Ing. Karel Králík
Bazény Králík


Litobratřická 686, Hrušovany nad Jevišovkou 671 67
Bazény vyrábíme již od roku 1996 a můžeme tedy nabídnout dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru výroby bazénů a jejich instalace. Bazény vyrábíme pouze z kvalitních materiálů s dlouhou životností a vynikající barevnou stálostí.
Specializujeme se rovněž na zastřešení bazénů, které je snadno ovladatelné a elegantní. Kvalitní zastřešení Vám rovněž pomůže snížit náklady na údržbu bazénové vody a výrazně prodlouží koupací sezonu.
Samozřejmostí je náš rychlý záruční i pozáruční servis.

Výroba, montáž:
- bazény, rodinné bazény
- zastřešení bazénů
- jímky, septiky, nádrže
- vodoměrné šachty, šachty
- čistírny, čističky odpadních vod.

Působíme v oblastech - Blansko, Moravský Krumlov, Mikulov, Jihomoravský kraj, Brno, Boskovice, Břeclav, Moravské Budějovice, Vyškov, Dačice, Jemnice.

Produkty
  • řešení odpadních vod, odpadní žumpy, instalace jímek a septiků, likvidace splaškových vod
  • bazénová chemie, schůdky k bazénu, ochranné fólie pro bazény, filtry do bazénu, čisticí bazénové síťky
  • celoplastové rodinné bazény, plastové vodoměrné šachty, septiky z plastu, plastové jímky, plastové zásobníky

Chcete stavět či rekonstruovat? Potřebujete rozdělit pozemek nebo vytyčit stavbu? Poskytujeme komplexní služby v oboru geodézie.

Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost.

Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost

Související články
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin z 5 kontinentů!


Dovoz vody do bazénu po celý rok

Agentura Hřivna Barrandov

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.


Firemní články
Zahradní bazén k bydlení v rodinném domě neodmyslitelně patří

Zahradní bazén k bydlení v rodinném domě neodmyslitelně patří

Zahradní bazén k rodinnému domu téměř neodmyslitelně patří a už dávno se stal symbolem rodinné pohody a relaxace v soukromí domova. Aby byl však požitek z vašeho zahradního bazénu skutečný a vy jste netrávili čas spíše než koupáním v něm zbytečnými opravami bazénu, je třeba již při pořizování nového zahradního bazénu dbát na kvalitní řešení a odolné materiály.


Jímky a septiky, výroba plastových nádrží

Jímky a septiky, výroba plastových nádrží

Sháníte plastovou jímku či septik? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Plastové nádrže vyrábíme v různých tvarech a velikostech, rozměry a provedení přizpůsobíme přání zákazníka. Objem, rozměr a tvar volíme dle požadavků klienta (podle objemu přítoku splaškových vod a intervalu vyvážení). Výhodami plastových nádrží jsou nízká hmotnost a cena, dlouhá životnost, možnost individuálních rozměrů, 100% těsnost, jednoduchá montáž, chemická odolnost, snadná údržba a odolnost proti agresivní vodě. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku našich služeb.


Zastřešení bazénů, plastové bazény

Zastřešení bazénů, plastové bazény

Rádi byste si prodloužili koupací sezónu a zvýšili si komfort a užitnou hodnotu svého plastového bazénu. Nechte si jej od nás zastřešit! Zastřešením bazénu snížíte náklady na ohřev bazénové vody a voda si pod zakrytím udrží stálou teplotu i v případě několika po sobě jdoucích chladných nebo deštivých dní. Výhod zastřešeného plastového bazénu je hned několik - zabránění znečišťování vody, snížení nákladů na ohřev, menší náklady na údržbu vody i zvýšení bezpečnosti pro Vaše děti. Nechte si zastřešit svůj bazén a tím si i esteticky dolaďte pohled na Vaši zahradu!


Plastové bazény Znojmo

Plastové bazény Znojmo

BAZÉNY Ing. Karel Králík, je firma, která se zabývá výrobou a prodejem plastových, laminátových bazénů na zakázku. Máme bohaté zkušenosti v oboru realizace bazénů. Dodávka Znojmo, Jižní Morava, Vysočina. Plastové i laminátové bazény pro rodiny. Jsou vyrobeny z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar si určuje zákazník. Bazény jsou ve světlomodré barvě, ale lze dodat bazén i v jiném odstínu modré či jiné barvy. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách


Výroba, prodej bazénů Znojmo

Výroba, prodej bazénů Znojmo

Naše firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, se nachází v Hrušovanech nad Jevišovkou. Zaměřujeme se na výrobu a prodej plastových, foliových a laminátových bazénů. V tomto oboru máme již dlouholeté zkušenosti. Bazény dodáváme a montujeme ve Znojmě a okolí. Rodinné plastové bazény vyrábíme z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar si určí sám zákazník. Dodáváme světlomodré bazény, ale je možnost i v jiném odstínu, nebo v jiné barvě. Provádíme také rekonstrukce bazénů, vyvložkování. Dodáme a instalujeme tepelná čerpadla a jiné druhy vyhřívání bazénové vody. Dodáme a nainstalujeme také příslušenství bazénů-UV lampy, bezchlórovou úpravu vody, bazénovou chemii a jiné výrobky na ošetřování bazénů a vody. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej bazény jižní Morava, Vysočina

