Znojemský týden
Znojpres a.s.


Pontassievská 944/10, Znojmo 669 02

Znojemský týden, redakce:
-regionální noviny, týdenní periodikum (týdeník)
-příjem SMS inzerce, tel.: 607509758.

Vydavatelství:
-pohlednice (znojemští mistři).

Pracovní doba:
-po, st, čt 7:30-11:30, 12:30-16 hod.
-út, pá 7:30-11:30, 12:30-15 hod.

IČ: 26259354
DIČ: CZ26259354
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jarmila Chytrá

Firemní inzerce, komerční a soukromá inzerce Znojmo

Firemní inzerce, komerční a soukromá inzerce Znojmo

Dejte o sobě vědět a nechte si zveřejnit firemní, komerční či soukromou inzerci ve Znojemském týdnu! Znojemský týden vychází každé pondělí již více než 16 let. Každý týden přinášíme čtenářům nejnovější informace z regionů znojemska, moravskokrumlovska, jevišovicka, hrušovanska a dalších. Nabízíme možnost uveřejnění komerční i soukromé inzerce v našich novinách. Soukromou inzerci tradičně uveřejňujeme do 100 zdarma. Svůj inzerát můžete podat několika způsoby a to osobně v sídle redakce, SMS zprávou na číslo 720 993 407, telefonicky na čísle 515 241 802 (Po– pá: 8:00 - 14:30) nebo prostřednictvím formuláře, který naleznete na našich webových stránkách. Firemní inzerce je pro ty, kteří se chtějí prosadit na trhu, ale nemají dostatečné finanční prostředky na zviditelnění se jiným druhem reklamy. Grafické zpracování je již započítáno v ceně inzerce. Nabízíme barevnou i černobílou variantu tisku. Oslovte za příznivých cenových podmínek velké množství potenciálních zákazníků díky inzertním novinám Posel! Neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte osobně naši redakci ve Znojmě na ulici Slovenská.


Předplatné regionálních novin Znojemský týden

Předplatné regionálních novin Znojemský týden

Neváhejte a předplaťte si regionální noviny Znojemský týden za zvýhodněné předplatné! Každý týden přinášíme svým čtenářům krimi zprávy a zpravodajství z dění obcí regionu znojemska, moravskokrumlovska, jevišovicka, hrušovanska a dalších. Přinášíme Vám nejnovější informace z oblasti kultury, sportu i volného času. Znojemský týden v tištěné podobě přímo k Vám schránky nyní nabízíme za cenu 12,- Kč za výtisk. Noviny můžete objednávat telefonicky na čísle 515 241 802 nebo prostřednictvím objednávkového formuláře, který naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte přímo naši redakci ve Znojmě na Slovenské ulici.Další produkty a služby
  • lifestylové časopisy, magazíny o bydlení, časopisy pro ženy, časopisy pro muže, novinové deníky
  • vydávání periodických publikací, služby nakladatelství, vydávání regionálních deníků, kompletní inzertní servis, tištěná inzerce

Folie na Vaše auto, možná spolupráce i s prodejci aut a autoservisy - celá Morava.

Související články
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší
První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.


Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?
Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?

Máte rádi pohádky? Pak jistě víte, že v každé pohádce najdete nějaké ponaučení. Pohádky jsou rady malým dětem, jak se chovat v životě. Skutečný svět sice není pohádka, ale v obou se nacházejí životní katastrofy, rodinné tragédie a další úskalí. Děti se z pohádek naučí, že po dobrém skutku následuje šťastný konec. Jak ale připravit dospělé na problémy každodenního života, který se tak rychle mění a šťastné konce mnohdy neexistují?


Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní
Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.