SurGal Clinic s.r.o.


Drobného 38-40, Brno 602 00

Soukromá klinika.
Soukromá nemocnice:
Všeobecná chirurgie
-ortopedie
-urologie
-cévní chirurgie
-traumatologie
-plastická a estetická chirurgie
-léčba obezity
-interní lékařství a obezitologie
-zobrazovací metody (MRI, CT, USG, RTG)
-rehabilitace a balneologie
-laboratoř, lékárna.

Nejčastější výkony:
-operace kýly, žlučníku, křečových žil, slepého střeva, hemoroidů
-operace kolena, kyčle, golfového/tenisového lokte, totální endoprotéza, artroskopie, plastiky vazů
-operace prostaty, ledvin, hydrokély, spermatokély
-operace tepen, by-passové operace
-augmentace, modelace prsou, liposukce, operace víček, operace nosu, abdominoplastika
-bandáž žaludku, sleeve resekce žaludku, plikace žaludku.

IČ: 46965033
DIČ: CZ46965033
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: JUDr. Jitka Kellnerová

Nadstandardní zdravotní péče na soukromé klinice SurGal Clinic v Brně

Nadstandardní zdravotní péče na soukromé klinice SurGal Clinic v Brně

Soukromá klinika SurGal Clinic s.r.o. je z hlediska poskytování péče a nadstandardních služeb pacientům v České republice zcela unikátním zdravotnickým zařízením. Vysoce odborný personál udělá vše pro vaše pohodlí, abyste odsud odcházeli plně spokojení a odpočatí.


Jediná 3D laparoskopie v České republice na SurGal Clinic s.r.o.

Jediná 3D laparoskopie v České republice na SurGal Clinic s.r.o.

Privátní chirurgická klinika SurGal Clinic s.r.o. je jediným zdravotnickým zařízením v ČR, které se kromě špičkové lékařské a sesterské péče o pacienty může pyšnit revolučním 3D laparoskopem. Tento nejmodernější přístroj umožňuje snazší, bezpečnější a rychlejší práci operatéra, a lze jej využít u 99% laparoskopických výkonů.


Unikátní DiscoGel nahradí operaci vyhřezlé meziobratlové ploténky

Unikátní DiscoGel nahradí operaci vyhřezlé meziobratlové ploténky

Výhřez meziobratlové ploténky způsobuje pacientovi silnou bolest a křečové stahy svalů, a to jak při pohybu, tak i v klidovém stavu. Vážnější případy v minulosti byly řešeny nezbytným chirurgickým zákrokem, v dnešní době je však možné díky přípravku DiscoGel provést tento výkon ambulantně.


Rehabilitace a individuální terapie

Rehabilitace a individuální terapie

Jste po operaci či úrazu a byly Vám doporučeny rehabilitace? Neváhejte a navštivte naši kliniku, kde Vám s léčbou pomůžeme. Specializujeme se na efektivní výkony ve všeobecné, miniinvazivní, cévní, plastické chirurgii, urologii, ortopedii, sportovní traumatologii atd. Jsme smluvním partnerem se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice. Standardní zdravotní péče je bezplatná, stejně jako hospitalizace ve standardních pokojích. U nás nepotřebujete doporučení od lékaře. Rehabilitace a terapie: -fyzikální přístrojová terapie -vakuově-kompresní terapie -léčba chladem -individuální terapie s fyzioterapeutem -vodoléčebná terapie. Více informací najdete na našich www stránkách.


3D laparoskopie, laparoskopická operace

3D laparoskopie, laparoskopická operace

Nevyhnete se operaci a rádi by jste aby jste měli co nejmenší zásah do těla a malé jizvy? Pak se přijďte objednat k nám! Jsme jediným zdravotnickým zařízením v České republice, které se může pyšnit nejmodernějším laparoskopickým přístrojem na světě – 3D laparoskopem. Pro operatéra je operace snadnější s bezpečnější. Díky 3D zobrazení vidí lékař všechny detaily včetně hloubky je to jako kdyby byl pacient otevřený. Zvyšuje se tím přesnost operačního výkonu, snižuje se únava lékaře a pro pacienta znamená operace tímto přístrojem vyšší bezpečnost zákroku. Více informací ohledně 3D laparoskopie najdete na našich www.


Operace kolene, kyčle

Operace kolene, kyčle

Čeká Vás operace kolene či kyčle? Stále nevíte kam své zdraví svěřit? Neváhejte a přijďte navštívit naši specializovanou kliniku SurGal Clinic kde na Vás čeká team specializovaných lékařů a sester. Disponujeme těmi nejmodernějšími přístroji a metodami z nejrůznějších odvětví zdravotnictví. Centrum pohybového aparátu se specializuje na následující operace: Klouby: -kolenní -kyčelní -ramenní ad. -rekonstrukce přednoží. Více informací naleznete na našich stránkách a nebo nás přímo kontaktujte a zeptejte se na to co Vás zajímá!


