MARELL s.r.o.


Hradišťská 643, Uherské Hradiště 686 01
Internetový obchod, eshop, prodej:
- podlahové krytiny
- vinylové schody
- nářadí WolfCraft
- hliníkové pergoly
- topné fólie.

Produkty
  • profesionální nářadí, půjčovna nářadí, sady nástrojů, nářadí pro řemeslníky, zahradnické náčiní, štípací kleště, zkoušečky napětí
  • laminátové plovoucí podlahy, pokládka podlahových krytin, vinylové dílce, bytové linoleum, moderní podlahové systémy
  • radiátory ústředního topení, radiátory plynového topení, radiátorové ventily, radiátorové kohouty, pojistné topné ventily, odvzdušňovací ventily


Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Základem pohodlného bydlení je podlaha

Podlahy Pavel Kasal

Základem pohodlného bydlení je podlaha

S jednou částí vašeho interiéru se setkáváte nejčastěji. Ať už sedíte u stolu, večer v křesle, nebo si právě chystáte něco dobrého v kuchyni. Jste v neustálém styku s vaší podlahou. Proto je to věc, která musí splňovat i ty nejnáročnější podmínky.


Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Kvalitní protiskluzové rohože pro interiéry i venkovní použití

Anděl CZ, s.r.o.

Kvalitní protiskluzové rohože pro interiéry i venkovní použití

Protiskluzové rohože slouží pro odstranění hrubých nečistot i jako ochrana před úrazem a poškozením majetku ve veřejných prostorách. Vyrábí se jak pro použití v interiéru, tak i jako venkovní rohože sloužící například pro zatravnění namáhaných ploch. Firma Anděl CZ dodává pestrý sortiment protiskluzové ochrany a poradí s výběrem na základě individuální potřeby daného prostoru.


Firemní články
Půjčovátor: Půjčovna zahradní techniky, nářadí a přístrojů v jednom

Půjčovátor: Půjčovna zahradní techniky, nářadí a přístrojů v jednom

Vyrostl vám na zahradě nevzhledný porost a nemáte doma křovinořez? Vypůjčete si ho! Jedete jednou za čas na dovolenou a potřebovali byste nosič kol na auta? Vypůjčete si ho! Přepadla vás nutkavá touha potápět se? Vypůjčete si vodní scooter! Všechny tyto věci a mnoho dalších najdete u Půjčovátoru.


Online půjčovna nářadí, zahradní techniky, autodoplňků Zlínský kraj

Online půjčovna nářadí, zahradní techniky, autodoplňků Zlínský kraj

Víte, že funguje online půjčovna stavebního nářadí, zahradní techniky, autodoplňků? Společnost Půjčovátor Staré Město poskytuje pronájem on-line. Máme klienty z celé ČR, nejen z regionu Zlínský kraj ! Potřebujete rychle půjčit sekačku, pilu, míchačku, řezačku, žebřík, nářadí, autochladničku, nosič kol, střešní box ? To vše u nás seženete ! Dnes objednáte, zítra dodáme. Jsme nejrychlejší a první online půjčovna nářadí, přístrojů, zahradní techniky, auto-moto potřeb a potřeb pro cestování. V naší on-line půjčovně si můžete vybrat z nabídky různých potřeb: Zahradní technika - motorové nůžky - travní provzdušňovač - pila - zemní vrták. Nářadí: - bourací kladivo - dělící nebo kotoučová pila - elektrický kompresor - generátory různých výkonů - svářečka - kanystry - bourací a vrtací kladivo - míchačka - mobilní klimatizace - čerpadlo - motorové nůžky - naftové topidlo - podlahový čistič - pojízdné lešení - řezačka dlažby - sponkovačka - vysokotlaká myčka - vysoušeč - vysavač - žebřík s plošinou. Autodoplňky: - autochladnička - nosič kol - předstan - vysokotlaká myčka - střešní boxy různých velikostí.


Půjčovna střešních boxů, nosičů kol, vysavačů-pronájem Zlínský kraj

Půjčovna střešních boxů, nosičů kol, vysavačů-pronájem Zlínský kraj

Potřebujete nosič na kola, nebo střešní box jen na dovolenou nebo pár týdnů v roce? Průmyslový vysavač i autochladnička má také využití jen zřídka. Řešení nabízí půjčovna autodoplňků. Vyzkoušejte tedy pronájem auto moto příslušenství online u společnosti Půjčovátor.cz Staré Město u Uherského Hradiště. Půjčovna nabízí zapůjčení především pro klienty z regionu Zlínský kraj, Jihomoravský kraj: - autochladničky - nosiče jízdních kol - střešní boxy různých velikostí - vysavače do auta - vysokotlaké myčky - kanystry na benzín. - předstany Dnes objednáte, zítra dodáme. Jsme nejrychlejší a první online půjčovna nejen autodoplňků, ale také nářadí, zahradní techniky a hobby potřeb pro cestování.