Rekopol


Hodolanská 32, Olomouc 779 00
Naše firma se po dlouholetých zkušenostech zaměřuje na rekonstrukce bytových jader, instalatérské práce a koupelny na klíč. Realizace provádíme nejen v Olomouckém kraji, ale také na Slovensku. Neváhejte se obrátit na naše odporníky, kteří Vám vždy rádi poradí.

Služby, stavební a zednické práce:
- kompletní realizace a rekonstrukce bytových jader
- s kompletními dodávkami materiálu, sanity, koupelnového nábytku, baterií a dalšího příslušenství
- kompletní stavební příprava
- statika a technické zprávy, grafické návrhy na PC v 3D
- rekonstrukce bytových jader v panelových domech
- rekonstrukce koupelen a WC rodinných domů
- instalatérské práce
- topenářské práce
- veškeré stavební práce
- koupelny na klíč
- koupelny od projektu k realizaci
- betonáže, omítky, vč. fasádních a zateplení
- sádrokartonářská práce
- vodoinstalační a topenářské práce, tlakové zkoušky
- plynoinstalace, včetně revizí
- elektroinstalace, včetně revizí
- řezy zdiva a panelových zdí
- kompletní dodávky a montáže podlah a PVC včetně úprav podkladů

Dodávky a montáže:
- stavební pouzdra
- okna
- podlahy
- podlahoviny PVC ( Novilon, Gerflor )
- vinylové PVC
- podlahy laminátové, třívrstvé dřevěné
- lišty soklové, přechodové a profily
- podkladové, vyrovnávací a izolační folie a desky

Prodej:
- obklady a dlažby
- vodovodní baterie Oras.

Produkty
  • obklady koupelen, dlažby interiérů, sortiment vybavení koupelen, spárovací hmoty, mrazuvzdorné dlažby, lepicí tmely
  • instalatérské výrobky, vodoinstalatérské trubky, vodoinstalatérské tvarovky, vodoinstalatérské uzavírací armatury, vodoinstalatérské příslušenství
  • rozvody silnoproudu, rozvody elektroinstalace, opravy elektrorozvodů, servis elektrozařízení, rozvody zvonků, rozvody domovních telefonů, příprava rozvodů STA, příprava připojení internetu
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • pokládka koberců, renovace podlah, podlahové krytiny, změření rovnosti podkladu, stěrkování nivelačními tmely
  • montáž sádrokartonů, zateplení budov, zateplovací systémy fasád, interiérové obklady, rekonstrukce bytových jader
  • instalace ústředního vytápění, opravy topení, domovní kotelny, tepelná čerpadla, montáž elektrokotlů, termoregulační ventily
  • montáž vodovodního potrubí, vodovodní přípojky, rozvody vody a kanalizace, instalace vodoměrů, montáž vodovodních baterií
  • bourání základů, stavba cihlových zdí, omítka stěn, rekonstrukce bytových jader, demoliční práce
  • renovace bytových jader, zednické a obkladačské práce, dodávka sanitárního vybavení, montáž posuvných dveří, revize elektroinstalace

Poskytujeme komplexní servis vedení účetnictví, vedeni a zpracování agendy včetně poradenství.

Kompletní servis v oblasti kovovýroby, zpracování plechů, pálení laserem, svařování, ohýbání, zámečnické práce.

Kompletní servis v oblasti kovovýroby, zpracování plechů, pálení laserem, svařování, ohýbání, zámečnické práce

Související články
Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.


Tomáš Erben - elektroinstalace bez rizika

Elektrikář Praha

Tomáš Erben - elektroinstalace bez rizika

Potřebujete vyměnit světlo, zásuvku či jistič, vyřešit havárii elektrického vedení nebo jiné elektrikářské práce? Neodborný zásah může v takovém případě znamenat velké ohrožení. Obraťte se proto na zkušeného elektrikáře, pro kterého je manipulace s elektroinstalacemi denním chlebem.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Firemní články
Koupelny na klíč, koupelnové a podlahové studio Olomouc

Koupelny na klíč, koupelnové a podlahové studio Olomouc

Pokud chcete proměnit vaši koupelnu v příjemné místo odpočinku a relaxace, pak je zde pro vás firma REKOPOL PVP s.r.o., která provádí kompletní realizaci koupelny, rekonstrukce bytových jader, instalatérské práce, koupelny od projektu až k realizaci. Koupelnové a podlahové studio nabízí: - koupelny na klíč - kompletní realizace a rekonstrukce bytových jader - koupelny od projektu k realizaci - grafické návrhy na PC v 3D - rekonstrukce bytových jader v panelových domech - rekonstrukce koupelen a WC rodinných domů - veškeré stavební práce - betonáže, omítky, vč. fasádních a zateplení - sádrokartonářská práce - vodoinstalační, instalatérské a topenářské práce, tlakové zkoušky - kompletní dodávky a montáže podlah a PVC včetně úprav podkladů. Rozšířili jsme prodejnu o nové prostory a zároveň převzali sortiment prodejce obkladů a dlažeb M.B.KERAMIKY. Těšíme se na Vaši návštěvu na naši prodejně v Olomouci.