Operace žlučníku

Operace žlučníku

Trápí Vás žlučník a musíte na operaci? Nevíte kterou kliniku si k zákroku zvolit? Tak neváhejte a navštivte naše specializované pracoviště, kde se Vám bude věnovat ten nejlepší tým lékařů a sester. Naše klinika provádí miniinvazivní laparoskopickou operaci žlučníku, kdy celý zákrok probíhá v plné anestezii. Po zákroku je pacient monitorován na lůžku a po cca 3 hodinách je možné z lůžka vstát a chodit. Zhruba za týden po vyjmutí stehů je možné začít s fyzickou aktivitou. Pro více informací se podívejte na náš web, popřípadě kontaktujte naše odborníky kteří Vám dotazy rádi zodpoví.


Artroskopie, rehabilitace kyčle a kolene

Artroskopie, rehabilitace kyčle a kolene

Máte poškozený kotník, koleno, kyčel, loket či rameno a musíte podstoupit vyšetření? Chystáte se na artroskopii? Artroskopie je miniinvazivní zákrok a umožňuje přesně diagnostikovat poškození, poraněné či onemocnění kloubů. Naše artroskopické centrum je vybavené tou nejmodernější zdravotnickou technikou. Máme úzkou spolupráci rehabilitačním oddělením, oddělením zobrazovacích metod a centrem sportovní medicíny. Vedoucím lékařem na artroskopickém oddělení je MUDr. Milan Novotný. Nebojte se nás na cokoliv zeptat, veškeré informace Vám zodpoví kvalifikovaní pracovníci.


Artroskopie

Artroskopie

Artroskopie. -centrum artroskopie vzniklo v roce 2011 příchodem MUDr. Milana Novotného -máme nejmodernější techniku v čele s artroskopickou sestavou značky Smith & Nephew, která umožňuje minimálně invazivní operace -úzce spolupracujeme s oddělením zobrazovacích metod, centrem sportovní medicíny a oddělením rehabilitace. Specializujeme na operace kloubů: -kotník -koleno -kyčel -loket -rameno.


Ortopedie, operace kolene, kyčle

Ortopedie, operace kolene, kyčle

Ortopedie, operace kolene, kyčle. Specializujeme se na elektivní výkony v oborech všeobecné chirurgie, miniinvazivní chirurgie, cévní chirurgie, plastické chirurgie, urologie, ortopedie, sportovní traumatologie atd. -komplexní diagnostika a léčba nemocí velkých kloubů (kyčel, koleno, rameno loket) a přednoží -lékaři jsou speciálně vyškoleni pro provádění aloplastik nejmodernějšími metodami -máme nejmodernější techniku, přístroje a implantáty značky Smith & Nephew. Specializujeme se na následující operace kloubů: -kyčelní -kolenní -ramenní -ostatní -rekonstrukce přednoží.Další produkty a služby
  • zdravotnické služby, zdravotní ústavy, poskytování zdravotní péče, lékař a pacient
  • zvětšení prsou, liposukce, plastika nosu, zvětšení rtů, odstranění znamének, odstranění jizev
  • preventivní mamografické vyšetření, duktografické vyšetření, ultrazvukové vyšetření, operace křečových žil laserem


Související články
Léčba osteoporózy
Léčba osteoporózy

Léčbě osteoporózy se věnují ve společnosti Mediekos Ambulance s.r.o. Jejich ambulanci můžete navštívit v Bruntále. Další ambulance se nachází v několika městech Zlínského kraje, přilehlého Valašska a také na Slovensku. Osteologické centrum se této problematice věnuje již více jak 20 let. Řídnutí kostní tkáně může postihnout jak dospělé, tak i děti, a proto se v těchto ambulancích zaměřují na všechny pacienty, i na pacienty dětského věku.


O společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o.
O společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o.

Mediekos Ambulance, s.r.o. vznikla ve Zlíně roce 1992 jako nestátní zdravotnické zařízení zabývající se laboratorní diagnostikou. Od roku 1996 se zabývá metabolickou medicínou v oblasti poruch lipidů a poruch kostního metabolismu. V roce 1998 vzniklo první Osteologické pracoviště ve Zlíně, kde se vytvořil model systémové péče o nemocné s metabolickými poruchami skeletu.


HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny
HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 19 let v Praze a více než 15 let v Brně. A to v centru měst, v příjemném prostředí. Za tu dobu jsme ošetřili přes 20.000 pacientů.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.