Výsadba, údržba, těžba a následné zpracování dřeva patří do kompetencí majitelů lesů a spravujících spolků, které realizují těžbu různých typů dřevin a jejich zpracování na kusové nebo topné dřevo. Dále nabízí úpravu městských porostů a ošetření stromků.

Pořez dřeva pomocí pásové pily

Těžba - dřevo Lesnictví Zemědělská výroba

Nákup, prodej: -dřevní hmota (listnaté a jehličnaté řezivo). Výroba, prodej: -stavební řezivo -truhlářské řezivo. Práce: -tesařské -zhotovení a montáž krovů.

Služby: -správa lesů v oblasti Lipenska -těžba a prodej dřeva -zalesňování -pěstební činnost Ubytování: -penzion

Služby: - kácení stromů - pořez a zkrácení stromů

Služby - lesní těžební práce - přibližování dřeva koněm a traktorem - pilařské práce Jezdectví - ježdění na koních - ustájení koní - přeprava koní a jiných hospodářských zvířat

Těžba dřeva JMP - přibližování dřeva traktory Nákup a zprostředkování prodeje - dřevo Drobné zemní práce (úpravy lesních a příjezdových cest) - kompletní lesní práce (těžba dřeva JMP, přibližování dřeva traktory, pěstební činnost, nákup a zprostředkování prodeje dřeva, ...)

Služby: - lesní práce - těžba dřeva - přibližování dřeva - úklid klestu - pěstební práce - kácení

Práce: -lesnické -pěstební -těžeba dřeva -úklid klestu -plocení lesních kultur drátěným pletivem

Pila, zpracování dřeva. Dřevařská výroba.

Těžba a přibližování dřeva - koňmi i lesní technikou, traktorem. Lesní hospodářství, lesnická činnost.

Lesní práce: -zalesňování -ochrana lesa -těžba dřeva -výřez a vyklizení zanedbaných ploch -výsek přerostlé trávy -chemické ošetření a likvidace keřů a travin -zpracování dřevěného odpadu štěpkovačem Rojek-Brix -odvoz a uložení na skládku -komplexní péče o stromy -rekonstrukce stávající zeleně -parková úprava -rizikové kácení ...

Služby: - lesnická činnost - těžební a pěstební práce - výsadba a údržba zeleně - nákup a prodej dřeva

Těžba dřeva Parkové úpravy zahrad a pozemků Vinárna, vinný sklípek Chata - ubytování

Prodej - dřevo Výroba - řezivo Těžba dřeva Lesnictví Zemědělství Myslivost Včelařství

Služby: - myslivost - střelnice - lesnictví - lesní školka - sklizeň luk - mulčování pastvin

Lesnictví: - komplení služby. Těžba a výkup dřeva. Prodej: - dřevo - sazenice - chemie do lesa. Rekultivace. Poradenství: - oblast lesnictví.

Les-Agro-Komplex poskytuje již od roku 1997 služby vlastníkům lesů, městům či obcím spravujícím parky a městskou zeleň. Samozřejmě jsou naše služby určeny také pro zahradníky nebo drobné zemědělce. Součástí našeho podnikání je také prodej malotraktorů, mulčovačů, sekaček na trávu a mnoho dalšího. Veškeré stroje a techniku si můžete vyzkoušet v ...

Pila. Výroba, prodej: - řezivo, kulatina, dřevo. - stolařské, stavební řezivo - těžební činnost, těžba dřeva.

Veškeré práce pěstební a těžební činnosti. Prodej: - široký sortiment mysliveckých doplňků - uniformy - pracovní oděvy - rukavice - pracovní obuv - ochranné pomůcky pro lesnický provoz - drobné řemeslnické a zahradní nářadí.

Prodej: -obkladové palubky -podlahové palubky -lišty -garnyže -podkladní latě -střešní latě -hoblované desky a latě -laminátové desky -OSB desky -zábradlí, plotovky a obklady -řezivo -plastové palubky -stavební hmoty -různé.

Lesní hospodářství a zemědělství: - vedení lesní správy - zemědělské práce (těžba). Další pracoviště: - hájenka - Luisino údolí, tel.: 494663249 - pila - Sedloňov -tel.: 494660323, 605279161 - e-mail:pila.sedlonov@worldonline.cz - výroba a prodej všeho stavebního řeziva - výroba střešní vazby na zakázku - prodej - paletové ...

Servis: - stavebnictví - lesnictví - krajinotvorba a zahradnictví (ochrana životního prostředí).

Tesařské práce, těžba dřeva, rizikové kácení stromů.