Rekonstrukce bytového jádra může proměnit byt k nepoznání - Olomouc

Rekonstrukce bytového jádra může proměnit byt k nepoznání - Olomouc

Už máte dost své staré koupelny? Nebaví vás dívat se dlouhá léta na ty samé kachličky, oprýskanou vanu a zašlé umyvadlo a rekonstrukce bytového jádra by byla na místě? Vyměňte jej,pomůžeme vám vylepšit váš interiér o 100 procent. Naše firma REKOPOL PVP s.r.o. provádí rekonstrukce bytových jader rychle, spolehlivě a především kvalitně. Představy našich klientů jsou pro nás tím hlavním, proto se jim snažíme při rekonstrukci bytového jádra vždy vycházet vstříc a splnit i ta nejnáročnější očekávání. Přejete si zkrátka odjet, za pár dní se vrátit a mít zcela novou koupelnu, záchod či cokoli jiného? Není problém. Provádíme rekonstrukce bytových jader i jiných prostor na klíč. Nechte veškeré starosti na nás a sami si užívejte až příjemného výsledku. Každá rekonstrukce bytového jádra je pro nás nejen obyčejnou prací, ale také osobní vizitkou, proto si dáváme vždy záležet, jako bychom tvořili domov náš vlastní. Kvalitní a trvalý výsledek je možný nejen díky obrovské profesionalitě našich pracovníků, ale také díky velkému množství nabízených služeb, mezi něž patří: - instalatérské, vodoinstalační a topenářské práce - veškeré stavební práce včetně montáže sádrokartonů - malířské, natěračské a obkladačské práce - betonáže, omítky, včetně fasád a zateplení - plynoinstalace i elektroinstalace včetně revizí - bourací práce včetně odvozu suti - dodávky a montáže oken, dveří i sanitárního zařízení včetně koupelnových doplňků - výroba nábytku na míru - dodávky a položená podlah - statika, technické zprávy - grafické návrhy v 3D Pokud vložíte důvěru do naší firmy, výsledkem vám bude časově i finančně výhodná rekonstrukce bytového jádra. Zajistíme vašemu interiéru takové úpravy a změny, abyste se v něm cítili opravdu skvěle a mohli být na svůj domov patřičně hrdí.


Koupelnové studio, koupelna na klíč, realizace koupelen Olomouc

Koupelnové studio, koupelna na klíč, realizace koupelen Olomouc

Koupelnové studio REKOPOL PVP s.r.o. provádí kompletní realizaci koupelen, koupelny na klíč, ale také rekonstrukce a renovace bytových jader. Pokud chcete bezstarostnou rekonstrukci koupelny a nevíte na koho se obrátit, tak jsou zde pro vás skuteční odborníci, kteří se o vaši koupelnu postarají - od projektu až k realizaci. Koupelnové studio nabízí: - koupelny na klíč - koupelny od projektu k realizaci - grafické návrhy na PC v 3D - kompletní realizace a rekonstrukce bytových jader - kompletní realizace koupelen v rodinných domech - renovace umakartového jádra bez bourání - rekonstrukce bytových jader v panelových domech - rekonstrukce koupelen a WC rodinných domů - rekonstrukce zděné koupelny v činžovních domech i v rodinném domku - vodoinstalační, instalatérské a topenářské práce - veškeré stavební práce - sádrokartonářská práce. Díky nám se stane vaše koupelna místem odpočinku a relaxace.


Akce levná koupelna, stavba zděné koupelny Olomouc

Akce levná koupelna, stavba zděné koupelny Olomouc

REKOPOL PVP s.r.o. provádí rekonstrukce bytových jader panelových domů, renovace umakartového jádra bez bourání, instalatérské práce, koupelny na klíč a další bytové realizace. Pokud přemýšlíte o nové koupelně, neváhejte a obraťte se na REKOPOL PVP s.r.o., kde nabízí i poradenství designera nebo architekta. "Akce levná koupelna" - využijte naší akce a nechte si udělat novou zděnou koupelnu za příznivé ceny! Otevřením nové prodejny na ulici Zikova 1 v OC ATRIUM máme pro naše zákazníky připravenou akci "levná koupelna". Jedná se o stavbu zděné koupelny. Podrobnější informace získáte v naší prodejně.


Akce levná koupelna Olomouc

Akce levná koupelna Olomouc

Akce - levná koupelna REKOPOL PVP s.r.o. otevřením nové prodejny na ulici Zikova 1 (OC ATRIUM) má pro zákazníky připravenou akci "levná koupelna". Jedná se o vybudování zděné koupelny. Podrobnější informace získáte na prodejně.


Rekonstrukce koupelen a bytových jader, prodej obkladů Olomouc

Rekonstrukce koupelen a bytových jader, prodej obkladů Olomouc

REKOPOL PVP s.r.o. nabízí: - rekonstrukce koupelen a bytových jader vč. úprav umakartu na klíč - komplexní rekonstrukce interiérů bytů a domů - prodej a pokládka podlah - laminátové, dřevěné, PVC, vinylové dílce - grafické návrhy v 3D - výroba a dodání kuchyní na nábytku na míru - prodej obkladů, dlažeb, koupelnového nábytku a sanity.


Akční ceny Sprchové kouty HÜPPE Olomouc

Akční ceny Sprchové kouty HÜPPE Olomouc

REKOPOL PVP s.r.o. nabízí - akční ceny na sprchové kouty od renomovaného německého výrobce HÜPPE - Classics, Refresh a Enjoy. Propracované detaily ve vysoké kvalitě, snadno čistitelné sklo s úpravou Antiplague. Informace a katalogy získáte na naší prodejně v Olomouci.


Hydromasážní bazény Olomouc

Hydromasážní bazény Olomouc

REKOPOL PVP s.r.o. nabízí hydromasážní bazény od 1.2.2011 Vám nabízíme hydromasážní bazény v ceně od 99.000,- do 169.000,- Kč bez DPH. Bazény slouží k odpočinku, rehabilitaci a zároveň plní i funkci estetického doplňku rodinných domů a vilek. Je možné jej umístit v interiéru nebo exteriéru a využít tak jeho přednosti po celý rok. Všechny vířivky jsou opatřeny speciální technologií ThermoPUR. Na skelet je poskytnuta záruka 10 let. Podrobnější informace včetně katalogu získáte na prodejně.