Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

Ing. Petr Šulc


Podbělohorská 1061, Praha 5 150 00
Ekologická činnost

- firemní ekologie

- externí podnikový ekolog

- odpady

- evidence odpadu

- roční hlášení

- POH

- program prevence odpadů

- nakladová optimalizace

- provozní řády

- podniková ekologická dokumentace

- zavádění Systému environmentalniho řízení EMS

- dotační management

- veřejné zakázky

- správní řízení

- školení zaměstnanců dle individuálních požadavků

- energetické úspory

Audity

Produkty
  • ekologizace kotlů, autorizované měření emisí, odstranění ekologické zátěže, ochrana přírody, trvale udržitelný rozvoj


Související články
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

GORO, spol. s r.o.

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


Fotovoltaické carporty: Parkujte a vyrábějte energii!

VELLAR s.r.o.

Fotovoltaické carporty: Parkujte a vyrábějte energii!

Fotovoltaické carporty jsou speciální zastřešená stání pro parkování vozidel, která mají střechu opatřenou solárními panely. Tyto přístřešky nejenže vozidla chrání před povětrnostními vlivy, ale také slouží k výrobě elektřiny pomocí sluneční energie. Což umožní dobíjet elektromobily a snižovat náklady na energie. Přečtěte si článek o tom, jak si takový fotovoltaický carport pořídit a jak na něj získat dotaci.


Jak získat kvalitní a čistou vodu

Harsoft

Jak získat kvalitní a čistou vodu

Voda je zdrojem života, ale také může být zdrojem problémů. Pokud máte starosti s kvalitou nebo bezpečností vody, kterou používáte pro vaše podnikání nebo domácnost, pak byste měli vědět, že existuje řešení. A to se jmenuje HARSOFT. Firma HARSOFT se zabývá technologiemi úpravy vody, měřením a regulací (MaR) a aplikací řídících systémů.


Elektro a stavební práce na klíč s fotovoltaikou a nabíjecími stanicemi

Q STAV

Elektro a stavební práce na klíč s fotovoltaikou a nabíjecími stanicemi

Hledáte společnost, která vám zajistí elektroinstalace a stavební práce od A do Z? Chcete pro váš dům či firmu využít výhod fotovoltaiky a nabíjecí stanice? Pak si přečtěte o výhodách takových fotovoltaických elektráren a také o společnosti, která je realizuje a jejíž předností jsou komplexní služby zahrnující elektrikářské služby doplněné nutnými stavebními úpravami, zednickým začištěním a vymalováním, to vše bez starostí a bez nutnosti shánět další profese.