firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, nabízí výrobu a prodej plastové, laminátové, foliové bazény na zakázku. Firma je na trhu více než 15 let. Plastové i laminátové, foliové bazény pro rodiny. Zahradní bazény vyrábíme z polypropylenu o síle 5-8 mm,velikost a tvar si určí zákazník sám. Materiál má stálou barvu, je mrazuvzdorný i odolný proti UV záření. Vyrábí se olemované plochým lemem, který slouží např. k sezení nebo vyztužené límcem, který se po zabetonování může obložit dlažbou. Bazény máme ve světlomodré barvě, ale je možno dodat bazén i v jiném odstínu modré případně i v jiné barvě. Provádíme rekonstrukci bazénů, vyvložkování. Montujeme také zastřešení bazénů. Prodej, dodávku bazénů zajišťujeme také ve městech Třebíč, Jihlava, Vysočina. Více informací najdete na webových stránkách.


Plastové bazény Znojmo, Jižní Morava

Plastové bazény Znojmo, Jižní Morava

Firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou, se zabývá výrobou a prodejem plastových, laminátových bazénů na zakázku. Firma vyrábí a dodává bazény více než 15 let. Z toho plynou dlouholeté zkušenosti v oboru realizace bazénů.Dodávka Znojmo, Jižní Morava, Vysočina. Plastové i laminátové bazény pro rodiny. Vyrábíme je z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar si určuje zákazník.B Bazény dodáváme ve světlomodré barvě, ale můžeme dodat bazén i v jiném odstínu modré případně i v jiné barvě. Více informací najdete na webových stránkách.