Elektronická evidence tržeb EET  - registrační pokladny včetně instalace, poradenství

M-SOFT, spol. s r.o.

Elektronická evidence tržeb EET - registrační pokladny včetně instalace, poradenství

M-SOFT, spol. s r.o.
Pokladní systémy, registrační pokladny a pokladní software pro EET

Konfigurovatelné pokladní systémy pro EET, registrační pokladny pro elektronickou evidenci tržeb EET, pokladní software pro EET od zkušeného výrobce X-POS nakoupíte ve spolehlivém e-shopu M-SOFT, spol. s r.o. se sídlem v Jihlavě. Seznamte se blíže s naší produktovou nabídkou na webové stránce shop.m-soft.cz, kde si vyberete rychlé maloobchodní pokladní systémy pro široké spektrum prodejen, pokladny EET pro přehledný a jednoduchý prodej v gastronomických provozech, různé typy registračních pokladen a platebních terminálů.

Registrační pokladna pro EET, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava

Zařízení X-POS pro elektronickou evidenci tržeb v e-shopu M-SOFT

Společnost M-SOFT Vám nabízí pokladní systémy, se kterými si s EET poradíte bez komplikací. Pokladní systémy X-POS jsou jednoduché na ovládání, určené pro každý typ podnikání a hlavně jsou spolehlivé. V naší internetové nabídce máme pokladní systémy pro restaurace, kavárny, bary, pokladní systémy pro maloobchody a velkoobchody i pro stánkový prodej a prodejny s rychlým občerstvením. Podívejte se i na kompaktní platební terminál pro všechny provozy, s možností přijímat platby platební kartou. Podnikejte bez obav s našimi intuitivními X-POS pokladními systémy pro elektronickou evidenci tržeb!

Pokladní systémy pro EET, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava


Rychlé maloobchodní pokladní software X-POS pro EET

Pro elektronickou evidenci tržeb Vás kompletně vybavíme, poradíme nejvhodnější řešení pro Vaše podnikání. Vyzkoušejte námi nabízený rychlý maloobchodní pokladní software SQL mini pro prodejny, malé kavárny, bary nebo pokladní SW Kasamax gastro ATC pro EET, který je vhodný pro menší a středně velké gastronomické provozy a ubytovací zařízení. Některé software jsou součástí konfigurovatelných pokladních systémů X-POS.

SW Kasamax gastro ATC pro EET, M-SOFT, spol. s r.o. JihlavaInternetové připojení

Internetové připojení

Komplexní internetové služby, internetová televize, bezdrátové připojení k internetu

Hardware, software

Hardware, software

Notebooky, počítačové sestavy, počítače včetně komponentů, software

EET

EET

Pokladní systémy, registrační pokladny a pokladní software pro EET