Výroba, prodej bazény jižní Morava, Vysočina

BAZÉNY Ing. Karel Králík, se zaměřuje na výrobu a prodej plastových, laminátových, foliových bazénů na zakázku. Firma působí na trhu již více jak 15 let. Plastové i laminátové, foliové bazény vhodné k rodinným domům. Zahradní bazény vyrábíme z polypropylenu a mají sílu 5-8 mm, velikost a tvar dle přání zákazníka. Materiál má stálou barvu, je mrazuvzdorný i odolný proti UV záření. Vyrábí se olemované plochým lemem, který slouží např. k sezení nebo vyztužené límcem, který se po zabetonování může obložit dlažbou. Bazény jsou ve světlomodré barvě, ale lze dodat bazén i v jiné modré, případně i v jiné barvě. Nabízíme i rekonstrukci bazénů, vyvložkování. Provedeme i montáž zastřešení bazénů. Dodávku bazénů zajišťujeme na celé jižní Moravě a na Vysočině. Výroba, prodej bazény jižní Morava, Vysočina. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej, plastové bazény Jižní Morava

Výroba, prodej, plastové bazény Jižní Morava

Firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, vyrábí a prodává rodinné pastové bazény na celé Jižní Moravě. Rodinné zahradní bazény se vyrábí z z polypropylenu o síle 5-8 mm, tvar je na přání zákazníka. Montujeme zastřešení bazénů. Rekonstruujeme bazény, vyvložkovávání. Nabízíme, instalujeme také čerpadla, bazénové příslušenství, doplňky (krytí bazénů plachtami, vodní atrakce, skluzavky, také bazénovou chemii. Firma nabízí kvalitní výrobky, a služby. Kancelář i výrobnu najdete v Hrušovanech nad Jevišovkou a pobočku Bořitov v okrese Blansko. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej bazénů Znojmo

Výroba, prodej bazénů Znojmo

BAZÉNY Ing. Karel Králík, hlavní činností firmy je výroba, prodej plastových, foliových a laminátových bazénů. Zkušenosti v oboru máme již dlouholeté. Bazény dodáváme, montujeme Znojmo a okolí. Rodinné plastové bazény se vyrábí vyrábíme z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar podle přání zákazníků. Dodáváme světlomodré bazény, ale je možnost i v jiném odstínu, nebo v jiné barvě. Děláme i rekonstrukce bazénů, vyvložkování. Dodáváme, instalujeme tepelná čerpadla a jiné druhy vyhřívání bazénové vody. Také dodáme a nainstalujeme příslušenství bazénů-UV lampy, bezchlórovou úpravu vody, bazénovou chemii a jiné výrobky na ošetřování bazénů a vody. Více informací najdete na webových stránkách.


Plastové, laminátové, foliové bazény Třebíč, Jihlava, Vysočina

Plastové, laminátové, foliové bazény Třebíč, Jihlava, Vysočina

Firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, nabízí výrobu a prodej plastové, laminátové, foliové bazény na zakázku. Firma je na trhu více než 15 let. Plastové i laminátové, foliové bazény pro rodiny. Zahradní bazény vyrábíme z polypropylenu o síle 5-8 mm,velikost a tvar si určí zákazník sám. Materiál má stálou barvu, je mrazuvzdorný i odolný proti UV záření. Vyrábí se olemované plochým lemem, který slouží např. k sezení nebo vyztužené límcem, který se po zabetonování může obložit dlažbou. Bazény máme ve světlomodré barvě, ale je možno dodat bazén i v jiném odstínu modré případně i v jiné barvě. Provádíme rekonstrukci bazénů, vyvložkování. Montujeme také zastřešení bazénů. Prodej, dodávku bazénů zajišťujeme také ve městech Třebíč, Jihlava, Vysočina. Více informací najdete na webových stránkách.


Plastové bazény Znojmo, Jižní Morava

Plastové bazény Znojmo, Jižní Morava

Firma BAZÉNY Ing. Karel Králík, se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou, se zabývá výrobou a prodejem plastových, laminátových bazénů na zakázku. Firma vyrábí a dodává bazény více než 15 let. Z toho plynou dlouholeté zkušenosti v oboru realizace bazénů.Dodávka Znojmo, Jižní Morava, Vysočina. Plastové i laminátové bazény pro rodiny. Vyrábíme je z polypropylenu o síle 5 - 8 mm, velikost a tvar si určuje zákazník.B Bazény dodáváme ve světlomodré barvě, ale můžeme dodat bazén i v jiném odstínu modré případně i v jiné barvě. Více informací najdete na webových stránkách.